Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem sobie wolne na wtorek. Tym samym na 2017 wpadnie 17 dni niewykorzystanego urlopu. Nieźle.

 

widzę, że FYM w temacie o Legii cały czas próbuje cos udowodnić :D

 

Nie tyle udowodnić co uargumentować własną opinię. Rozumiem, że ktoś się może z nią nie zgadzać.

Odnośnik do komentarza

Nas to w sumie pewnie już nie będzie dotyczyło, ale nasze dzieci i wnuki będą żyły w muzułmańskiej Europie opartej na prawie szariatu. Ciekawe czy wtedy podziękują nam za tolerancję i otwarte serca.

 

Ja jestem zdania, że już jest za późno i sytuacja jest nie do odwrócenia. Płacimy za błędy naszych przywódców, którzy doprowadzili do tego, że spełni się odwieczny sen muzułmanów - Islam podbije świat.

Odnośnik do komentarza

Aczkolwiek padały tu już zajebiste teskty, takie jak "nie jestem rasistą, nie mam nic przeciwko murzynom i żołtkom, tylko te arabusy mnie wkurwiają". lolłem hardo :)

Kolega pije do mnie, nie napisałem, że nie jestem rasistą, więc czytaj waść ze zrozumieniem i dopiero loluj hardo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...