Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Cześć, Maryniarze! Pozdrawiam z bezrobocia :pozdro600:

 

A Ty się nie doktorujesz czy coś? :>

 

 

Od 29.11.2016 jestem doktorem nauk. Tylko, że im dalej w las, tym ciężej o pracę naukowca, więc jak na razie siedzę, aplikuję, ale obawiam się, że może to trochę potrwać :-k

 

Spoko, socjal w Norwegii to i tak 2-3 razy więcej niż średnia krajowa w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Cześć, Maryniarze! Pozdrawiam z bezrobocia :pozdro600:

 

A Ty się nie doktorujesz czy coś? :>

 

 

Od 29.11.2016 jestem doktorem nauk. Tylko, że im dalej w las, tym ciężej o pracę naukowca, więc jak na razie siedzę, aplikuję, ale obawiam się, że może to trochę potrwać :-k

 

Spoko, socjal w Norwegii to i tak 2-3 razy więcej niż średnia krajowa w Polsce ;)

 

 

Wiem :D Dzięki temu mam jeszcze 1,5 roku siedzenia bez stresu finansowego. Boję się jedynie, że zabrnąłem w ślepy punkt swojej "kariery", a przez siedzenie w domu i aplikowanie moje CV się nie rozwinie. Najwyżej poduczę się norweskiego, zacznę tu jakieś studia, np. pielęgniarstwo i będę jeździł Teslą :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Cześć, Maryniarze! Pozdrawiam z bezrobocia :pozdro600:

 

A Ty się nie doktorujesz czy coś? :>

 

 

Od 29.11.2016 jestem doktorem nauk. Tylko, że im dalej w las, tym ciężej o pracę naukowca, więc jak na razie siedzę, aplikuję, ale obawiam się, że może to trochę potrwać :-k

 

Spoko, socjal w Norwegii to i tak 2-3 razy więcej niż średnia krajowa w Polsce ;)

 

 

Wiem :D Dzięki temu mam jeszcze 1,5 roku siedzenia bez stresu finansowego. Boję się jedynie, że zabrnąłem w ślepy punkt swojej "kariery", a przez siedzenie w domu i aplikowanie moje CV się nie rozwinie. Najwyżej poduczę się norweskiego, zacznę tu jakieś studia, np. pielęgniarstwo i będę jeździł Teslą :D

 

 

widzę, że nie masz przyjaciela CMF, a chcę, żebyś wiedział, że zaplusowałem Twoją wypowiedź.

 

ps. dalej tym samolotem nie polecieliśmy, ale już było blisko :D

Odnośnik do komentarza

Dzwoni babka, ma jakąś ofertę opieka medyczna itp, mówię, że nie jestem zainteresowany, a ona, że moglibyśmy może jednak porozmawiać, bo ma dobrą ofertę, a ja ze raczej nie dla mnie, bo choruje przewlekłe na wrodzona i nieuleczalna chorobę, a babka chwilą ciszy i mówi, a to jak nie jest Pan zainteresowany nasza oferta to szkoda :D

Odnośnik do komentarza

 

widzę, że nie masz przyjaciela CMF, a chcę, żebyś wiedział, że zaplusowałem Twoją wypowiedź.

 

ps. dalej tym samolotem nie polecieliśmy, ale już było blisko :D

W tych Pawilonach wtedy to do Norwegii byśmy dolecieli nawet bez samolotu ;)

 

Znowu jakieś żenujące pijackie opowieści, nie macie żadnych innych wspólnych wspomnień, co za wstyd... :roll:

 

A tak serio to zazdarszczam, że wtedy nie mogłem dotrzeć ;)

Odnośnik do komentarza

logika polskich dreszczowcow, tym razem "Pierwsza milosc" i rozmowa kobity z chlopem:

 

- czemu nie dzwonilas?

- a ty czemu nie dzwoniles?

- dzwonilem, abonent byl niedostepny

- bo zmienilam numer xD

 

kurtyna.

 

:keke:

Życiowe. Powinien być jeszcze foch "jak mogłeś nie wiedzieć, że zmieniłam numer?"
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...