Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak widzę ogłoszenie o pracę to od razu mi się czerwona lampka zapala, że oznacza to jakieś żyłowanie targetów, wskaźników i innego gówna. Mam rację czy nie mam?

fixed

 

Śmieszne, hehe :)

 

Raczej musi być wszędzie, żebyś potem nie oskarżal, że masz w pracy stres ;)

Kogo oskarżać? Prokuratorem nie zostanę :)

Odnośnik do komentarza

Czasami to bym chciał wrócić do tego handlu drzwiami (tego od Egiptu ;) ), ale z drugiej strony magazyn też zły nie jest. Trochę papierków, trochę człowiek ponosi, podźwiga, zmęczy się porządnie i jakoś tak życie inaczej leci. Ale gdyby z drzwi zadzwonili, że jest miejsce to miałbym spory dylemat :-k. Na szczęście na razie go nie mam.

Odnośnik do komentarza

Czasami to bym chciał wrócić do tego handlu drzwiami (tego od Egiptu ;) ), ale z drugiej strony magazyn też zły nie jest. Trochę papierków, trochę człowiek ponosi, podźwiga, zmęczy się porządnie i jakoś tak życie inaczej leci. Ale gdyby z drzwi zadzwonili, że jest miejsce to miałbym spory dylemat :-k. Na szczęście na razie go nie mam.

Jak jesteś zadowolony to to jest najważniejsze. Ja bym np. nie był, no ale ile ludzi, tyle punktów widzenia.

Odnośnik do komentarza

Hajd, staram się nie patrzeć na to wszystko przez pryzmat zadowolenia. Pewnie, że chciałbym mieć jakąś "ambitniejszą" robotę, ale o taką w tym miejscu jest trudno. Drzwi były spoko, ale chciałem zmienić i spieprzyłem. Teraz mam tego wszystkiego konsekwencje.

Odnośnik do komentarza

 

Krzysfiol oglądasz languste na palmie na YouTube?

Bardzo rzadko :) Szustaka jak się słucha kilka lat, to już wszystko się słyszało. A poza tym jego podejście do interpretacji Pisma Świetego nie zawsze mi odpowiada. No ale szanuję go i podziwiam :)

 

Też miałem wrażenie, że "już wszystko Szustaka słyszałem" ale jednak udaje mu się co jakiś czas wrzucić coś nowego. Ostatnio lubię CNN czyli słowo na niedzielę

Odnośnik do komentarza

No właśnie z jednej strony vamiowy american dream, sięgaj wyżej, zawsze chciej więcej jest motywujące i stymuluje rozwój, ale z drugiej strony przemotywowanie powoduje, że człowiek nigdzie nie jest zadowolony, nie potrafi się cieszyć z małych rzeczy, bo zawsze może być lepiej. I właściwie nie wiadomo co lepsze, pewnie jak zwykle trzeba wypośrodkować.

Odnośnik do komentarza

Hajd, staram się nie patrzeć na to wszystko przez pryzmat zadowolenia. Pewnie, że chciałbym mieć jakąś "ambitniejszą" robotę, ale o taką w tym miejscu jest trudno. Drzwi były spoko, ale chciałem zmienić i spieprzyłem. Teraz mam tego wszystkiego konsekwencje.

Gdyby były spoko to nie chciałbyś zmieniać. Teraz oceniasz, że były spoko bo porównujesz do obecnej sytuacji. Ty chyba tak naprawdę nie wiesz co chciałbyś robić i ciągle szukasz tłumacząc "że w Nidzicy to to i tamto"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...