Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Lucas: to ogólnie szanuję przejście na "lepszą" (bo moją) stronę mocy, choć jakoś nie przypominam sobie, że w moim życiu kiedykolwiek zaszła tak radykalna zmiana poglądu na świat/ludzi itp. :-k Ale ja raczej jestem mocnym środkiem, nie mam w żadną stronę zbyt radykalnych poglądów chyba :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Timon, tak. Tylko ja oceniam pojedynczego Jaha i nie wyskakuje z tekstem, że każdy mieszkaniec Ząbek to debil ;).

 

A gdyby wśród 100 mieszkańców Ząbek, na forum zarejestrowane byłoby 50 z nich i 40 byłoby debilami? Patrzyłbyś na kolejnego zarejestrowanego z dystansem?

 

Nie, najpierw musiałbym go trochę poznać, bo jak sam zauważyłeś nawet w takich Ząbkach ;) można znaleźć osobę posiadającą trochę rozumu.

 

 

Ale od Ząbek to się odjeb!

:keke:

jmk, nie monitorowałbym go :lol:. Nie mogę ocenić osoby, której nie znam, więc musiałbym poczekać na jakieś jego wypowiedzi. Wcześniej nie miałbym o nim zdania, a nie wyzywał w ciemno od debili :). Ty robisz trochę inaczej, bo w ciemno dajesz pewną łatkę osobom wyznającym jedno wyznanie, więc nasze zachowania nie są zbliżone.

 

Ale wiesz że poznanie przez internet i na żywo to dwie różne sprawy?

;)

Odnośnik do komentarza

@Lucas: to ogólnie szanuję przejście na "lepszą" (bo moją) stronę mocy, choć jakoś nie przypominam sobie, że w moim życiu kiedykolwiek zaszła tak radykalna zmiana poglądu na świat/ludzi itp. :-k Ale ja raczej jestem mocnym środkiem, nie mam w żadną stronę zbyt radykalnych poglądów chyba :-k

w zależności skąd wiatr zawieje? ;)

Odnośnik do komentarza

@Lucas: to ogólnie szanuję przejście na "lepszą" (bo moją) stronę mocy, choć jakoś nie przypominam sobie, że w moim życiu kiedykolwiek zaszła tak radykalna zmiana poglądu na świat/ludzi itp. :-k Ale ja raczej jestem mocnym środkiem, nie mam w żadną stronę zbyt radykalnych poglądów chyba :-k

Ja po prostu do liberalizmu gospodarczego dorzucilem tez ten swiatopogladowy :).
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...