Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po trafieniu Higuaina korci mnie żeby kupić Fifa Points, ale podświadomie czuję że wyrzucę 6 dych w błoto, bo nic nie trafię :D

Też o tym myślałem, ale najpierw zrobiłem kilka sbc i dostałem 5 paczek. Wypadło z nich takie gówno, że porzucilem tę myśl
Odnośnik do komentarza

 

 

Oby bez żadnego odpierdalania dzisiaj panie Intercity

Odjebali akurat 10 minut opóźnienia które miałem na przesiadke, ehhhh
To się zgłasza przesiadkę wcześniej, żeby przytrzymali.

No genialny pomysl, zglaszac przesiadki po to, zeby pociagi sie z definicji spoznialy zamiast po prostu zintegrowac rozklady xD

Odnośnik do komentarza

Ten pomysł w Polsce funkcjonuje od lat, przy opóźnionym pociągu (poza najprostszym rozwiązaniem czyli eliminacją przyczyn opóźnień) za dużo opcji nie ma. Albo trzyma się przesiadkę, albo tam gdzie jest dużo połączeń każą jechać następnym (w Niemczech to norma, ale tam nie mają trzech pociągów w dobie na krzyż).

Odnośnik do komentarza

 

Po trafieniu Higuaina korci mnie żeby kupić Fifa Points, ale podświadomie czuję że wyrzucę 6 dych w błoto, bo nic nie trafię :D

Też o tym myślałem, ale najpierw zrobiłem kilka sbc i dostałem 5 paczek. Wypadło z nich takie gówno, że porzucilem tę myśl
Tera mam fajny skład, trzeba się zgadać po świętach na jakąś napierdalanke. Na wsi mam za słaby internet raczej.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...