Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pawoj, dlaczego szkalujesz IF? Dla mnie to idealne rozwiazanie. Rano mogę dłużej spać, bo nie trzeba robić śniadania, a później mogę się nawpierdalac do woli i ciężko jest przekroczyć te moje 2200 kcal.

 

6kg w dół już od listopada, ale ostatnio się znowu przestałem trochę pilnować.

Odnośnik do komentarza

Pawoj, dlaczego szkalujesz IF? Dla mnie to idealne rozwiazanie. Rano mogę dłużej spać, bo nie trzeba robić śniadania, a później mogę się nawpierdalac do woli i ciężko jest przekroczyć te moje 2200 kcal.

 

6kg w dół już od listopada, ale ostatnio się znowu przestałem trochę pilnować.

Zaintrygował mnie Twój post. Jakieś jeszcze założenia ta dieta ma poza wieczornym wpierdalaniem? Bo mi się ta idea spodobała.
Odnośnik do komentarza

 

To znajomość forumowa, a nie na fejsie.

A zobaczycie co teraz u mnie widać?

Zdjecie w tle, zareczyny i narodziny

 

22 lutego 2017 towarzyski San Marino - Andora, trzeba będzie obejrzeć :-k (Jeśli nie zapomnę :keke: )

 

Ustaw sobie przypomnienie w kalendarzu w fonie lub na fejsie ;)

Odnośnik do komentarza

Pawoj, dlaczego szkalujesz IF? Dla mnie to idealne rozwiazanie. Rano mogę dłużej spać, bo nie trzeba robić śniadania, a później mogę się nawpierdalac do woli i ciężko jest przekroczyć te moje 2200 kcal.

 

6kg w dół już od listopada, ale ostatnio się znowu przestałem trochę pilnować.

nie szkaluje, absolutnie.

 

tylko wkurwia mnie, że ktoś zaczyna od kombinacji a nie ma za grosz samodyscypliny

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...