Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zwykle jem jeden posiłek w ciągu dnia i to najczęściej około 21. Waga się trzyma od wielu lat 88-90 kg bez żadnego działania z mojej strony ani pilnowania diety. Przy moim wzroście to taka górna granica normy BMI i mnie taki pat w sumie satysfakcjonuje. Kilka kilo mniej byłoby fajne, ale nie zależy mi na tym aż tak, żeby podjąć jakieś diety bo zwyczajnie mam na to za mało czasu i regularne jedzenie jest trudne że względów organizacyjnych.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Elo :kawa:

 

 

Obejrzalem wczoraj Ksiezniczke Mononoke. Spirited Away jednak duzo lepsze :-k

Akire obejrz
Teraz chcialem Ruchomy zamek Hauru, ale Akire tez sprawdze.
Cowboy bebop (serial, a potem w trakcie pełny film, który jest osadzony między odcinkami). Jak lubisz odniesienia do popkultury to polubisz z miejsca :)

 

Ta nazwa akurat mi cos mowi :) Sprawdzimy - dzieki :)

 

a to bylo?

http://www.filmweb.pl/film/Ghost+in+the+Shell-1995-31866

 

Ghost in the Shell to akurat moj numer 2 na liscie do obejrzenia. Warto?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Co raz bardziej się zastanawiam czy nie zagrać w FM w lidze Chińskiej :-k Takie paki tam robią że miło się by grało :D

Kto tam grał z forumka? Loczek? Vami?

szramek chyba pogrywał tam. Ja w Azji też grałem, ale poza Chinami (Tajlandia, Wietnam, Indie, Singapur)

 

I jak się grało? Jakieś durne zasady są? :)

 

 

Singapur - były problemy z sprowadzeniem obcokrajowców, bo to bieda liga, ale grałem jeszcze w FM10

Wietnam - grałem w drugiej lidze, głównie wychowankami, dwa sezony wytrzymałem, po czym poszedłem do trzeciej tajskiej

Tajlandia - prowadziłem praktycznie drużynę na każdym z trzech pierwszych szczebli. Bardzo mi sie podobała liga, na drugim szczeblu rozgrywkowym już zacząłem robić transfer spoza Tajlandii (głównie Afrykanie, ale i Szweda miałem), na pierwszym szczeblu bardzo dużo Nigeryjczyków i Kameruńczyków. W Lisze MIstrzów Azji osiągnąłem ćwierćfinał (Sophanburi prowadziem). Finansowo liga podobna do Polski, ale ciut gorsi zawodnicy krajowi. W długiej karierze dwóch z nich poszło zaledwie robić karierę w Europie.

Indie - w sumie nie pamiętam, dawno to było.

 

 

 

W Chinach ta przerwa wkurzająca bo aż 1,5 miecha :/

 

wstajesz rano i nic nie wpierdalasz aż do 21? :szkokens:

 

Bym chyba umarł jak bym jadł jeden posiłek dziennie :D

Ja muszę mieć obowiązkowo śniadanie-obiad-kolacje plus w międzyczasie jakiś serek lub owoc i czasami jakąś bułę słodką ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

Elo :kawa:

 

 

Obejrzalem wczoraj Ksiezniczke Mononoke. Spirited Away jednak duzo lepsze :-k

Akire obejrz
Teraz chcialem Ruchomy zamek Hauru, ale Akire tez sprawdze.
Cowboy bebop (serial, a potem w trakcie pełny film, który jest osadzony między odcinkami). Jak lubisz odniesienia do popkultury to polubisz z miejsca :)

 

Ta nazwa akurat mi cos mowi :) Sprawdzimy - dzieki :)

 

a to bylo?

http://www.filmweb.pl/film/Ghost+in+the+Shell-1995-31866

 

Ghost in the Shell to akurat moj numer 2 na liscie do obejrzenia. Warto?

 

 

Kurwa, zdecydowanie. Jeden z lepszych filmów podejmujących temat sztucznej inteligencji. A i kreska i animacje śliczne. I muzyka, no kurwa, jedno z lepszych pełnometrażowych anime ever.

 

Cowboy oczywiście cudowny, genialna muzyka i świetne historie. Serial lepszy niż film, ale i tak dobrze. Właściwie całość Studia Ghibli jest godna polecenia :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Co raz bardziej się zastanawiam czy nie zagrać w FM w lidze Chińskiej :-k Takie paki tam robią że miło się by grało :D

Kto tam grał z forumka? Loczek? Vami?

szramek chyba pogrywał tam. Ja w Azji też grałem, ale poza Chinami (Tajlandia, Wietnam, Indie, Singapur)

 

I jak się grało? Jakieś durne zasady są? :)

 

 

Singapur - były problemy z sprowadzeniem obcokrajowców, bo to bieda liga, ale grałem jeszcze w FM10

Wietnam - grałem w drugiej lidze, głównie wychowankami, dwa sezony wytrzymałem, po czym poszedłem do trzeciej tajskiej

Tajlandia - prowadziłem praktycznie drużynę na każdym z trzech pierwszych szczebli. Bardzo mi sie podobała liga, na drugim szczeblu rozgrywkowym już zacząłem robić transfer spoza Tajlandii (głównie Afrykanie, ale i Szweda miałem), na pierwszym szczeblu bardzo dużo Nigeryjczyków i Kameruńczyków. W Lisze MIstrzów Azji osiągnąłem ćwierćfinał (Sophanburi prowadziem). Finansowo liga podobna do Polski, ale ciut gorsi zawodnicy krajowi. W długiej karierze dwóch z nich poszło zaledwie robić karierę w Europie.

Indie - w sumie nie pamiętam, dawno to było.

 

 

 

W Chinach ta przerwa wkurzająca bo aż 1,5 miecha :/

 

wstajesz rano i nic nie wpierdalasz aż do 21? :szkokens:

 

Bym chyba umarł jak bym jadł jeden posiłek dziennie :D

Ja muszę mieć obowiązkowo śniadanie-obiad-kolacje plus w międzyczasie jakiś serek lub owoc i czasami jakąś bułę słodką ;)

 

Noooo i widać to jest prawdziwy chłop a nie jakaś popierdółka

Odnośnik do komentarza

Ja "Ghost In The Shell" ostatnio nadrobiłem z okazji zbliżającej się premiery. Chyba za wysoko powiesiłem mu poprzeczkę przed seansem.

Ale jak oglądałeś prze premierą w kinach w marcu czy tam w kwietniu? :> Piracisz?

 

 

:kekeke:

 

Ja za wysoko dałem poprzeczkę GitS 2. Dobry, ale nie aż tak jak pierwsza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...