Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

A Mosakukka Labamba? No bez przesady, te szukanie lepszych piłkarzy od Polczaka staje się już niebezpieczne, bo im więcej propozycji, tym bardziej absurdalne padają nazwiska.

 

Na moje do środka obrony w następnym meczu powinien być cofnięty Mariusz Lewandowski, aby mieć chociaż jednego piłkarza w defensywie, który potrafi bronić. A tak w ogóle, to Golański nie dostał powołania, bo kontuzja czy coś innego? Jeśli jest zdrowy, to Majewski ma +10000000 do rispektu, że zamiast jego wziął Rzeźniczaka.

Odnośnik do komentarza

Na moje do środka obrony w następnym meczu powinien być cofnięty Mariusz Lewandowski, aby mieć chociaż jednego piłkarza w defensywie, który potrafi bronić. A tak w ogóle, to Golański nie dostał powołania, bo kontuzja czy coś innego? Jeśli jest zdrowy, to Majewski ma +10000000 do rispektu, że zamiast jego wziął Rzeźniczaka.

 

Znowu "wjazd" na Rzeźniczaka... szkoda słów. W tej reprezentacji jest conajmniej 80% piłkarzy którzy w mniejszym stopniu zasługiwali na powołanie od Kuby. A On, jak to ktoś powiedział, może być tylko lepszy - szczególnie w perspektywie zbliżającego się Euro 2012.

Odnośnik do komentarza

Akurat Grosicki naprawdę fajnie sobie radzi w lidze i jego powołania jakąś idiotyczną wpadką bym nie nazwał. Okej, zagrał jak zagrał, ale weźmy pod uwagę, że w naszej lidze się wyróżnia i ostatecznie mógł otrzymać powołanie - pytanie tylko, czy musiał od razu wystąpić w wyjściowym składzie? :]. Iwański powołanie dostał zdecydowanie za późno - powinien grać w kadrze za czasów Don Leo, gdy naprawdę był w formie. O Polczaku zostało powiedziane bardzo wiele, podobnie jak o Dudku.

 

Szkoda, że Majewski uznaje Rzeźniczaka za lepszego od Golańskiego. Wydaje mi się, że na Pawle pozostaje taka czarna plama w życiorysie po tym meczu z Niemcami na ME. Dla mnie jest on, w przypadku kontuzji Wasilewskiego, jedynym kandydatem mogącym grać na tej pozycji na wysokim poziomie. Marzyłby mi się jeszcze Wojtkowiak z zeszłego sezonu, ale nic się na to nie zapowiada.

Odnośnik do komentarza

A ja nie będę aż tak brutalny ;)

Oglądałem meczyk. Do karnego, którego nie wykorzystał Małecki, gra jeszcze jakoś się kleiła. Odważę się nawet stwierdzenie, że grali dojrzalej, niż dorosła reprezentacja. Brakowało jedynie porozumienia w wykończeniu sytuacji. Każdy zawodnik z ofensywy chciał przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść, po indywidualnej akcji. I to się zemściło. Drugiej połowy już nie obejrzałem.

Odnośnik do komentarza
Kto zastąpi tymczasowego selekcjonera Stefana Majewskiego? Roman Kosecki nie ma wątpliwości, kto byłby najlepszym kandydatem - Piotr Nowak! - Warto skorzystać z jego wiedzy - przekonuje "Kosa".
http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Przyszly-selekcjoner-Jest-moim-faworytem,wid,11592822,wiadomosc.html?

Jeśli ta plotka okazałaby się prawdziwa, byłbym najszczęśliwszym kibicem w Polsce. Od kilku miesięcy jestem gorącym zwolennikiem zatrudnienia Nowaka na fotelu selekcjonera i mam ogromną nadzieję, iż w końcu do tego dojdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Zapowiadany przez kibiców bojkot przeciwko PZPN, brak szans reprezentacji Polski na awans, a także fatalna pogoda sprawiły, że chętnych do kupna wejściówek było bardzo niewielu. Doszło nawet do tego, że kibice zamawiający już wcześniej bilety teraz z nich rezygnują. Do środowego południa potwierdzono sprzedaż ok. pięciu tysięcy wejściówek.

 

http://mundial.wp.pl/kat,1019539,title,Beda-pustki-5000-kibicow-i-1300-ochroniarzy,wid,11593825,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza

Kurde! Żal dupę ściska. Po pierwsze ze względu na ogrom spartolonych setek. Po drugie że załatwiliśmy awans bandzie drewniaków, którzy prosto piłki kopnąć nie potrafią. Lubię Słowaków, bywałem w tym kraju kilka razy, ale będę okrutny - Mucha, Skrtel i Hamsik to za mało. Jak dla mnie wyczerpali dzisiaj limit farta i na Mundialu pewnikiem zaprezentują się tak jak my. Szkoda mi Słowenii, mam nadzieję że przejdą baraże.

 

Nasza gra była niezła. Myślę że gdyby grali w Żaganiu ( ;) ) to by Słowaków roznieśli, bo u nas nie ma śniegu :D

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...