Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

A rankomat jest coś wart? Czy trzymać się z daleka?

Ja co roku szukam przez Rankomat i jest bardzo zadowolony. Sprawdz - 10min roboty, bez zadnego rejestrowania, a juz na wstepie zobaczysz czy obecny ubezpieczyciel robi Cie w chuja czy nie.

 

 

Wycenianie swoich usług wyżej niż cudzych, to jest robienie ludzi w chuja?

 

Jeśli są to chujowe usługi, to tak.

 

 

To jest bardzo subiektywne. Ja na przykład jestem mega zadowolony z PZU, natomiast dobrego słowa o tych chujkach, co ich Małysz reklamował nie powiesz. A pewnie ktoś inny powie odwrotnie. Więc panie wielka mondra głowa, jak to ugryziesz? :P

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zgadnijcie z kim jedyną porażkę ma Charlton ;) ;) ;)

Nie wiadomo, bo dol tabeli jest niewidoczny.

Obastawiam, ze skoro przegrali tylko jeden mecz, to z pewnoscia z ostatnia druzyna ligi. I to pewnie u siebie.

 

Czolem!

 

mysle, ze Vamiemu chodzilo o to, ze ten jeden mecz przegrali z nim ;)

 

wow, no shit Sherlock?!

 

nie mow ze znowu zartowales?

Odnośnik do komentarza

W sumie nawet wolałbym zapłacić stowke czy dwie więcej w zamian za pewność że mnie nie będą próbowali wydymać jak do jakiejś szkody dojdzie. Tylko nie wiem czy faktycznie takie przełożenie istnieje.

No mi znajomi najbardziej polecali pod tym względem PZU. Poprosiłem o ofertę - 4 tysiące złotych rocznie. :D

W Link4 place 1800zl, a teraz zaproponowali mi coś powyżej 2 tysięcy.

 

Zerknę ten rankomat. :)

Odnośnik do komentarza

 

W sumie nawet wolałbym zapłacić stowke czy dwie więcej w zamian za pewność że mnie nie będą próbowali wydymać jak do jakiejś szkody dojdzie. Tylko nie wiem czy faktycznie takie przełożenie istnieje.

No mi znajomi najbardziej polecali pod tym względem PZU. Poprosiłem o ofertę - 4 tysiące złotych rocznie. :D

W Link4 place 1800zl, a teraz mi zaproponowali coś powyżej 2 tysięcy.

Zerknę ten rankomat. :)

 

OC+AC?

Odnośnik do komentarza

Od ca. 8 lat, czyli od kiedy wykupuje dodatkowo AC, korzystałem kolejno z usług Avivy, AXA i Link4. W przypadku tych pierwszych korzystałem z naprawy w ramach AC (jakiś kutas mi wgniótł mi solidnie na parkingu prawy błotnik) i wszystko poszło błyskawicznie. Wybrałem naprawę w proponowanym warsztacie, po 3-4 dniach miałem samochód gotowy do odbioru. Całość szkód wyceniono na niespełna 2000 zł, zwyżka na AC była 10%, czyli wówczas jakieś 95 zł w skali całorocznego ubezpieczenia. Z Link4 korzystałem dotychczas kilka razy z assistance i ostatnio z samochodu zastępczego (nie zaobserwowałem, by miało to potem jakiś znaczący wpływ na wzrost ceny ubezpieczenia). Pomoc ogarnięta była bardzo szybko, auto zastępcze dostałem w ciągu 3 godzin od zgłoszenia (całość akcji miała miejsce 25.12).

Odnośnik do komentarza

Od ca. 8 lat, czyli od kiedy wykupuje dodatkowo AC, korzystałem kolejno z usług Avivy, AXA i Link4. W przypadku tych pierwszych korzystałem z naprawy w ramach AC (jakiś kutas mi wgniótł mi solidnie na parkingu prawy błotnik) i wszystko poszło błyskawicznie. Wybrałem naprawę w proponowanym warsztacie, po 3-4 dniach miałem samochód gotowy do odbioru. Całość szkód wyceniono na niespełna 2000 zł, zwyżka na AC była 10%, czyli wówczas jakieś 95 zł w skali całorocznego ubezpieczenia. Z Link4 korzystałem dotychczas kilka razy z assistance i ostatnio z samochodu zastępczego (nie zaobserwowałem, by miało to potem jakiś znaczący wpływ na wzrost ceny ubezpieczenia). Pomoc ogarnięta była bardzo szybko, auto zastępcze dostałem w ciągu 3 godzin od zgłoszenia (całość akcji miała miejsce 25.12).

Potwierdzam ;)

Odnośnik do komentarza

 

Po Ciebie przyjechał nawet specjalnie dodatkowo gość samochodem osobowym :D

T-M w Ciebie przypierdolił, znaczy się ;) ?

 

 

Nie, Kamtek kupił francuskie auto i się spierdoliło, jak wracaliśmy do Wrocka :keke: A że wracaliśmy we trójkę, a w lawecie tyle miejsc nie ma, to przyjechało drugie dodatkowe auto, zeby zawieźć mnie i Magdę (?) :)

Odnośnik do komentarza

 

http://zapodaj.net/38a7e63e0d131.jpg.html

Dobra skład częściowo przebudowany ;)

:pa:

w chuj dobra przebudowa, naściąganie leszczy :|

 

 

Zgadnijcie z kim jedyną porażkę ma Charlton ;) ;) ;)

Nie wiadomo, bo dol tabeli jest niewidoczny.

Obastawiam, ze skoro przegrali tylko jeden mecz, to z pewnoscia z ostatnia druzyna ligi. I to pewnie u siebie.

 

Czolem!

 

mysle, ze Vamiemu chodzilo o to, ze ten jeden mecz przegrali z nim ;)

 

Nie leszczy tylko utalentowanych graczy na przyszłość :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...