Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=OXNgBUTu2_U&feature=youtu.be

 

Każdy kiedyś zaczynał od zera :kekeke:

 

Moja pseudogierka ;)

Jak można w to przegrać ?

Co do ets to dla mnie spoko, aczkolwiek ewidentne ekonomia mnie bardziej jara niż sama jazda. Ze względu na to ze AI jest tragiczne często ktoś w Ciebie wjeżdża albo wyjeżdża pod nos jak zapierdalasz i mandat dla Ciebie no i kara za uszkodzenie ładunku ....

Odnośnik do komentarza

Ad 1) Lucas, nie gramy już z Poznaniem w tym sezonie zasadniczym.

Ad 2) Tak, jedyny klub dla którego mam zero szacunku :P.

Ad3) Nie można :P Wygrać też nie. Bo na razie ma jest tylko fizyka gracza, poruszanie się (ruch i skok), kolizja obiektów i poruszanie się obiektów.

Odnośnik do komentarza

To dobrze, że tego stanowiska prezesem nie nazwali, skoro takim tłumem się zarządza :keke:

 

BTW. mam znajomą, która założyła firmę zajmującą się szkoleniami dla pracowników. Nie ma żadnego pracownika, nie miała też na razie ani jednego odbytego szkolenia, ale na wizytówce ma status prezesa :D

Odnośnik do komentarza

To dobrze, że tego stanowiska prezesem nie nazwali, skoro takim tłumem się zarządza :keke:

 

BTW. mam znajomą, która założyła firmę zajmującą się szkoleniami dla pracowników. Nie ma żadnego pracownika, nie miała też na razie ani jednego odbytego szkolenia, ale na wizytówce ma status prezesa :D

 

Narkotyki twarde, narkotyki miękkie, narkotyki al dente? ;)

Odnośnik do komentarza

Co do ADR-a

 

 

Wkurwiają mnie już tacy piwosze-neofici, co to kurwa całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hujowych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:
- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, jebie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!
Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.
Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:
- o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć!
Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zjebanych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w chuj długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”
-pacz Lucas , to je zajebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…
I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...