Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hajd przyszedl na pare godzin, zrobil swoje, zjadl dwa paczki i poszedl do domu. Jutro ma wolne, bo duzo mamy nadpracowane, dzieki czemu ja znikam na trzy dni w przyszlym tygodniu, a on bedzie pilnowal spraw, ktore w sumie i tak sa juz dopilnowane.

 

Nie mamy plejaka ani puf, ale chyba i tak wypadlibysmy niezle w tym employer brandingu...

Odnośnik do komentarza

 

 

Reaper jakie aktualnie masz stanowisko?

 

E-Commerce Manager

 

A po polsku?

 

Kierownik sprzedaży elektronicznej.

 

Swoją drogą stajesz się jednym z najbardziej wkurwiających użytkowników forum, ostatnio się przypierdalasz do wszystkiego.

Hajd przyszedl na pare godzin, zrobil swoje, zjadl dwa paczki i poszedl do domu. Jutro ma wolne, bo duzo mamy nadpracowane, dzieki czemu ja znikam na trzy dni w przyszlym tygodniu, a on bedzie pilnowal spraw, ktore w sumie i tak sa juz dopilnowane.

 

Nie mamy plejaka ani puf, ale chyba i tak wypadlibysmy niezle w tym employer brandingu...

No to też fajnie, elastyczne godziny pracy, obowiązki zadaniowe, a nie że trzeba siedzieć w określonych godzinach i chuj :)

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą stajesz się jednym z najbardziej wkurwiających użytkowników forum, ostatnio się przypierdalasz do wszystkiego.

Chodź na ciemną stronę!

Ja jestem mily i uprzejmy, chyba ze ktos wylewa moja wodke :keke: PDK

Wolę określenie marudzenia niż jęczenia :D.

 

Reaper, grasz w FIFĘ?

Nakurwiam jak zly od 2 dni :) No moze przesadzilem, ale juz jestem w 9 lidze :)

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą stajesz się jednym z najbardziej wkurwiających użytkowników forum, ostatnio się przypierdalasz do wszystkiego.

 

To moja rola :D.

W ankiecie nie ma opcji, że nie jem pączków.

 

tylko jedna opcja zawiera w sobie jedzenie pączka :]

Odnośnik do komentarza

 

Ale i tak najgorzej jest w investment banking w Londynie, gdzie istnieje pojęcie "karuzeli". Wygląda to tak, że siedzisz do 6-7 rano, zamawiasz taxę, każesz jej poczekać pod domem, tam prysznic, nowa koszula i z powrotem tą samą taxą do domu.

 

Przecież to brzmi jak obóz koncentracyjny.

 

E tam - co Ty pierdolisz. Przeciez wyraznie jest napisane ze wracaja taksą z domu do domu :D

Odnośnik do komentarza

 

 

mam od dawna + dodatek skandynawia ;) daaaawno nie grałem, cities skylines - rozumiesz, co nie ?

 

dziala na maku? przezornie sobie kupilem, bo tanio :P

 

na maku odpalam tylko FM, w tej chwili nawet FM nie mam zainstalowanego, raczej PC
Odnośnik do komentarza

 

mam od dawna + dodatek skandynawia ;) daaaawno nie grałem, cities skylines - rozumiesz, co nie ?

 

 

Fajnie się gra czy nuda?

 

Nie rozumiem, odkąd padła mi ta płyta główna to nie włączałem Skylines :P.

 

 

Swoją drogą stajesz się jednym z najbardziej wkurwiających użytkowników forum, ostatnio się przypierdalasz do wszystkiego.

 

To moja rola :D.

W ankiecie nie ma opcji, że nie jem pączków.

 

tylko jedna opcja zawiera w sobie jedzenie pączka :]

 

 

W teorii. W praktyce w każdej jest informacja, że masz pączka, a skoro go masz to chciałeś go zjeść tylko Ci się spierdolił ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...