Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Każdy to powie, Cracovia rządzi w Krakowie :muza:

 

Specjalnie dla Adriana.

Napisałbym swoją wersję, ale będą minusy ;)

Ode mnie w ciemno miałbyś +1 :)

 

 

Chyba nie, bo nasza wersja dotyczy dwóch krakowskich klubów ;)

 

Serio, byłem na wyjazdach w Krakowie na tym i na tym stadionie, chociaż na cracovii to jedynie pod stadionem ;) na Wiśle w klimatycznym budującym wyjeździe w 70 osób i... patologia jest tam w Krakowie, nie mająca nic wspólnego z kibicowaniem. Na powrocie z Wisły na dworcu w tunelu jakiś typek, dość daleko od nas, ale byliśmy pod mocną eskortą, drugiego dziabnął nożem, masakra jak to tak tam funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ale i tak najgorzej jest w investment banking w Londynie, gdzie istnieje pojęcie "karuzeli". Wygląda to tak, że siedzisz do 6-7 rano, zamawiasz taxę, każesz jej poczekać pod domem, tam prysznic, nowa koszula i z powrotem tą samą taxą do domu.

 

Przecież to brzmi jak obóz koncentracyjny.

 

No przecież z rok temu była afera, bo 2 czy 3 osoby umarły w pracy w Londynie, chyba JP Morgan.

 

Ale z czego to wynika? Bo chyba tak duże i bogate firmy mogłyby sobie pozwolić na zatrudnienie większej ilości ludzi? To kwestia zwykłej pazerności i oszczędności, czy po prostu dane czynności muszą być wykonane przez jedną osobę i nikt nie może przejąć jej obowiązków?

 

 

Ja Ci poem. Private Banking ma kilka twarzy. Jedną z nich jest obsługa top klienta (chciał tak działać Noble Bank w Polsce, ale nie przeszło), która polega na tym, że dostajesz telefon do łapy i 24h na dobę klient może do Ciebie zadzwonić i zapytać się o ile groszy przyrosła jego lokata założona dnia poprzedniego o trzeciej nad ranem. A Ty mu nie możesz odpowiedzieć, bo jesteś jego opiekunem w banku i już. Fin. Dostajesz jednak jako taki pracownik coś więcej niż tylko batona w podziękowaniu. To zazwyczaj 4-5 razy wyższa pensja od przeciętnego pracownika w tej firmie ;)

REaper, a docelowo il masz mieć ludzi w zespole ?

 

Kupiłem fifie i star warsy

 

Jak to ile? Dalej jeden :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

mam od dawna + dodatek skandynawia ;) daaaawno nie grałem, cities skylines - rozumiesz, co nie ?

Fajnie się gra czy nuda?

 

Nie rozumiem, odkąd padła mi ta płyta główna to nie włączałem Skylines .

 

 

Swoją drogą stajesz się jednym z najbardziej wkurwiających użytkowników forum, ostatnio się przypierdalasz do wszystkiego.

To moja rola :D.

 

W ankiecie nie ma opcji, że nie jem pączków.

tylko jedna opcja zawiera w sobie jedzenie pączka :]

W teorii. W praktyce w każdej jest informacja, że masz pączka, a skoro go masz to chciałeś go zjeść tylko Ci się spierdolił ;).

A może kupiłeś komuś kto lubi pączki?
Odnośnik do komentarza

 

No, w końcu dom. To był dobry dzień, rano hiszpańskie śniadanie, obiad w hinduskiej knajpie, a na kolacje najlepszy kebab ever + browar. Można ppowoli zacząć witać weekend :)

 

Bez pączusia?

 

Prawdę powiedziawszy znowu zdążyłem zapomnieć w ciągu dnia. Niby mam w domu miejscowe donuty, ale już nie zmieszczę :/

 

Szczurek patrzaj PW. Daj znać czy klucz działa :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...