Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam trochę mniej czasu. Trochę zbiednieje. :D

A rankomat jest coś wart? Czy trzymać się z daleka?

Coś wart na pewno. Zdarzyło mi się ze dwa razy skorzystać z ichniejszej wyszukiwarki, żeby tak naprawdę od razu wykluczyć kilka towarzystw, których ceny oszałamiały. Niestety, w przypadku kilku towarzystw nie wyświetla się dokładne wyliczenie i i tak trzeba kalkulację przeprowadzić odrębnie na ich stronie lub infolinii.

 

Co do ceny - OC idzie systematycznie w górę, nie jest to wielką tajemnicą. Mam od kilku już lat maksymalne zniżki na OC/AC, samochód traci na wartości (co ma przecież wpływ na wyliczenie AC), a stawka ubezpieczenia wciąż na podobnym poziomie. Patrzyłem w zeszłym roku - w ciągu 3 lat ta część składki ubezpieczenia za OC wzrosła o ok. 1/3.

Odnośnik do komentarza

http://zapodaj.net/38a7e63e0d131.jpg.html

Dobra skład częściowo przebudowany ;)

:pa:

w chuj dobra przebudowa, naściąganie leszczy :|

 

 

Zgadnijcie z kim jedyną porażkę ma Charlton ;) ;) ;)

Nie wiadomo, bo dol tabeli jest niewidoczny.

Obastawiam, ze skoro przegrali tylko jeden mecz, to z pewnoscia z ostatnia druzyna ligi. I to pewnie u siebie.

 

Czolem!

 

mysle, ze Vamiemu chodzilo o to, ze ten jeden mecz przegrali z nim ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zgadnijcie z kim jedyną porażkę ma Charlton ;) ;) ;)

Nie wiadomo, bo dol tabeli jest niewidoczny.

Obastawiam, ze skoro przegrali tylko jeden mecz, to z pewnoscia z ostatnia druzyna ligi. I to pewnie u siebie.

 

Czolem!

 

mysle, ze Vamiemu chodzilo o to, ze ten jeden mecz przegrali z nim ;)

 

Tak mogliby pomyśleć wszyscy poza Fenomenem. Tylko on dostrzega coś, co zwykłemu ludzkiemu pojmowaniu jest obce, bo zbyt trudne. Już rozumiesz, skąd ten nick?

Odnośnik do komentarza

 

 

Zgadnijcie z kim jedyną porażkę ma Charlton ;) ;) ;)

Nie wiadomo, bo dol tabeli jest niewidoczny.

Obastawiam, ze skoro przegrali tylko jeden mecz, to z pewnoscia z ostatnia druzyna ligi. I to pewnie u siebie.

 

Czolem!

 

mysle, ze Vamiemu chodzilo o to, ze ten jeden mecz przegrali z nim ;)

 

wow, no shit Sherlock?!

Odnośnik do komentarza

Jak się wypełni kalkulator na rankomacie, to później sami dzwonią. W moim przypadku było tak, iż ze dwa lata temu wypełniałem, dzwonili, podali różne oferty. Żadne mi nie pasowała, bo były większe niż w Liberty, gdzie miałem. Na jesieni 2015 ponownie dzwonili (jak co roku), podali oferty i jedna była dużo lepsza niż miałem w Liberty. Co prawda to było na samo OC i zrezygnowałem ze swojego i wziąłem to z rankomatu z innego towarzystwa.

Inna sprawa to jest, o czym pisze Man_iac- zaszły jakieś tam zmiany i składki miały iść w górę. Dla niektórych to ponoć nawet sporo w górę.

Dobrą sprawą rankomatu (jak dla mnie) jest to, że później dzwonią co roku i przedstawiają ofertę.

 

 

Zgadnijcie z kim jedyną porażkę ma Charlton ;) ;) ;)

Nie wiadomo, bo dol tabeli jest niewidoczny.

Obastawiam, ze skoro przegrali tylko jeden mecz, to z pewnoscia z ostatnia druzyna ligi. I to pewnie u siebie.

 

 

A ja stawiam wczorajsze ponczki na to, że Vamiemu chodziło o porażkę Charltonu z jego ekipą ;)

 

Dobry dzień.

Odnośnik do komentarza

A rankomat jest coś wart? Czy trzymać się z daleka?

Ja co roku szukam przez Rankomat i jest bardzo zadowolony. Sprawdz - 10min roboty, bez zadnego rejestrowania, a juz na wstepie zobaczysz czy obecny ubezpieczyciel robi Cie w chuja czy nie.

Odnośnik do komentarza

 

No ja mam trochę mniej czasu. Trochę zbiednieje. :D

A rankomat jest coś wart? Czy trzymać się z daleka?

Coś wart na pewno. Zdarzyło mi się ze dwa razy skorzystać z ichniejszej wyszukiwarki, żeby tak naprawdę od razu wykluczyć kilka towarzystw, których ceny oszałamiały. Niestety, w przypadku kilku towarzystw nie wyświetla się dokładne wyliczenie i i tak trzeba kalkulację przeprowadzić odrębnie na ich stronie lub infolinii.

 

Co do ceny - OC idzie systematycznie w górę, nie jest to wielką tajemnicą. Mam od kilku już lat maksymalne zniżki na OC/AC, samochód traci na wartości (co ma przecież wpływ na wyliczenie AC), a stawka ubezpieczenia wciąż na podobnym poziomie. Patrzyłem w zeszłym roku - w ciągu 3 lat ta część składki ubezpieczenia za OC wzrosła o ok. 1/3.

 

 

Na pewno warto się pofatygować i nawet podzwonić - koszt żaden, a zaoszczędzić można sporo. Pamiętam jak u żony ubezpieczałem Toyotę Yaris - miała w TUW-ie jakieś kosmiczne ubezpieczenie na 700 zł, to udało się z roku na rok zejść do 550 (bodaj wtedy to było Liberty Ubezpieczenia), a w tym roku - mimo że OC drożeje, auto starsze - to w Link4 zeszli na 460 zł i jeszcze jakieś mini AC dali.

Odnośnik do komentarza

 

A rankomat jest coś wart? Czy trzymać się z daleka?

Ja co roku szukam przez Rankomat i jest bardzo zadowolony. Sprawdz - 10min roboty, bez zadnego rejestrowania, a juz na wstepie zobaczysz czy obecny ubezpieczyciel robi Cie w chuja czy nie.

 

 

Wycenianie swoich usług wyżej niż cudzych, to jest robienie ludzi w chuja?

Odnośnik do komentarza

 

 

A rankomat jest coś wart? Czy trzymać się z daleka?

Ja co roku szukam przez Rankomat i jest bardzo zadowolony. Sprawdz - 10min roboty, bez zadnego rejestrowania, a juz na wstepie zobaczysz czy obecny ubezpieczyciel robi Cie w chuja czy nie.

 

 

Wycenianie swoich usług wyżej niż cudzych, to jest robienie ludzi w chuja?

 

Jeśli są to chujowe usługi, to tak.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...