Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Beka beką z Planety Singli, ale to zbiera dobre oceny. I to nie od widzów (też) tylko od portali i gazet. Zazwyczaj koło 7-8/10. Czyżby w końcu nienajgorsza komedia romantyczna :-k?

 

(nie odpowiadaj Jahu)

Idę dopiero w przyszłym tygodniu :P
Odnośnik do komentarza

Nie no jadł nie będę, choinka stała na tym stołku, wreszcie dzisiaj ogarnąłem (jebać świerki) bo jakbym czekał aż ogarnie siostra to by do przyszłych świąt stało, no i pod spodem troszeczkę zielono. To chuj, biorę mleczko i do boju :war:.

Odnośnik do komentarza

Weekend :jupi:

 

Kompletnie zapomniałem, że na poniedziałek z okazji superbowl (i odsypiania) wziąłem pół dnia wolnego. Teraz muszę jakoś cały swój grafik na pierwszą połowę dnia odkręcić (tylko szkoda, że już jestem w domu) :/

ja SB z powtórki obejrzę (jak zwykle :/) ale z takim internetem jak mam na stancji nie opłaca mi się brać wolnego, żeby potem się wkurwiać przez pół nocy
Odnośnik do komentarza

 

Weekend :jupi:

 

Kompletnie zapomniałem, że na poniedziałek z okazji superbowl (i odsypiania) wziąłem pół dnia wolnego. Teraz muszę jakoś cały swój grafik na pierwszą połowę dnia odkręcić (tylko szkoda, że już jestem w domu) :/

ja SB z powtórki obejrzę (jak zwykle :/) ale z takim internetem jak mam na stancji nie opłaca mi się brać wolnego, żeby potem się wkurwiać przez pół nocy

 

Ja tradycyjnie wzialem caly dzien wolny :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...