Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie co jak co, ale bryła starego Poldka jest przepiękna. Dziadek kumpla ma takiego starego Poldka (już jest zabytkiem chyba), trzymany pod kocem, pięknie wygląda :wub: i weź w to uderz innym autem, Poldek się zadrapie, a rywal zniszczy :D

przecież poldek fatalnie wypada w krasztestach

Odnośnik do komentarza

 

A ja tam jestem sceptyczny w sprawie tych nowych projektów. Po pierwsze - co ma wspólnego ten samochód z Polonezem oprócz nazwy i graniu na emocjach? Po drugie, kto miałby ten samochód produkować? FSO, którego myśl inżynierska ostatnich circa dwudziestu lat to optymalizacja linii montażowej Daewoo i Chevroleta :P

A co za różnica :P Fajnie wyglądający, dobry samochód za nie dużą cenę? Dobre rozwiązanie. Myślę, za granicą (jakieś Czechy itp) by się sprzedał całkiem nieźle.

Ja mam po prostu takie podejście do samochodu- ma jeździć, być tani w utrzymaniu i duży ;) A jak wygląda z zewnątrz i jak się nazywa, to mi wisi. :)

 

nieduża cena :lol: jeśli to się uda, to tylko w jakimś tam kolekcjonerskim wydaniu

żeby samochód był w nomralnej cenie to musi ruszyć ogromna skala produkcji, do tego jest potrzebna odpowiednie zaplecze techniczne i marketingowe, na które mogą sobie tylko pozwolić światowe koncerny (tych kilku graczy na rynku)

 

i już widzę jak Czesi kupują Poldka, kiedy mają swoją Skodę :lol:

 

żyjesz chyba w jakimś oderwaniu od rzeczywistości, produkcja samochodu to nie produkcja kija do miotły

Odnośnik do komentarza

 

A ja tam jestem sceptyczny w sprawie tych nowych projektów. Po pierwsze - co ma wspólnego ten samochód z Polonezem oprócz nazwy i graniu na emocjach? Po drugie, kto miałby ten samochód produkować? FSO, którego myśl inżynierska ostatnich circa dwudziestu lat to optymalizacja linii montażowej Daewoo i Chevroleta :P

A co za różnica :P Fajnie wyglądający, dobry samochód za nie dużą cenę? Dobre rozwiązanie. Myślę, za granicą (jakieś Czechy itp) by się sprzedał całkiem nieźle.

Ja mam po prostu takie podejście do samochodu- ma jeździć, być tani w utrzymaniu i duży ;) A jak wygląda z zewnątrz i jak się nazywa, to mi wisi. :)

 

 

Dla mnie to jest różnica. Jechanie na legendzie pociąga za sobą ryzyko, że samochód może nie być ani fajnie wyglądający, ani dobry, ani za niedużą cenę.

nieduża cena :lol: jeśli to się uda, to tylko w jakimś tam kolekcjonerskim wydaniu

żeby samochód był w nomralnej cenie to musi ruszyć ogromna skala produkcji, do tego jest potrzebna odpowiednie zaplecze techniczne i marketingowe, na które mogą sobie tylko pozwolić światowe koncerny (tych kilku graczy na rynku)

Dokładnie. Czas na reanimację produktów FSO był około roku 2000, teraz ewentualnie może działać coś na kształt fabryki w Mielcu, ale to nie będą samochody za 20-30 tys.

 

BTW - wg wikipedii FSO w Żeraniu utrzymuje się na powierzchni dzięki m.in. produkowaniu podzespołów dla innych samochodów, ale także dla AGD, oraz ogrodzeń i klocków Lego. No i z wynajmowania powierzchni. Taki mamy popyt na polskie samochody ;)

Odnośnik do komentarza

Z serialami to się masakra robi. Gdzieś czytałem, że w 2016 za oceanem zadebiutuje 120 czy 150 nowych tytułów. No to nawet jak co dziesiąty czy dwudziesty będzie wart uwagi, to wychodzi ok. 10 do oglądania, a przecież są jeszcze seriale kontynuowane. Doba za krótka na to.

Odnośnik do komentarza

Z serialami to się masakra robi. Gdzieś czytałem, że w 2016 za oceanem zadebiutuje 120 czy 150 nowych tytułów. No to nawet jak co dziesiąty czy dwudziesty będzie wart uwagi, to wychodzi ok. 10 do oglądania, a przecież są jeszcze seriale kontynuowane. Doba za krótka na to.

 

Trochę ratuje je fakt, że pewnie z 30 nie przejdzie pilota, ale i tak ogrom.

Odnośnik do komentarza

Z serialami to się masakra robi. Gdzieś czytałem, że w 2016 za oceanem zadebiutuje 120 czy 150 nowych tytułów. No to nawet jak co dziesiąty czy dwudziesty będzie wart uwagi, to wychodzi ok. 10 do oglądania, a przecież są jeszcze seriale kontynuowane. Doba za krótka na to.

na jakiejś stronce robili zestawienie seriali "must watch" w 2016 roku i było tego chyba ponad 20 :O z czego conajmniej połowa mnie zaciekawiła patrząc na opisy :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...