Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, a ja codziennie próbuję trochę wcześniej wstać, ale mam problemy z zasypianiem i wczoraj znów położyłem się do łóżka o 2, kompletnie nie będąc śpiącym, a zasnąłem po 3 :/ i tak trzeci dzień z rzędu :/ Więc zamiast planowanej pobudki o 6, przedłużyłem sobie wszystko do 7.35...

Odnośnik do komentarza

Kurde, a ja codziennie próbuję trochę wcześniej wstać, ale mam problemy z zasypianiem i wczoraj znów położyłem się do łóżka o 2, kompletnie nie będąc śpiącym, a zasnąłem po 3 :/ i tak trzeci dzień z rzędu :/ Więc zamiast planowanej pobudki o 6, przedłużyłem sobie wszystko do 7.35...

 

To ja mam odwrotnie - odkąd przyjechałem wczoraj z pracy to szukałem tylko miejsca gdzie przyciąć komara, poszedłem spać po 22, spałem do 6:30 - a i tak jestem niedospany...

Odnośnik do komentarza

Buscemi to i podobnie jak Roth - mistrzowie drugiego planu. A co do Oscarów i ich zgodności - śmiem śmiechnąć mocno.

 

2012 Najlepsza charakteryzacja. Wygrywa Żelazna dama za postarzenie (kurwa, wyczyn) Meryl Streep, a przegrywa Potter, który charakteryzacje miał niesamowitą.

1977 Rocky wygrywa z Taksówkarzem

2002 Halle Berry za Czekając na wyrok

1999 Zakochany Szekspir wygrywa z Szeregowcem Ryanem, Życie jest Piękne czy Cienką czerwoną linią

 

 

Robert Altman, Stanley Kubrick, Sam Peckinpah, Alfred Hitchcock, Peter Weir, Sergio Leone, Michelangelo Antonioni, Federico Fellini, Ingmar Bergman - bez Oscara, a mają go Mel Gibson czy Kevin Costner.

 

I jest wiele, wiele innych przykładów. Oscary to nagroda dla tego, który najwięcej zapłaci za promocję i się o to postara niekoniecznie poprzez świetne kino.

Odnośnik do komentarza

ajerkoniak, czytając mój post chyba Ci umknął całkiem istotny fragment. Brzmiał on "w większości". Musiałbym być szalony, żeby twierdzić, że wybory Akademii są zawsze trafne. Wpadki są co roku, ale w liczbie jednej, dwóch, czasami więcej. Halle Berry w 2002 (podobnie jak Denzel wówczas) wygrała, bo nakręciła się fama po 11 września, że trzeba uhonorować jak najbardziej amerykańskie rzeczy i padło na czarnoskórych aktorów. Z tego samego powodu "Beautiful Mind" wygrał z otwarciem "Lord Of The Rings". Z LOTR też był przecież cyrk w 2004, kiedy ostatnia część trylogii zgarnęła 11 statuetek. Jako film zasłużyła na nie? Ni chuja, ale postanowiono nagrodzić całą trylogię.

 

Z tym płaceniem za promocję to już jest pierdolenie. 2006, "Brokeback Mountain", film promowany, gdzie się nie ruszysz mówiono prawie tylko o nim, wyłożona na to kasa miała zapewnić wygraną. I co? Wtopili z IMO znacznie lepszym "Miastem Gniewu". Miramax zamiast robić szopkę wokół filmu po prostu uderzył bezpośrednio do członków Akademii wysyłając im materiały związane z filmem. Kosztowało to ich grosze zapewne.

Odnośnik do komentarza

Buscemi to i podobnie jak Roth - mistrzowie drugiego planu. A co do Oscarów i ich zgodności - śmiem śmiechnąć mocno.

 

2012 Najlepsza charakteryzacja. Wygrywa Żelazna dama za postarzenie (kurwa, wyczyn) Meryl Streep, a przegrywa Potter, który charakteryzacje miał niesamowitą.

 

1977 Rocky wygrywa z Taksówkarzem

2002 Halle Berry za Czekając na wyrok

1999 Zakochany Szekspir wygrywa z Szeregowcem Ryanem, Życie jest Piękne czy Cienką czerwoną linią

 

 

Robert Altman, Stanley Kubrick, Sam Peckinpah, Alfred Hitchcock, Peter Weir, Sergio Leone, Michelangelo Antonioni, Federico Fellini, Ingmar Bergman - bez Oscara, a mają go Mel Gibson czy Kevin Costner.

 

I jest wiele, wiele innych przykładów. Oscary to nagroda dla tego, który najwięcej zapłaci za promocję i się o to postara niekoniecznie poprzez świetne kino.

poki co wymieniles cztery lata ze zlymi Twoim zdaniem wyborami, jak na to ile lat rozdaje sie juz Oscary nie jest to takis wielki procent, szczegolnie ze FYM pisal o wiekszosci wlasnie ;)

 

no i masz pretensje ze Gibson i Costner dostali Oscara, uwazasz ze Braveheart i Tanczacy z wilkami nie zaslugiwali na statuetke?

Odnośnik do komentarza

Kurde, a ja codziennie próbuję trochę wcześniej wstać, ale mam problemy z zasypianiem i wczoraj znów położyłem się do łóżka o 2, kompletnie nie będąc śpiącym, a zasnąłem po 3 :/ i tak trzeci dzień z rzędu :/ Więc zamiast planowanej pobudki o 6, przedłużyłem sobie wszystko do 7.35...

To samo wczoraj mialem, jakos z niczego nie moglem zasnac, a jak juz kolo 3 zasnalem, mialem tak precyzyjny, szczegolowy i pojebany sen, ze sie z ulga obudzilem.

Odnośnik do komentarza

Timon, wypełniłem kiedyś ankietę, już nie pamiętam czy był tekst próbny, ale chyba nie. I od tej pory jestem w bazie, jak jest jakaś książka to dostaję info mailowo lub na grupie na fejsie no i... kto pierwszy się zgłosi ten dostaje (tzn ileś sztuk mają, wiadomo ocb) i na razie zgłosiłem się dwa razy, bo tylko dwie mnie ciekawiły i dwie dostałem. Najpierw o Mossadzie, a teraz "Jedz inaczej".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...