Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzyj Quantico (cokolwiek to jest), Manchester gra chujowo a ten drugi, hiszpański mecz to nie El Klasyko żeby było warto oglądać.

akurat Quantico sie dosc fajnie zapowiada, obejrzalem dwa pierwsze odcinki i wydaje sie spoko

 

no ale derby Sewilli to jest zawsze moc ;-k

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzyj Quantico (cokolwiek to jest), Manchester gra chujowo a ten drugi, hiszpański mecz to nie El Klasyko żeby było warto oglądać.

akurat Quantico sie dosc fajnie zapowiada, obejrzalem dwa pierwsze odcinki i wydaje sie spoko

Też tak myślałem...ale potem stwierdziłem, że mi się zdawało.

Odnośnik do komentarza

ja sie zarejestrowalem na kilkanascie spotkan, bez sciezki do finalu, zobaczymy czy cos sie trafi.

 

Kilkanaście? Ale z tego co czytam, to kartę chargują od razu po wylosowaniu i trzeba mieć tam środki inaczej od razu idzie do kogoś innego, nie jest tak? :-k

 

 

 

Please ensure that your credit card limit covers your application amount during this period (including the delivery costs) as failed payments will not be reprocessed and your application will automatically be rejected.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...