Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje, że psy zaczęto na cm4 wieszać po premierze cm03/04, wcześniej wszyscy brali za normalne, że gra potrzebuje ośmiu łatek ;)

Dwa tygodnie testowałem w Eidosie CM 03/04 i uwierzcie mi, na początku było równie niegrywalne jak "4" :) Polska Profowa wersja językowa, która musiała sobie radzić ze skryptem przygotowanym pod angielską składnię, była wówczas najmniejszym kłopotem, choć pojechałem do Londynu, by zajmować się głównie testami polskiej lokalizacji oraz przygotowaniem przewodnika po grze. Większość czasu spędziłem jednak na raportowaniu błędów w silniku gry :)

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/Lb9IRrD.png

http://i.imgur.com/Op2HhlB.png

 

polecam tego schodzącego napastnika atak :)

 

Everton Everton.

 

Widzę co zrobiłeś.

 

Właśnie chciałem o to zapytać bo mnie ominęło, a nie potrafię znaleźć. O co w tym chodziło?

Pula Śmierci? Obstawianie kto kolejny umrze? :>

 

 

I co w tym było takiego kontrowersyjnego :| ?

Odnośnik do komentarza

I jak to było, od razu temat usunięto? Zamiast dać mu, nomen omen, umrzeć śmiercią naturalną jeśli by się nie przyjął :> ?

Jeśli dobrze pamiętam, to szybko poleciał. Zresztą przyznam się, że nawet sam zaraportowałem ten temat (i to chyba był jedyny raz, gdy to zrobiłem ;)). Podobnie jak Gabe, uważam że to głupie i niesmaczne, ale dzisiaj pewnie bym to zignorował...

Odnośnik do komentarza

proponuje zrobić zlot poza granicami Polski, każdy będzie miał równie daleko. Najlepiej w KRLD.

 

Zależy z której strony :P

 

 

Teraz był pod Wawą.

LOL.

 

Jeśli brać pod uwagę kryterium odległości, to Skarżysko jest jednocześnie pod Łodzią, Warszawą, Lublinem i Krakowem.

 

 

No chodziło mi o odległość. 2h jazdy z Wawy to przecież nic.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...