Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

spoko, nie będzie tańczących grzybków na ulicach

 

co do drugiego screena, skrzyżowania autostrad sam robiłeś czy to jakiś gotowiec, czy mix jednego i drugiego ?

 

dzień dobry

 

gwiazdka i T to są przygotowane, z tego T często korzystam gdy wiem, że preferowany będzie tylko zjazd z jednej strony, a drugi tylko jako uzupełnienie

Odnośnik do komentarza

 

 

spoko, nie będzie tańczących grzybków na ulicach

 

co do drugiego screena, skrzyżowania autostrad sam robiłeś czy to jakiś gotowiec, czy mix jednego i drugiego ?

 

dzień dobry

 

gwiazdka i T to są przygotowane, z tego T często korzystam gdy wiem, że preferowany będzie tylko zjazd z jednej strony, a drugi tylko jako uzupełnienie

 

wrzucisz na warsztat ?
Odnośnik do komentarza

 

 

ue, myslałem, że marynia się dorzuci na wośp :keke:

nie ogladam tv, od miesiaca nie mam fury, wiec radia tez nie slucham :)

Własnego kierowcy w postaci kierowcy mpk też nie masz?

Tu jest ztm, poruszam sie tylko kolejka podziemna. Chuj jeden wie czy jeszcze kieruje nią człowiek czy juz maszyna. Na drugiej liniimetra człowiek jest... Bo ponoć ludzie panikowała jak był pociąg metra bez maszynisty :D

Odnośnik do komentarza

Ano ma. Marinę. Ale ona odkąd się z nim związała, to chyba ani nic nie nagrała, ani w niczym nie zagrała. Może Jahu się orientuje lepiej, bo się interesuje wieloma segmentami showbizu ;)

 

Nie nagrała ;) zresztą ja bardziej kojarzę Marinę jako Chelsea Amande :wub: z 39,5 :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...