Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W Minneapolis arktyczne warunki, ciekawe jak będzie wyglądał mecz Seahawks z Vikings. Jest tak zimno, że radzą ludziom wydrukować bilety na wypadek, gdyby tych w wersji cyfrowej nie udało się odpalić z zamarzniętego telefonu :keke:

Szkoda, że zamiast Seahawks nie ma jakiejś drużyny z dome, albo z Południa :D

Odnośnik do komentarza

Kurwa oczywiście, przed sezonem mieliśmy zajac 17 miejsce w L2, jednego punktu brakło do bezpośredniego awansu więc oczywiście momentalnie siadło wszystko i wpierdol z MK Dons w barażach i żegnaj awansie :/


No ale przynajmniej jest ten JPT więc jakieś trofeum jest ;P

Odnośnik do komentarza

No, drugie zajęcia na studiach, które faktycznie dadzą mi praktyczną wiedzę :) Uczymy się C# i na zaliczenie własna aplikacja.

na studiach zaliczyłem programownie c#, c+, nawet javę a programować rzeczy praktycznych ni chuj nie umiem.

 

to co robiliśmy na studiach(a było trzeba pisać programy/aplikacje) do niczego się nie nadawały.

Odnośnik do komentarza

Mam zrobić jako pracę zaliczeniową semestr i mam sobie wybrać o czym i jaka, więc w sumie ode mnie zależy.


Przed pójściem na zajęcia przegrałem w Mediolanie z Interem 4:2 w 1/4 Pucharu Włoch, po powrocie zagrałem rewanż, wygraliśmy 3:0 :D

 

W lidze 6 miejsce po 17 kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Smętek i co programowałeś w C+? Ramówkę? ;)

na szczęście już nie pamiętam, ale to były jakieś głupoty totalne

 

 

Cities Skylines

  • , poddajem się. spierdala już over 200 :(
Ale co cię gryzie? Nie da się nic naprawić?

 

hmm, jaki masz stan zdrowia ? u mnie 70%. woda nie jest przyczyną, zanieczyszczenie ze stref przemysłowych jest ok wedle odpowiedniej zakładki, nachodzi na handlową w kilku drobnych punktach, ale nie wierze zeby to było aż 30%

 

każdą strefę przemysłową mam blisko autostrady i w każdej stacja pkp cargo, mimo to w jednej mam: brak kupujących produkty, na początku zjazd z podatków pomagał, teraz nie ma opcji i ludzie spierdalają

 

zasadniczo z każdej strefy są minimum 2 połączenia z autostradą, korków brak, sejva jeszcze nie skasowałem, generalnie moim zdaniem budowałem za gęsto przemysł względem autostrad i innych stref... nie bardzo jest co przesuwać, trzeba zacząć na nowo...

tworzę nową strefę z wyjebaniem na edukację, a tam jeb same wykształciuchy :)

 

silnik gry jest bezlitosny

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...