Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja sie zarejestrowalem na kilkanascie spotkan, bez sciezki do finalu, zobaczymy czy cos sie trafi.

 

Kilkanaście? Ale z tego co czytam, to kartę chargują od razu po wylosowaniu i trzeba mieć tam środki inaczej od razu idzie do kogoś innego, nie jest tak? :-k

 

 

 

Please ensure that your credit card limit covers your application amount during this period (including the delivery costs) as failed payments will not be reprocessed and your application will automatically be rejected.

 

 

ta czardżują karte kredytowa wiec nie problem, lacznie 1045ojro za wszystkie, teraz patrzylem na potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza

Hawkeye, widzę że nie za dużo zmieniłeś ten zespół i dobrze zrobiłeś. Gdzie Lukaku?

Tak jak pan smigler powiedział, grałem na początku z napastnikiem ale Lukaku grał chujowo i nic nie kończył, więc przełączyłem się na, w obecnym kształcie, to. Żałuję tylko Stonesa, ale City odpaliło klauzulę i co ja bidny mogłem zrobić. Ale dalej w planach jest podstawowe ustawienie obrońców Galloway-Holgate, narazie pierwszy skład ma pewny tylko Galloway, ale wierzę, że Holgate wkrótce wyprzedzi Dragovicia.

Odnośnik do komentarza

Taki był plan, kurs na mnie w finale był 4,2, więc zaprosiłem ich na swoją połowę i starałem się atakować skrzydłami, bo grali trójką pomocników. Ale ogólnie Atletico nie miało prawie żadnych groźnych momentów, mi za to parę razy brakło szczęścia. Więc w sumie mimo gorszego składu udało się przeważać.

Odnośnik do komentarza

Kupilem wczoraj w biedrze 300g pistacji. Nie moge przestac tego kurestwa jesc :/ Masakra jakie to jest dobre...

Sam kupuję pistacje masowo, ale w biedrze kupiłem tylko raz, bo jakość słaba i połowa to same łupinki. Lepiej paczkowane kupować.

No i jeszcze muszę zaznaczyć, że makadamia może konkurować z pistacjami :P

Odnośnik do komentarza

 

Kupilem wczoraj w biedrze 300g pistacji. Nie moge przestac tego kurestwa jesc :/ Masakra jakie to jest dobre...

Sam kupuję pistacje masowo, ale w biedrze kupiłem tylko raz, bo jakość słaba i połowa to same łupinki. Lepiej paczkowane kupować.

No i jeszcze muszę zaznaczyć, że makadamia może konkurować z pistacjami :P

 

Gdzie kupujesz?

Odnośnik do komentarza

 

 

Kupilem wczoraj w biedrze 300g pistacji. Nie moge przestac tego kurestwa jesc :/ Masakra jakie to jest dobre...

Sam kupuję pistacje masowo, ale w biedrze kupiłem tylko raz, bo jakość słaba i połowa to same łupinki. Lepiej paczkowane kupować.

No i jeszcze muszę zaznaczyć, że makadamia może konkurować z pistacjami :P

 

Gdzie kupujesz?

 

Makadamia są np. w Auchan. Akurat ten sklep mam najbliżej, więc nie wiem, czy w innych marketach też bywają :)

Odnośnik do komentarza

Rejestrowaliście się na bilety na Euro we Francji? Jaka jest realna szansa, że się je trafi? :-k No i nie wiem czy brać całą ścieżkę ewentualnie dla Polski aż do finału, bo raczej nie ma co marzyć, ale z drugiej strony głupio by było jakby przeszli :keke:

Wziąłem tylko na Ukraine i Niemcy plus ćwierćfinał. Szansa 1:150 tys ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...