Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze nie dostałes warna za OT, jesli juz tak chcesz być szczegółowy, tylko za "post nic nie wnoszacy do tematu"

 

Fakt, jedyna osoba która sie nie wypowiedziała był Icon (nie było go na forum?). Cała reszta zgodnie podklepała +1.

A Twój post zaraz odkryje.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie sie dowiedzialem, ze dyskusyjny warn zostal przyznany bez dyskusji wewnatrz MT. Co tu sie wyrabia, do cholery?

To teraz pokaz jakis dowod na poparcie swojej tezy albo powiedz kto Ci taka wiedze przekazal, bo zwyczajnie Cie oszukal.

 

I sugerowal bym naprawde przestac perfidnie trollowac i do tego z multikonta, bo naprawde nic milego Cie za to raczej nie spotka.

Odnośnik do komentarza

Chwila chwila...

Icon napisał:

Opinie były różne. Wprawdzie głosowaliśmy jakiś czas temu i większość była przeciwna, ale chyba warto przegłosować ten pomysł jeszcze raz. Co o tym sądzicie?

 

Czyli oczekiwał na kilka odpowiedzi w stylu: tak, ok, niech bedzie ankieta itd. lub nie, lepiej nie, bezsensu itd.

 

Na co dostał odpowiedzi:

 

let's vote !

Uf, jeśli Fenomen nie widzi problemu, to można bez obaw stawiać ankietę :)

 

Gdzie tu OT?A tym badziej gdzie post nie wnoszący nic do tematu?? Johniss był dopiero 2 osobą która zareagowała na pytanie Icona.

 

Warn nie tyle z dupy, co kompletnie bezsensowny...bo najpierw prosicie o zdanie userów a potem banujecie...

To jest te zluzowanie pośladów? Naprawdę nie wpływa to na polepszenie i tak nienadszarpniętego obrazu MT.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie sie dowiedzialem, ze dyskusyjny warn zostal przyznany bez dyskusji wewnatrz MT. Co tu sie wyrabia, do cholery?

 

Widze dwa rozwiazania sytuacji:

1. Zmien informatora.

2. Niech informator zmieni towar, ktory pali, bo glupoty wypisuje ;)

 

Warn zostal, bo zostal zaaprobowany przez trzech moderatorow (niestety dla Ciebie obok Fenomena i jasonxa był jeszcze jeden glos na tak), Po fakcie pojawił się jeszcze jeden głos w adminie, zgadzający się z oceną sytuacji. Dlatego argument o braku dyskusji jest kompletnie z czapy.

Naprawdę radziłbym Ci przestać wypisywać takie głupoty bo tylko się pogrążasz...

Odnośnik do komentarza

Jak to 4? Przed chwila jason napisal, ze tylko Icon nie zaklepal. Panowie, uzgodnijcie ze soba zeznania :) po raz kolejny wnosze o wylaczenie fenomena z oceny moich postow. Jest nieobiektywny, trudno to komus pojac?

 

I raz jeszcze pytam, dlacze post fenomena aprobujacy pomysl ankiety uznany zostal za wnoszacy cos do tematu, a moj post aprobujacy pomysl ankiety juz nie?

Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru na publicznym forum roztrząsać spraw MT. W administracji napisałem co sądzę o tej sprawie i mam nadzieję, że szybko sprawa się wyjaśni.

 

Sam natomiast chciałbym poddać ocenie pracę MT w ankiecie, ale to tylko moja propozycja. Czy zaakceptuje to reszta jest już ode mnie niezależne.

Odnośnik do komentarza

Nieufności, zaufania. Nazwijcie to sobie jak chcecie. Ja nie mam siły trzymać tego w kupie w takiej atmosferze jak to ma się od dłuższego czasu. Ze mną czy beze mnie stworzycie sobie nowy MT i będziecie sobie zarządzać forum. Ja mam dość tego ciągłego przepychania się. Wybierzecie sobie Johnissa to on będzie tu rządził. To jest forum użytkowników, a nie prywatny folwark mój czy kogokolwiek z MT. Pora abyście wreszcie wzięli odpowiedzialność za to miejsce, a nie obarczali ciągle winą za wszystkie niepowodzenia ludzi z MT. Nie podoba mi się to, że zamiast żyć ze sobą na zdrowych zasadach odbywa się tu ciągłe polowanie na czarownice. Dzień bez afery jest dniem straconym. Ja chyba z tego dawno wyrosłem. Dostałem wiele policzków od różnych ludzi związanych z MT, niezwiązanych z MT. Czasem zasłużenie, czasem niezasłużenie. Przykro mi się patrzy, kiedy w momencie gdy powinniśmy wykazać solidarność skaczemy sobie do gardeł. Róbcie co chcecie.

Odnośnik do komentarza

Boże to tylko internet... odwołajcie wszystkich w kurwę wtedy będzie ok

 

Feno od dłuższego czasu wali w chuja to prawda, ale afery, odwołania to przecież cyrk :)

 

Przepisy nie pasują to wypierdalać a nie sapać i bawić się w dyskusję kto kogo ma odwołać.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, skoro dzisiejszy dzień stanowi precedens, to czy zostanie zlikwidowany zakaz zakładania multikont, czy może zniesiecie bany, skoro jeden jest całkowicie lekceważony? A może i to i to?

Trwała długa i całkiem konkretna dyskusja o przeprowadzeniu zmian na forum, które sprowadziłyby na nie nowych ludzi, dyskutowano o sposobach zluzowania "reżimu", którego oznaki niektórzy widzą w działaniach MT, obiecano "odwilż" (nie byłem tego zwolennikiem, ale też nie brałem udziału aktywnego w dyskusji), a tu widzę wręcz efekt cieplarniany, zupełnie olewa się fakt zbanowania użytkownika.

A tak tylko z powodu towarzyskich sympatii doprowadza się do sytuacji, że każdy zbanowany będzie zakładał nowe konta i mówił, że komuś było wolno. Bardzo pozytywnie oceniałem ostatnią otwartą postawę MT na zmiany na forum, a tu taki zonk.

Odnośnik do komentarza

Nieufności, zaufania. Nazwijcie to sobie jak chcecie. Ja nie mam siły trzymać tego w kupie w takiej atmosferze jak to ma się od dłuższego czasu. Ze mną czy beze mnie stworzycie sobie nowy MT i będziecie sobie zarządzać forum. Ja mam dość tego ciągłego przepychania się. Wybierzecie sobie Johnissa to on będzie tu rządził. To jest forum użytkowników, a nie prywatny folwark mój czy kogokolwiek z MT. Pora abyście wreszcie wzięli odpowiedzialność za to miejsce, a nie obarczali ciągle winą za wszystkie niepowodzenia ludzi z MT. Nie podoba mi się to, że zamiast żyć ze sobą na zdrowych zasadach odbywa się tu ciągłe polowanie na czarownice. Dzień bez afery jest dniem straconym. Ja chyba z tego dawno wyrosłem. Dostałem wiele policzków od różnych ludzi związanych z MT, niezwiązanych z MT. Czasem zasłużenie, czasem niezasłużenie. Przykro mi się patrzy, kiedy w momencie gdy powinniśmy wykazać solidarność skaczemy sobie do gardeł. Róbcie co chcecie.

Jak to się ładnie mówi "prawda leży gdzieś po środku". Z mojej perspektywy wygląda to tak, że MT

sam po części przyczynił się do takiego stanu rzeczy. Ludzie chcą na forum spędzać czas, rozmawiać,

ale jeśli każde (nawet drobne) przewinienie kończy się kulą w łeb... to do niczego nie prowadzi, a człowiek zamiast coś napisać, pięć razy się zastanowi czy na pewno to zrobić, bo może jednak warna dostanie.

 

W pewnym sensie Cię rozumiem, ale jeśli MT nie zluzuje, to każdy kolejny warn w mojej opinii będzie kończył się awanturą. Użytkownicy z mojej perspektywy mają już dość tego typu podejścia, niech forum stanie się miejscem bardziej przyjaznym dla ludzi, bardziej otwartym.

 

MT jest dla użytkowników, nie na odwrót i użytkownicy forum mają prawo być niezadowoleni z "pracy" MT. Osobiście jestem za tym, aby dla każdego członka MT założyć ankietę, w której każdy będzie mógł oddać głos czy ocenia dobrze/źle jego wkład w funkcjonowanie MT.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...