Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Post Fenomena byl odpowiedzia na pytanie, post Johnissa byl ewidentna kpina. Sorry - jesli ktos chodzi po cienkim lodzie to niech sie liczy z tym, ze w koncu sie utopi. Mi osobiscie ten post nie przeszkadza, ale tez uwazam, ze byl po prostu wrednym przytykiem.

 

Johniss jest czlowiekiem, ktoremu nieukrywana satysfakcje daje prowokowanie innych - jego wola, ale skoro sie chce tak bawic to niech sie liczy z konsekwencjami.

Odnośnik do komentarza

A wy się pięknie dajecie prowokować i Johniss wygrywa. Doskonale sprawdza się w roli Stańczyka, ktory waszymi działaniami udowadnia, jak bardzo błądzicie.

Sugerujesz, ze mam nie zwracac uwagi na pajaca biegajacego dookola mnie i krzyczacego "on jest glupi, on jest glupi"? Jakis czas moze sie da - potem pozostaje tylko przypierdolic, jak komarowi od ktorego nie mozesz sie opedzic.

 

Wybacz - ja tu nie jestem po to zeby znosic prowokacje Johnissa. Zeby te jego posty jeszcze mialy jakakolwiek wartosc merytoryczna, ale nie - wypelza z Maryni tylko po to zeby komus napsuc krwii.

Odnośnik do komentarza
A wy się pięknie dajecie prowokować i Johniss wygrywa.

Wygrywa? Co wygrywa? :lol: To jest forum internetowe, nie arena do walki z... no właśnie, kim, czym?

 

Żeby nie było: osobiście uważam, że ban, szczególnie tak długi, jest drastycznym środkiem, z drugiej jednak strony potrafię zrozumieć, czemu taka kara została zastosowana. Ogólny kontekst zachowania Johnissa też jest ważny, sorry.

Odnośnik do komentarza

Ja nie potrafię. Wystarczyło usunąć ten post.

Wystarczyłoby. Ja bym usunął, gdybym miał cokolwiek do powiedzenia. Ale też i podkładanie samemu głowy pod topór jest głupstwem, które kończyło się zupełnie identycznie w poprzednich przypadkach ostrzeżeń dla Johnissa.

Odnośnik do komentarza

Czyli dostał warna za to, że jest Johnissem.

Jeśli dobrze liczę, 10 warnów w marcu zostało wystawionych za "maryniowanie". Nie tylko Johnissowi. Nie trzeba być geniuszem, żeby skumać, że MT się niektóre zachowania nie podobają (po Twojemu: że moderatornia spina poślady).

 

Ale owszem, dostał wysoką karę, bo jest Johnissem. I jako taki miał już trzy aktywne ostrzeżenia na koncie. To chyba logiczne.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy dobrze zrozumialem intencje Johnissa, ale mysle, ze jego post mial na celu pokazanie absurdu sytuacji, w ktorej admin odpowiada publicznie na pytanie drugiego admina, skierowane raczej do userow (co jak co, ale - tu chyba po raz setny to pisze - MT powinien na zewnatrz byc jednoscia, a nie rozmawiac sam ze soba).

Odnośnik do komentarza

Post Fenomena byl odpowiedzia na pytanie, post Johnissa byl ewidentna kpina.

blagam Cie. co wnosi do tematu post:Fenomena. kogo do jasnej anielki obchodzi, ze ON problemu nie widzi? a co to, wyrocznia?

 

na tej samej stronie w podobny sposob odniosl sie Smetek ("let's vote"), co zostalo - dziwnym trafem - przez (szanowny) ModTeam niezauwazone.

Odnośnik do komentarza

Ale owszem, dostał wysoką karę, bo jest Johnissem.

Dostał zwykła karę +1, jako, że jest userem offtopujacym w powaznym temacie.

 

I jako taki miał już trzy aktywne ostrzeżenia na koncie. To chyba logiczne.

Tylko i wylacznie dlatego. Bana juz nawet dostal pare dni temu za 3 warny, ale okazało się, ze jeden z nich był przeterminowany i ban zostal cofniety.

 

I cytujac klasyka: "Każda religia wymaga męczenników, nawet trolling".

Odnośnik do komentarza

Karanie Johnissa tylko dlatego, że... jest Johnissem jest karygodne. ModTeam przekroczył wszelkie granice żałosności swej i hipokryzji.

Co to jest za argumentacja, że kara dla kogoś za bycie sobą jest zła?

Johniss dostał zwykłego, pojedynczego warna za to, że robił to, co potrafi - trollował. Stwierdzenie, że absurdalne jest karanie kogoś za to, jaki jest, jest bardzo niebezpieczne - wtedy można nie karać też złodzieja za to, że jest złodziejem (pytał się o kraka czy chwali się piratem, bo już jest taki, że kradnie), agresora rzucającego wyzwiskami może też należałoby oszczędzić, bo taka jego natura, że potrafi tylko rzucać mięchem?

Czyli co Vami, karzemy tylko tych, którzy robią źle wbrew swojej naturze, wyjątkowo?

Odnośnik do komentarza

Nim rozpoczną się igrzyska, proponowałbym jednak brać z dystansem zdanie osoby powyżej, której jedyna aktywność w tym temacie jest zauważalna wówczas, gdy Johniss dostanie warna.

 

No i czekam na odpowiedź na moje wcześniejsze pytania. Tylko Icon ma takie kompetencje?

Odnośnik do komentarza

Karanie Johnissa tylko dlatego, że... jest Johnissem jest karygodne. ModTeam przekroczył wszelkie granice żałosności swej i hipokryzji.

Co to jest za argumentacja, że kara dla kogoś za bycie sobą jest zła?

Johniss dostał zwykłego, pojedynczego warna za to, że robił to, co potrafi - trollował. Stwierdzenie, że absurdalne jest karanie kogoś za to, jaki jest, jest bardzo niebezpieczne - wtedy można nie karać też złodzieja za to, że jest złodziejem (pytał się o kraka czy chwali się piratem, bo już jest taki, że kradnie), agresora rzucającego wyzwiskami może też należałoby oszczędzić, bo taka jego natura, że potrafi tylko rzucać mięchem?

Czyli co Vami, karzemy tylko tych, którzy robią źle wbrew swojej naturze, wyjątkowo?

 

Jeśli sumiennie MT karałby za to, jakim kto jest, to dawno byś miał permbana za niedorozwój, jak za starych, dobrych czasów.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...