Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

A może by i tak zrobić podforum dla Dodatków do fm ? tak jak jest dla Grafiki i Taktyk ? Każdy, który by coś stworzył oprócz linka, tak jak jest dotychczas opisał by co takowy dodatek zawiera. W takim temacie możliwa by była dyskusja użytkowników na temat dodatku co przekładało by się na ulepszanie prac i zachęcało do dalszego działania !?

 

A drugi, głupi pomysł. Co trzeba zrobić aby uzyskać status oficjalnego forum FM w Polsce, może ktoś wie ?

Odnośnik do komentarza

Ja bym rozszerrzył propozycje Qcz-a na większe przedziałyy czasowe, i tak mielibyśmy najlepiej piszacego w tygodniu, miesiacu, a z czasem w roku

Jesli technicznie bedzie to mozliwe to wiadomo, że mozna i przedzialy i liczby edytować. Tylko tu nie chodzi o najlepiej czy najgorzej piszącego. Plusy i minusy lecą w duzej mierze z innych powodów. Za mocny troling możesz dostać 20 plusów a za mega merytoryczna odpowiedź o taktyce dla Realu 10 minusów...Bardziej wg mnie beda to rankingu najciekawszych postów, takich co wzbudziły najwięcej emocji pozytywnych jak i negatywnych. Ot taki se bajerek.

Odnośnik do komentarza

Jak już tak fejsbukowo, to propozycja stworzenia fanpage'u naszego pięknego forum. Zgłaszam się na ochotnika do prowadzenia takowego, można by tam wrzucać info o ciekawych tematach, może jakieś akcje propagować. Nie wiem dokładnie jak szerzy się popularność takiego fanpage'u, ale może uda się kogoś zachęcić do pojawienia się w naszych skromnych progach. Skoro nie ma limitów, nie trzeba dbać o elitarność. IMHO stańmy ze Speedem do walki o rząd dusz i pokażmy mu i całej Rewolucji, że popełnili straszliwy błąd. Dla naszego forum to korzyść bo nawet jeden kumaty user to sukces, a spróbujemy uderzyć tam gdzie boli.

Odnośnik do komentarza

Jak już tak fejsbukowo, to propozycja stworzenia fanpage'u naszego pięknego forum. Zgłaszam się na ochotnika do prowadzenia takowego, można by tam wrzucać info o ciekawych tematach, może jakieś akcje propagować. Nie wiem dokładnie jak szerzy się popularność takiego fanpage'u, ale może uda się kogoś zachęcić do pojawienia się w naszych skromnych progach. Skoro nie ma limitów, nie trzeba dbać o elitarność. IMHO stańmy ze Speedem do walki o rząd dusz i pokażmy mu i całej Rewolucji, że popełnili straszliwy błąd. Dla naszego forum to korzyść bo nawet jeden kumaty user to sukces, a spróbujemy uderzyć tam gdzie boli.

Koncepcja warta rozwazenia - serio, serio... :)

Odnośnik do komentarza

W Maryni pewnie królem będzie ten, który będzie miał najmniej minusów, bo na plus to wątpię, że tam ktoś wyjdzie ;)

 

Co do samego systemu to proponuję takie coś: dzienny limit plusów i minusów zostanie ustalony dla użytkowników, nie będą oni mieli możliwości podglądu kto im dał + czy -, a dla ludzi, którzy wpłacą na serwer włączymy możliwość podglądu kto oceniał ich posty, a także zwiększymy limit ocen na dzień. Dla przykładu:

 

Użytkownik: 20+ i 20- dziennie, bez możliwości podglądu kto głosował

Przyjaciel CMF: 35+ i 35- dziennie, możliwość podglądu kto ich oceniał.

Co z tymi, którzy mają rangę "Grafik" lub "PL Update"? :)
Odnośnik do komentarza

Mamy fanpage? Nic o tym nie wiem :P Mamy grupę :) A jeśli chodzi o przeniesienie Maryni na fejsa - nie widzę w tym wielkiego uszczerbku dla faktycznej funkcji forum - to gdzie sobie pitolą Maryniarze (w tym ja) nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o całokształt. Oczywiście na takim fanpageu nie będzie linków i poleceń do ciekawych postów w Maryni tylko raczej do dyskusji okołoFMowych, taktyka, dodatki itp.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem te "+" i "-" to slaby pomysl, nie wiem za bardzo czemu to ma sluzyc?

 

 

imo duzo lepszym rozwiazaniem byloby "dziekowanie", szczegolnie dla tematow zwiazanych z fm lub sprzetem. nie od dzisiaj wiadomo ze "kumatym" (w tym niestety i mi) nie chce sie w ogole pomagac i odpowiadac na pytania, czasami nawet bardzo proste, w temacie o fm. tu jest moim zdaniem duzy problem i to mogloby rozwiazac te bolaczke.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja pisałem o tym samym co Scorpio - póki co to fajna zabawka, ale chyba nie o to chodzi. Zbieranie reputacji powinno się odbywać przez jedynie +1 i raczej w wyważony sposób (moderacja ma możliwość edycji, gdyby ktoś się rozszalał? jest możliwość ograniczenia możliwości plusowania jedynie do kilku działów?)

Odnośnik do komentarza

Popieram przedmówców, minusy są wodą na młyn dla nieudanych trollów - nie udało mi się komuś dopiec, to mu chociaż dam minusa. Proponuję ewentualnie coś takiego, że mamy np. temat FMowy z kwestią techniczną - ktoś pomaga, ktoś coś dopisuje - użytkownicy dają swoje punkty (nazwijmy je asysty), natomiast kiedy temat sie wyczerpie mod go zamyka i przyznaje wg. własnego uznania większy punkt dla tego, który się najbardziej przyczynił do rozwiązania - (nazwijmy to bramką). Podobnie w innych tematach - szary user daje asysty, jeżeli Mod uzna, że post jest bardzo wartościowy - gol. - w ten sposób każdego charakteryzują bramki i asysty i mamy odwołanie do naszej ukochanej giery. :) nie wiem jak z technicznego punktu widzenia, ale taka propozycja też mnie naszła :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...