Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji: prosze o jasne zdefiniowanie "ochlapu" w tej materii. To slowo obraza moj kompetentny raport, moje szlachetne intencje i inicjatywe. Ochlapy to sie rzuca psom co najwyzej, moze wykazcie troche szacunku dla wysilku usera, jesli sami przywolujecie ten argument

Zielonego pojecia nie mialem dlaczego ten post zostal zaraportowany co zreszta juz tutaj mowilem. Potworze tez, ze nie siedze w klimatach kibicowkich na tyle zeby orientowac sie, ze akurat ludzie z Poznania postanowili obrazac dziennikarza piszac jego imie w formie zenskiej. I nigdy tak glebko siedziec nie zamierzam, bo mi to nijak do zycia nie jest potrzebne - ani mnie dziennikarstwo tak nie jara, ani w klimaty kibolskie sie tak zaglebiac nie bede, a i nagle nie zapalam miloscia do Lecha Poznan.

 

Wszedlem w link ktory widoczny jest w zaraportowanym poscie (http://s4.ifotos.pl/img/Aferapng_rxqprrq.png), zobaczylem nazwisko Zytnicki i stojac z boku uznalem wiec, ze byla to zwykla literowka, przeoczenie, pomylka... Nie zauwazylem nawet jakiegos wrednego przekrecenia w stylu Wybiórcza czy tez Legła (podane przykladowo, nie bijcie) wiec nie mialem zadnych przeslanek ku temu zeby uwazac inaczej.

 

Swoja droga, zabawne to wszystko. Jeszcze nie opadly echa aferki, w ktorej MT przyznawal sie, ze nie czyta forum i ze czeka na raporty nawet na posty w bezposrednim sasiedztwie juz karanych, a jak sa raporty, to tez jest zle, bo sa nieprecyzyjne... Wysylacie userom sprzeczne sygnaly, jakbyscie sami nie do konca wiedzieli, czego chcecie...

Wolisz zebym Ci sciemnial i wciskal kit, ze czytam wszystkie posty na tym forum i kazdy z nas to robi? I ze jestesmy w stanie to robic oraz, ze jest to nasza najwieksza w zyciu rozrywka i niczego innego w zyciu nie pragniemy?

 

Uwierzyl bys w to?

 

A moze powiedz jak widzisz prace czlonka w MT, ktory odwala kawal roboty za uscisk dloni prezesa i tak naprawde robi to dla innych z dobrej woli - myslisz, ze my tu siedzimy sabotujemy to forum i mamy z tego wielki ubaw? Za przeproszeniem pieprzysz o znaczkach skarbowych, a czasem wlasnie masz takie podejscie - jakbym ja tu siedzial jako urzednik, rozpatrywal Twoje formalne wnioski i jeszcze mial za to odpowiadac karnie.

Odnośnik do komentarza
A moze powiedz jak widzisz prace czlonka w MT, ktory odwala kawal roboty za uscisk dloni prezesa i tak naprawde robi to dla innych z dobrej woli

Proste zasady:

a) jak nie wiesz, to dopytaj/doczytaj

b) jak ktos pyta z emotka i po czasie, bo wie, ze macie inne rzeczy w zyciu do roboty, to go nie atakuj i nie wmawiaj mu, ze ma pretensje

c) za raport raczej podziekuj, a nie krec nosem, ze zly - docen, ze userowi sie chcialo

 

A co do urzedowego traktowania to jak siejecie, tak zbieracie. Skoro byliscie w stanie np. potajemnie dopisywac paragrafy w regulaminie, zeby znalazlo sie cos na czlowieka, to nie dziwcie sie, ze zaczynamy rozmawiac jezykiem prawnym...

Odnośnik do komentarza
Bardzo chcialbym na miare swoich skromnych mozliwosci czasowych wlaczyc sie w ulepszanie forumowego prawa i orzecznictwa

Sorry, ale ja mam wrazenie, ze jest wrecz przeciwnie. Musisz miec naprawde bardzo duzo wolnego czasu, skoro potrafisz tak dlugo roztrzasac sprawy, o ktorych polowa userow juz zdazyla zapomniec, a druga nawet nie zdazyla sie z nimi zapoznac, bo jej one nie interesowaly / nie dotyczyly / nie mieli na to rzeczywiscie czasu. Serio, to wyglada, jakbys sie wybitnie nudzil i szukal sobie zajec / rozrywki.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś mi wytłumaczyć, co obraźliwego było w słowie Prompierz? O ile mi wiadomo, to właśnie tak Grecy wymawiają nazwisko Polaka według ich zasad transkrypcji. Idąc waszym tokiem myślenia, warny powinni otrzymać użytkownicy za używanie rosyjskich nazwisk z angielską transkrypcją, no i nie mówię już o wszelkich kombinacjach z Rudniewem. Czy podobny los spotykał userów, którzy Jelenia nazywa Żeleniem? I don't think so.

Odnośnik do komentarza

Jeleń to też polskie nazwisko, z którym raczej nie ma problemu w poprawnym jego napisaniu,

 

bierzesz na tapete Rosjan , to co wszyscy cyrylicą powinni pisać ? nie badz smieszny, jestesmy Polakami i przekrecanie nazwisk rodakow slabo swiadczy o osobie, ktora sie wypowiada w taki sposob o jaki cie czepiasz, Probierz to Probierz, a nie Pr0piesh, Prompierz czy co komu przyjdzie przelać przez klawiaturę na ekran

Odnośnik do komentarza

Może ktoś mi wytłumaczyć, co obraźliwego było w słowie Prompierz? O ile mi wiadomo, to właśnie tak Grecy wymawiają nazwisko Polaka według ich zasad transkrypcji. Idąc waszym tokiem myślenia, warny powinni otrzymać użytkownicy za używanie rosyjskich nazwisk z angielską transkrypcją, no i nie mówię już o wszelkich kombinacjach z Rudniewem. Czy podobny los spotykał userów, którzy Jelenia nazywa Żeleniem? I don't think so.

A od kiedy Vami jest Grekiem? Probierz to Polak i zaden Polak nie bedzie mial zadnych problemow z poprawnym napisaniem jego nazwiska. Jeśsli ktos Jelenia nazywa Zeleniem to tez dostanie warna.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś mi wytłumaczyć, co obraźliwego było w słowie Prompierz? O ile mi wiadomo, to właśnie tak Grecy wymawiają nazwisko Polaka według ich zasad transkrypcji. Idąc waszym tokiem myślenia, warny powinni otrzymać użytkownicy za używanie rosyjskich nazwisk z angielską transkrypcją, no i nie mówię już o wszelkich kombinacjach z Rudniewem. Czy podobny los spotykał userów, którzy Jelenia nazywa Żeleniem? I don't think so.

A od kiedy Vami jest Grekiem? Probierz to Polak i zaden Polak nie bedzie mial zadnych problemow z poprawnym napisaniem jego nazwiska. Jeśsli ktos Jelenia nazywa Zeleniem to tez dostanie warna.

to nagrodźcie warnami wszystkie posty Szka, gdzie wymienia jakiekolwiek nazwisko - przecież on pisze bez polskich znaków!
Odnośnik do komentarza

Czy pejoratywne określenie Rosjan "Ruskimi" jest dopuszczalne na forum? Uważam, że podobnie jak Szwaby, Żabojady czy Knedliczki jest równie obraźliwe jak Legła czy Skisła.

a do którego worka zakwalifikujesz "Niemaszków" ekspercie ? do tego samego co "Ruskich" czy może do tego co "Szwaby & Kacapy" ? widzisz różnicę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz, by każde zachowanie, które nie licuje z powagą jakiegokolwiek miejsca na tym forum, było karane, to wyczekuj bana.

Poważnie się spytam: raz za razem wytykasz MT rzeczy, które uważasz za błędy, to dlaczego nie wytkniesz MT tego, że jeszcze Cię nie zbanowali za nieustanny trolling?

Pucek ze swoimi krucjatami wygląda na Twoim tle jak poważny adwersarz. Przemyśl sobie te słowa, gdy kolejny wieczór swojego życia będziesz spędzał na toczeniu pozbawionej sensu wojnie na forum internetowym.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

 

Składam wniosek o odwołanie Seja z funkcji moderatora:

 

Po pierwsze, kolega Seju jest administratorem i aktywnym użytkownikiem forum "Jebolucji". Będąc jednocześnie odpowiedzialnym za dwa fora można być pewnym, że będzie działał na szkodę jednego z nich. Wystarczy tylko przypomnieć jak skończyła się jego akcja dywersyjna dla Centrum CM.

 

Po drugie, przypominam też o niedawnej ankiecie, w której użytkownicy ocenili pomysł włączenia kolegi Seja do MT. Dostał dramatycznie małą liczbę głosów, moim zdaniem nieuprawniającą, by ufać mu także w kwestii moderacji.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...