Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

A co z przekrecaniem nazwisk dziennikarzy? ;)

Na przyszłość jasno formułuj swoje raporty. Nie jest naszym obowiązkiem znać wszystkie nazwiska dziennikarzy. Powiem szczerze, że po twoim raporcie nikt nie wiedział o co chodzi i za co raportujesz Qcza.

Bardzo tedy przepraszam za moje zbyt szerokie horyzonty i wiare w kompetencje MT - uznalem po prostu, ze moderatorzy forum pelnego dyskusji o pilce noznej, na ktorym temat kibicowski raz po raz nominowany jest do rangi tematu roku, znaja jedno z najglosniejszych nazwisk dziennikarstwa okolokibolskiego i zauwazaja, ze zostalo ono uzyte pogardliwie w formie zenskiej. Tylu wsrod Was znawcow i aktywnych czlonkow srodowiska kibicowskiego, choc jeden powinien cokolwiek skojarzyc.

 

Skoro nie zrozumieliscie, o co chodzi, to mogliscie dopytac, nieprawdaz? Albo - o rety! - uzyc google. Nie musicie wiedziec wszystkiego, ale mozecie chociaz dochowac szczegolnej starannosci. Ale oczywiscie latwiej olac temat, pewnie dlatego, ze raportowal grozny troll-recydywista...

 

Mleko sie wylalo, wiec czas podjac kolejna decyzje - czy CMF akceptuje standardy komunikacji forum WL (Wiary Lecha, stowarzyszenia kibicow Lecha Poznan - czy wystarczajaco jasno to sformulowalem?)? Bedziemy tu pisac o Zytnickiej, pejsatych gazetkach, dziewczynach z Czerskiej etc.?

Odnośnik do komentarza

A co z przekrecaniem nazwisk dziennikarzy? ;)

Na przyszłość jasno formułuj swoje raporty. Nie jest naszym obowiązkiem znać wszystkie nazwiska dziennikarzy. Powiem szczerze, że po twoim raporcie nikt nie wiedział o co chodzi i za co raportujesz Qcza.

 

mozna tak publicznie pisac kto kogo zaraportowal?

Skoro sie to robi to widac mozna.

 

A jak chcialbym to okreslic to sie wstrzymam dopoki nie powstanie oficjalny katalog nazw, ktore wolno albo nie wolno przekrecac :keke:

 

Vami: co do Gacka i jego "kolorowych" - nie uznawalbym tego za celowe, raczej jako zabieg retoryczny nie majacy w zadnym wypadku zlego podloza. Zwaz na kontekst i cudzyslow.

Odnośnik do komentarza

A co z przekrecaniem nazwisk dziennikarzy? ;)

Na przyszłość jasno formułuj swoje raporty. Nie jest naszym obowiązkiem znać wszystkie nazwiska dziennikarzy. Powiem szczerze, że po twoim raporcie nikt nie wiedział o co chodzi i za co raportujesz Qcza.

Bardzo tedy przepraszam za moje zbyt szerokie horyzonty i wiare w kompetencje MT - uznalem po prostu, ze moderatorzy forum pelnego dyskusji o pilce noznej, na ktorym temat kibicowski raz po raz nominowany jest do rangi tematu roku, znaja jedno z najglosniejszych nazwisk dziennikarstwa okolokibolskiego i zauwazaja, ze zostalo ono uzyte pogardliwie w formie zenskiej. Tylu wsrod Was znawcow i aktywnych czlonkow srodowiska kibicowskiego, choc jeden powinien cokolwiek skojarzyc.

Teraz to juz sobie naprawde jaja robisz... i pisze to najzupelniej serio, bo ni mniej ni wiecej tylko mnie - przepraszam za slowo - wkurwiles.

 

Uzylem Google, sprawdzilem, zobaczylem forme zenska... i uznalem, ze to zwykla pomylka. Niestety nie siedze na forum Lecha, nie znam ich zwyczajow.

 

Prosze o wybaczenie, ze bedac na forum o Football Managerze nie posiadam wiedzy o tym, jak kibole Lecha w wyrafinowany sposob obrazaja dziennikarzy. Nastepnym razem dopisuj dlaczego nazwisko przekrecono, bo NIKT z nas nie mial pojecia czemu zaraportowales tego posta.

 

Jakbys walnal w raporocie takie uzasadnienie jak tutaj to sprawy by nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Vami: co do Gacka i jego "kolorowych" - nie uznawalbym tego za celowe, raczej jako zabieg retoryczny nie majacy w zadnym wypadku zlego podloza. Zwaz na kontekst i cudzyslow.

Dokładnie tak. Nie chciałem pisać o Afrykańczykach czy czarnych, by zaraz ktoś się nie doczepił, że w takim razie nie mam nic przeciwko obrażaniu innych ras.

Odnośnik do komentarza

A co z przekrecaniem nazwisk dziennikarzy? ;)

Na przyszłość jasno formułuj swoje raporty. Nie jest naszym obowiązkiem znać wszystkie nazwiska dziennikarzy. Powiem szczerze, że po twoim raporcie nikt nie wiedział o co chodzi i za co raportujesz Qcza.

Bardzo tedy przepraszam za moje zbyt szerokie horyzonty i wiare w kompetencje MT - uznalem po prostu, ze moderatorzy forum pelnego dyskusji o pilce noznej, na ktorym temat kibicowski raz po raz nominowany jest do rangi tematu roku, znaja jedno z najglosniejszych nazwisk dziennikarstwa okolokibolskiego i zauwazaja, ze zostalo ono uzyte pogardliwie w formie zenskiej. Tylu wsrod Was znawcow i aktywnych czlonkow srodowiska kibicowskiego, choc jeden powinien cokolwiek skojarzyc.

Teraz to juz sobie naprawde jaja robisz... i pisze to najzupelniej serio, bo ni mniej ni wiecej tylko mnie - przepraszam za slowo - wkurwiles.

 

Uzylem Google, sprawdzilem, zobaczylem forme zenska... i uznalem, ze to zwykla pomylka. Niestety nie siedze na forum Lecha, nie znam ich zwyczajow.

 

To chyba Ty sobie jaja robisz, albo zwyczajnie zgrywasz głupiego. Wpisałem w googlu "żytnicka wyborcza" i wyskoczyły tylko odnośniki związane z Żytnickim, w tym mnóstwo linków do kontrowersyjnego materiału związanego z Lechem. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że kompletnie olewacie swoją robotę jako moderatorzy: zero inicjatywy, czekanie na raporty, a jeśli już taki do was dotrze, to nie potraficie dobrze go zweryfikować, bo nie znacie kontekstu sprawy. Za to świetnie potraficie zinterpretować co jest trollingiem, a co nie. Wiecie jak to się nazywa? NIEKOMPETENCJA.

 

Ale zaraz przyjdzie Icon ze swoim znanym frazesem "Mod Team działa sprawnie, a ja sobie ich pracę bardzo chwalę" i urżnie temat.

 

Poza tym, błagam, wystarczyło wejść choćby w link Qcza.

Odnośnik do komentarza

To oczywistość :roll:

Dla kogos siedzacego w temacie - owszem. Jak widac tej oczywistosci nie zalapalo kilka osob... Albo my jestemy ignorantami do kwadratu i kazdy w Polsce zna sposob w jaki "sympatie" okazuja sobie Wiara Lecha i redaktorzy Wyborczej albo to jednak nie do konca oczywistosci.

Odnośnik do komentarza

Może przestaniemy rzucać wielkimi słowami o braku kompetencji i zacznijmy wreszcie rozmawiać jak znajomi z forum, a nie jak pokrzywdzony białoruski lud vs. ludzie Łukaszenki. SZk rzuca ochłapem, nie wyjaśniając do końca o co chodzi, wykazując przy tym brak szacunku dla nas, a kiedy my nie podejmujemy tematu, bo nawet nie wiemy z jakiej okazji wysłał raport to ma wielkie pretensje, że go olaliśmy. Sorry, ale nie jesteśmy szmatami do wycierania brudów. Jeżeli ktoś chce naszej interwencji w temacie nieoczywistym - a ten taki jest, to niech zada sobie trud opisania sprawy.

 

Nie uważam, że ktoś z MT jest niekompetentny - twierdzę, że niekompetentnie zachowują się osoby, które raportują coś, a nie zadają sobie trudu opisania o co im chodzi. Proszę precyzyjnie raportować, to wtedy nie będzie dochodziło do takich sytuacji.

 

Jest jeszcze druga kwestia - tego czy Qcz przekręcił nazwisko celowo czy nie. Po tym co napisał tu SZk nie mam wątpliwości, że było to celowe, ale wcześniej wcale to takie oczywiste dla mnie nie było. Jeżeli jest jakiś temat z gatunku PDK, to proszę bardziej precyzyjnie formułować raporty, bo inaczej będą one trafiały do kosza bez rozpatrywania.

Odnośnik do komentarza
zacznijmy wreszcie rozmawiać jak znajomi z forum

A czymze bylo moje lagodne pytanie z winkiem? To Ty zachowales sie jak Lukaszenka, od razu wytaczajac ciezkie dziala jak na opozycje, pouczajac mnie i niejako naruszajac moja prywatnosc, (o co w duzej mierze nie mam pretensji, bo korzystanie z opcji Raport to chyba raczej chluba i dowod dbalosci o wspolna sprawe...), wiec nie dziw sie, ze odzew masz jaki masz.

 

SZk rzuca ochłapem, nie wyjaśniając do końca o co chodzi, wykazując przy tym brak szacunku dla nas

W raporcie wskazalem, ze chodzi o slowo "Zytnicka", w poscie wspomnianym wyzej wskazalem, czyje to nazwisko - chyba w tej sytuacji brakiem szacunku do Was byloby raczej tlumaczenie forumowej awangardzie, jak te zdarzenia polaczyc...

 

Przy okazji: prosze o jasne zdefiniowanie "ochlapu" w tej materii. To slowo obraza moj kompetentny raport, moje szlachetne intencje i inicjatywe. Ochlapy to sie rzuca psom co najwyzej, moze wykazcie troche szacunku dla wysilku usera, jesli sami przywolujecie ten argument.

 

ma wielkie pretensje, że go olaliśmy

Znow: czy moj post z winkiem zawieral jakakolwiek pretensje? Zawieral pytanie, proste i lagodne. Pretensje zaczynaja sie dopiero wtedy, kiedy bezpardonowo atakujecie mnie, nie doceniacie mojej szlachetnej intencji i sugerujecie, ze to wszystko przeze mnie: to, ze nie znacie waznego dla forum kulturowego kontekstu, to, ze nie pofatygowaliscie sie nawet do zyczliwego Wam usera, zeby dopytac, to, ze lagodnie zadaje pytanie, nie naciskajac, nie krecac zadnych afer (ModTeam, pojebalo Cie?) etc.

 

Prosze tez o definicje precyzyjnego raportu: jakie przeslanki musi spelniac, czy musze nalepic znaczek skarbowy i znalezc przyklady orzecznictwa sadu najwyzszego w pokrewnych przypadkach etc. Bardzo chcialbym na miare swoich skromnych mozliwosci czasowych wlaczyc sie w ulepszanie forumowego prawa i orzecznictwa i po prostu chce wiedziec, czy raportowac, czy nie. Mam tez wrazenie, ze ten raport, o ktorym mowa, nie odbiegal w precyzji od innych raportow, ktore wysylalem - prosze o uszczegolowienie, czego tym razem zabraklo.

 

Swoja droga, zabawne to wszystko. Jeszcze nie opadly echa aferki, w ktorej MT przyznawal sie, ze nie czyta forum i ze czeka na raporty nawet na posty w bezposrednim sasiedztwie juz karanych, a jak sa raporty, to tez jest zle, bo sa nieprecyzyjne... Wysylacie userom sprzeczne sygnaly, jakbyscie sami nie do konca wiedzieli, czego chcecie...

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...