Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój z takim postulatem. Ostrzeżenia za to, że komuś się zapomni postawić kropki nad "z" lub za to, że nie ma polskiej klawiatury? Aż tak ci to przeszkadza? Bo mnie ani trochę. To wszystko doprowadziłoby do paranoi. Ludzie nieprzychylni sobie wysyłaliby na siebie raporty, a my w świetle regulaminu zmuszeni byśmy byli do karania wszystkich. A co jeżeli ktoś pisze gwarą? Przecież gwara to jedna z odmian języka. Za to też chcesz karać?

 

Niektórzy mają nawyk pisania bez polskich znaków, piszą poprawnie, ale nie używają ogonków. Daleko nie trzeba szukać: SZk - pisze bezbłędnie, ale nie używa znaków. I co wtedy? Biczujemy go tak długo aż zmieni swoje nawyki? Dla mnie to jest chory pomysł i jestem zdecydowanie na nie.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że zostały zdjęte statusy Przyjaciela CMF zlotowiczom, którzy zrzekli się reszty za zlot na serwer. Była chyba mowa o tym, że jeśli ktoś miał wcześniej takowy status to zostanie on przedłużony o tyle miesięcy ile się nie zużyło, sprawa nadal aktualna?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
http://forumcm.net/index.php/topic/5569-budownictwo-mieszkaniowe/page__view__findpost__p__1330650 -> jeżeli post z tak głębokim przekazem przechodzi bez reakcji mt poza marynią to gratuluję zdroworozsądkowego podejścia do kwestii warnów. Jednocześnie prosze o wyjaśnienie w takim razie dlaczego otrzymałem +1 za podobny post w filmowym, gdzie cytuję bawiłem się w "marynię poza marynią". Żałosne to wszystko się zaczyna robić.
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z szanownego Mod Teamu jest w stanie wyjaśnić mi ostatnie ostrzeżenie przyznane mojej skromnej osobie? Wielce szanowny Dudek wprawdzie wybitnie się poświęcił i poinformował mnie o swoim zamiarze, pisząc dodatkowo "nie muszę Ci chyba tłumaczyć za co", ale gdy - jako mało rozumny user, w końcu poza MT - jednak chciałem bliżej zapoznać się z argumentacją warna, kolega Dudek już nie miał nic do powiedzenia. A szkoda...

 

Będzie ostro. Zaczyna mnie powoli wkurwiać wasza nadgorliwość. Sądziłem, że po odejściu Venda zespół MT stał się w miarę rozsądną grupą inteligentnych ludzi (nawet Fenomen mimo swoich wad ma przebłyski intelektu), ale po ostatnich akcjach wasz wizerunek został mocno nadszarpnięty. W którym miejscu w moim poście o prezentach widzieliście "maryniowanie" (swoją drogą bardzo proszę o jakąś definicję tego słowa, któryś raz za to otrzymuję warna, więc bardzo chciałbym wiedzieć, co robię nie tak)? I czym tak bardzo różniła się moja odpowiedź (przypominam - "nagrodzona" ostrzeżeniem) od kolejnej wiadomości jmk (przypominam - bez konsekwencji)? Mój przytyk do redaktorów Wyborczej był bardziej oczywisty od kolegi ze Szczecina? W takim razie nie mogę was uznawać za nikogo innego, jak za stado głąbów albo ślepców, bardzo chciałbym, by ktoś z ripostujących od razu wybrał której formy powinienem wobec was używać. Swoją drogą, moja rada była sympatyczna, co potwierdził pakoczesiu - autor prośby, tego też nikt nie wziął pod uwagę?

 

Mam niestety wrażenie, że na forum poza Marynią panuje już taki jajościsk i werteryzm, że nie można napisać niczego nie mając surducika zapiętego do ostatniego guzika. W związku z tym wydaje mi się, że uzasadnione będzie zamknięcie tematu "quotes z całego CMF", bo każdy potencjalny rodzynek jest niczym innym jak "maryniowaniem" właśnie.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z szanownego Mod Teamu jest w stanie wyjaśnić mi ostatnie ostrzeżenie przyznane mojej skromnej osobie? Wielce szanowny Dudek wprawdzie wybitnie się poświęcił i poinformował mnie o swoim zamiarze, pisząc dodatkowo "nie muszę Ci chyba tłumaczyć za co", ale gdy - jako mało rozumny user, w końcu poza MT - jednak chciałem bliżej zapoznać się z argumentacją warna, kolega Dudek już nie miał nic do powiedzenia. A szkoda...

 

 

Naprawdę chciałeś się dowiedzieć więcej? Z pw raczej wynikało, że wszystko już wiesz, więc nie bardzo widziałem powód, żeby wdawać się w polemikę.

 

Czemu jmk nie dostał ostrzeżenia? Po pierwsze on cokolwiek zaproponował, nawet jeśli też w formie delikatnego trollingu, to książka Ziemkiewicza to jednak nie ten sam kaliber, co maca. Idźmy dalej - na jego wypowiedź nie było żadnych raportów, na Twój owszem. I na sam koniec - jmk nie ma w swojej kartotece takich wyskoków, więc nawet gdybyśmy stwierdzili, że przesadził, to pewnie skończyłoby się tylko na upomnieniu na PW. O ile mnie pamięć nie myli to przy okazji któregoś z raportów (afair w grudniu) dostałeś PW od Pereza, że kolejne maryniowanie będzie karane. I jest. Nie wiem skąd to zdziwienie.

 

Jeśli chodzi o samo pojęcie maryniowania to moim zdaniem są to posty, które są próbą trollingu i/lub są nie na temat. Po to jest Marynia żebyś mógł je tam wypisywać. Przecież równie dobrze mogłeś sobie skopiować post pakoczesia do Maryni i tam odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Sprawe komentowalem juz w Maryni, powtorze swoje argumenty tutaj: Johniss owszem, trollowal, ale zrobil to z glowa i wyszlo przyzwoicie. jmk nie pokusil sie chocby o krztyne pozorow.

 

A swoja droga - porownywanie kalibru "przesady" (maca vs ksiazka Ziemkiewicza) to naprawde smiech na sali - obaj dobrze wiedzieli, ze trolluja i ze zadna z tych rzeczy nie ma sensu (w kwestii mojego posta).

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z szanownego Mod Teamu jest w stanie wyjaśnić mi ostatnie ostrzeżenie przyznane mojej skromnej osobie? Wielce szanowny Dudek wprawdzie wybitnie się poświęcił i poinformował mnie o swoim zamiarze, pisząc dodatkowo "nie muszę Ci chyba tłumaczyć za co", ale gdy - jako mało rozumny user, w końcu poza MT - jednak chciałem bliżej zapoznać się z argumentacją warna, kolega Dudek już nie miał nic do powiedzenia. A szkoda...

 

 

Naprawdę chciałeś się dowiedzieć więcej? Z pw raczej wynikało, że wszystko już wiesz, więc nie bardzo widziałem powód, żeby wdawać się w polemikę.

 

Zadałem Ci dwa pytania. Pytania to takie zdania, mające na celu dowiedzenia się czegoś. Zazwyczaj kończy się pytajnikiem. Widzisz takie w moim PW? Zesrałeś się na mnie mając nadzieję, że sprawa przycichnie. Znowu się nie udało :)

 

 

 

Czemu jmk nie dostał ostrzeżenia? Po pierwsze on cokolwiek zaproponował, nawet jeśli też w formie delikatnego trollingu, to książka Ziemkiewicza to jednak nie ten sam kaliber, co maca.

 

O k***a, a czym jest maca? Trucizną? Chyba wyszło jakieś stereotypowe myślenie jak w "Polactwie" (polecam, książka Ziemkiewicza). Wchodzimy na jakiś wyższy szczebel absurdu :lol: Człowieku, jak po czymś takim mam o Tobie myśleć? Głupota najwyższych lotów :)

 

Idźmy dalej - na jego wypowiedź nie było żadnych raportów, na Twój owszem.

 

Niesamowita argumentacja. Dlaczego ukarałeś mnie ostrzeżeniem, a nie raportujących za bezsensowny raport? :) Polecę korwinizmem, ale niech tam: dwóch czy trzech debili ma więcej racji niż jeden profesor? Mam wrażenie, że nie myślicie samodzielnie, tylko opieracie się na raportach.

 

I na sam koniec - jmk nie ma w swojej kartotece takich wyskoków, więc nawet gdybyśmy stwierdzili, że przesadził, to pewnie skończyłoby się tylko na upomnieniu na PW.

 

Ale nie sądzicie, że przesadził. Bo propozycja poczęstunku macą to hardkor, natomiast książka przeciwnika Michnika (trolling jak sto pięćdziesiąt) już nie :)

 

Przy okazji, macie w swoich szeregach jakąś radę ds. trollingu, czy to była Twoja indywidualna decyzja? Bo może niepotrzebnie czepiam się całego Bogu ducha winnego MT.

Odnośnik do komentarza
Zadałem Ci dwa pytania. Pytania to takie zdania, mające na celu dowiedzenia się czegoś. Zazwyczaj kończy się pytajnikiem. Widzisz takie w moim PW? Zesrałeś się na mnie mając nadzieję, że sprawa przycichnie. Znowu się nie udało :)

Tak, znając Twoje wcześniejsze akcje na pewno myślałem, że jak nie odpowiem na PW, to sprawa przycichnie i nie będziesz o tym pisał w służbowym :roll:

 

Niesamowita argumentacja. Dlaczego ukarałeś mnie ostrzeżeniem, a nie raportujących za bezsensowny raport? :)

Bo stwierdziliśmy, że post zasługuje na ostrzeżenie.

 

Przy okazji, macie w swoich szeregach jakąś radę ds. trollingu, czy to była Twoja indywidualna decyzja? Bo może niepotrzebnie czepiam się całego Bogu ducha winnego MT.

To nie była moja indywidualna decyzja.

Odnośnik do komentarza

Ale nie wyjaśnisz mi dlaczego maca jest gorsza od książki? :D

 

To nie była moja indywidualna decyzja.

 

Tym gorzej dla MT :) Mogę wiedzieć, kto się oprócz Ciebie podpisał pod tą idiotyczną decyzją? Czy to tajemnica? A może panowie sami się przyznają :)

Odnośnik do komentarza

Nie przegladam wszystkich postow na wszystkich forach, bo jest to fizyczniez niewykonalne - jesli Cie ubodlo, ze jmk warna nie dostal to zaraportuj jego post. Popatrzymy i zdecydujemy czy ostrzerzenie tez mu sie nalezy.

 

Johinss mnie szczerze mowiac malo obchodzi czy ten post bylby o macy, o ksiazkach Ziemkiewicza, o godzikach czy tez poradzilbys zeby im kupic mlotki i gwozdzie albo tampony. Kazdy z tych pomyslow kompletnie nic nie wnosi do tematu i jest absolutna prowokacja z czego doskonale zdajesz sobie sprawe.

 

A skoro trollujesz z premedtyacja to licz sie z konsekwencjami - pracowales na taka opinie dlugo, wytrwale i z mozolem. Moze wedlug Ciebie mamy za malo luzu. Dla mnie Twoj luz i Twoje posty sa raczej dosc zalosne, ale to moja prywatna opinia.

Odnośnik do komentarza

Ale nie wyjaśnisz mi dlaczego maca jest gorsza od książki? :D

 

To nie była moja indywidualna decyzja.

 

Tym gorzej dla MT :) Mogę wiedzieć, kto się oprócz Ciebie podpisał pod tą idiotyczną decyzją? Czy to tajemnica? A może panowie sami się przyznają :)

Symbolizuje pewną grupę etnicczną i to był przynajmniej moim zdaniem element antysemicki

Odnośnik do komentarza

Nie no jakby Dżonis napisał o cyklonie B, to byłbym w stanie zrozumieć, że to antysemityzm...

Ale tak to już jest, powiesz że Polacy/Rosjanie/Niemcy to chuje, to nic się nie stało, ot brak kultury. Napiszesz, że żydzi to chuje, to od razu antysemita i morderca...

A to, że maca jest jakimś tam tradycyjnym żydowskim przysmakiem to co? Jakby napisał, że pudding bo pakoczesiu by pracował w guardianie, to co Antyanglizm?

 

Stop hipokryzji.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...