Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz rozmawiać o daj.mi.bana - Twoja sprawa, Twój problem. Ale będziesz to musiał robić gdzie indziej.

Temat został już wyjaśniony. Nikt nikogo ścigał nie będzie za granie na piratach, ale na pewno MT nie będzie tolerował rozmów o nielegalnych sposobach zdobycia gry.

Dobrze peżet napisał. Kiedyś (Pucek, masz prawo nie pamietac - Ciebie jeszcze wtedy na CMF nie bylo :] ) za podanie choćby pośredniego linku do c.r.a.c.k.a (albo chociaz do strony grupy., ktora sie zajmuje lamaniem zabezpieczen), czyli za cos podobnego, co zrobil Johniss, byly bany i nikt nie płakał, ze ograniczamy wolnosc slowa, czy o co tam Wam chodzi. Dlatego skonczcie juz wylewac te swoje zale.

Odnośnik do komentarza

Gacek - ja akurat nie pamiętam dokładnie tej sprawy.

Druga sprawa - myślę że Mod Team powiedział już wszystko na ten temat. Kiedyś nie było dyskusji na ten temat - cracki to było tabu. Myślę że aż tak dużo nie wymagamy od użytkowników, niźli tylko ugryzienia się w język/klawiaturę :P A to że ktoś uznaje to za hipokryzję? Jak mawiał Oberleutnant von Nogay - "Dla mnie miarodajny jest regulamin". Wiadomo jednak że są sprawy których nie da się zinterpretować prosto. Tak też wygląda sprawa Johnissa. Ale w tej kwestii chyba najlepiej wypowiedzieli się Feanor, Perez i Mike, więc nie będę za nimi powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Gacek - ja akurat nie pamiętam dokładnie tej sprawy.

Bo to było lata temu - pamiętam to, bo w przeciwieństwie do dużej większości moich kar, a o ile pamiętam mam bogatą kartotekę, była ona najbardziej dotkliwa i całkowicie niesprawiedliwa.

Chciałem tylko powiedzieć, że mimo skrajnej niesprawiedliwości tamtej sytuacji tamta kara byłaby odpowiednia, gdyby była zasłużona. Dwa tygodnie bana to minimum i dołączam się do apelu peżeta, że obecne zasady są zbyt łagodne. I tyle. ;) Z mojej strony koniec tematu.

Odnośnik do komentarza

@ Gacek - o ile pamięć mnie nie myli mówisz o warnie od PJMa, a warn był za to, że wysłałeś mu PW z pytaniem o cracka. Może mylę fakty, ale coś mi w głowie świta, że weryfikowałem czy faktycznie takie PW od Ciebie wyszło i faktycznie wyszło. Natomiast czy to było w formie żartu czy nie - nie mnie osądzać. PW było wysłane przez ciebie, było w nim pytanie o cracka. W sumie to nie rozumiem po co wracasz do sprawy sprzed 5 (?) lat, która miała miejsce przy współudziale moderatora, którego na forum od dawna nie ma.

 

Polityka MT w sprawie cracków jest niezmienna. Co roku sprawa wraca jak bumerang, ale nie zamierzamy w żaden sposób zliberalizować podejścia. Jeżeli komuś się to nie podoba, to musi się z tym pogodzić, zacisnąć zęby i nie dyskutować tu o crackach. Wchodząc tu akceptowaliście regulamin. Skoro się z nim nie zgadzacie to po co się zarejestrowaliście w tym miejscu? Zasady są jasne - zaakceptowałeś regulamin, to się go trzymaj. Nie zgadzasz się z nim to go nie akceptuj. W życiu również nie należy podpisywać umów, które z twojego subiektywnego punktu widzenia są dla ciebie niekorzystne czy krzywdzące. Skoro zawarłeś umowę, to się jej trzymaj.

Odnośnik do komentarza
@ Gacek - o ile pamięć mnie nie myli mówisz o warnie od PJMa, a warn był za to, że wysłałeś mu PW z pytaniem o cracka.

A skąd. Pochwaliłem się, dwuznacznie, fakt, w Maryni, że za parę dni będę miał Fifę (przesyłka z Warszawy, co później było tłumaczone), on napisał do mnie pytanie skąd będę miał, a ja mu - dość niemiło, bo też miałem i mam do niego jak najgorszy stosunek - odpowiedziałem, że on to może mieć najwyżej taką Fifę i wysłałem mu link do jakiejś strony z piratami. Po paru chwilach miałem bana.

Wspominałem o tym z dwóch przyczyn - po pierwsze uważam, że powrót do takich kar jest zasadny, po drugie jako niesłusznie i dotkliwie ukarany chciałem wyrazić swój dyskomfort (co oczywiście nie jest żadnym mocnym argumentem, ot głos użytkownika tylko) z powodu tego, jak te kary są rozdzielane.

Koniec tematu z mojej strony. :)

Odnośnik do komentarza

[...]za podanie choćby pośredniego linku do c.r.a.c.k.a (albo chociaz do strony grupy., ktora sie zajmuje lamaniem zabezpieczen), czyli za cos podobnego, co zrobil Johniss, byly bany i nikt nie płakał, ze ograniczamy wolnosc slowa, czy o co tam Wam chodzi.

Trzymając się faktów, to warto dodać, że na na stronie, którą podał Johniss, nie było ani informacji o tym, skąd cracka ściągnąć, jak go ściągnąć i gdzie go umiejscowić. Ba, na tamtej stronie, o którą teraz się rozchodzi, banują ludzi za podawanie warezów.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...