Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Obrazanie czegokolwiek to jest niezbyt mila praktyka, ale - badzmy brutalnie szczerzy - o ile w przypadku innych uzytkownikow przeszlo, by to gdyby uzyli takiego stwierdzenia po raz pierwszy to Pucek dostal glownie za recydywe. Ciagle podburzanie i zawieranie w swoich postach stwierdzen, ktore ewidetnie nie sluza rozwojowi dyskusji, a jedynie sprowokowaniu ludzi o odmiennych pogladach do wejscia na bagienny dosc poziom jaki sam Pucek w rozmowie prezentuje.

Odnośnik do komentarza

Bagienny poziom to reprezentujecie Wy w maryniowych dyskusjach - cytować nie trzeba, prawda? Dlatego jak ktoś chce mnie pouczać w tej sprawie, to niech lepiej dobrze się zastanowi - kto jakiego języka używa na CM Forum.

Co innego rozmowa z kolegami przy piwie, a co innego wypowiedz na panelu dyskusjnym.

 

Ja w Maryni prezentuje bagienny poziom i nie zamierzam zaprzeczac.

Odnośnik do komentarza

I gdybym teraz postąpił tak jak Ty, czyli założył przede wszystkim złą wolę i odczytał wszystko dosłownie, przy tym tak, żeby było jak najgorzej, to mógłbym napisać, że pogadałeś sobie z kolegami przy piwku i wyszedłeś po pijaku karać dyskutujących w panelu, dlatego to wyklucza Cię w ogóle z jakiekolwiek debaty, ale to styl myślenia urzędasa, dla którego nieważny jest sens i duch, tylko słowo w słowo, przecinek w przecinek. Tacy jak Ty mieli właśnie zmienić ModTeam pod tym względem.

 

Dlatego tak jak mi napisano w uzasadnieniu do poprzedniego ostrzeżenia - zgadzam się z Tobą w 200%, ale muszę Cię ukarać, bo takie mam wytyczne. To beton, a jeśli jest ze mną konflikt, to przede wszystkim dlatego, że przynoszę dynamit, aby takie myślenie wysłać w kosmos.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przedłużyliśmy licencję na skrypt. Termin ważności nowej licencji mija 28 czerwca 2012. Stosowny wpis pojawi się w rozliczeniach.

 

Przy tej okazji chciałbym prosić o kolejną pomoc finansową z Waszej strony. Wprawdzie stan forumowego konta jest cały czas na plusie, ale w maju czekają nas wydatki związane z domeną, w czerwcu z licencją, więc proszę wszystkich, którym dobro CMF leży na sercu o wpłaty. Oczywiście w ramach skromnej nagrody za wpłatę czeka status "przyjaciela CMF" :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W tym temacie podajemy linki do transferów odbywających się wyłącznie pomiędzy polskimi klubami.

EDIT - doczytałem treść pierwszego posta w temacie "zagranicznych" transferów. Prośba do modów o usunięcie słowa "wyłącznie" i uzupełnienie treści pierwszego posta w "polskich" - uwzględnienie sytuacji z polskim klubem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oczywiście ja nie protestuję przeciwko swojemu ostrzeżeniu (bo mam to gdzieś czy jedno w tą, czy w tamtą), ale to jest jakiś przedziwny sposób zachowania, żeby kogoś ukarać za coś, a potem napisać jako powód ostrzeżenia coś takiego:

Przyganiał pajac pajacom... Maryniowanie w KZS

przy okazji nazwać pajacem mnie, dwóch inny użytkowników i jeszcze jednego z nich ukarać za to zachowanie... fenomenalny przykład. Nie wiem i podziwiam.

Odnośnik do komentarza

Skandal! Gdy ja w jednym z raportow (niewidocznych dla userow) dotyczacych pajacowania Jaha zapytalem "czy ktos moze uspokoic tego pajaca?", dostalem ostrzezenie i zakaz pisania. Domagam sie sprawiedliwosci albo rehabilitacji, a nade wszystko konsekwencji...

Odnośnik do komentarza

Widzę, że jak zwykle nie ma tutaj reakcji na skandaliczne zachowanie moderatora, który i tak ma przewagę w stosunku do użytkownika, więc niechętnie, ale muszę jednak to oświadczyć, że uważam Fenomena za pajaca, ponadto dodam, żebyć może w frenologii faktycznie jest coś na rzeczy. Fenomen nie powinien podejmować decyzji względem innych użytkowników - w ogóle albo na jakiś czas, przez choćby to jedno uzasadnienie, które prowokuje do eskalacji konfliktów na forum, a nie ich załagodzenia.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...