Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli brak przyzwolenia na pieprzenie trzy po trzy na calym forum to jajoscisk to ok, MT ma jajoscisk i zawsze go bedzie mialo. Czasy radosnej tworczosci jaka tu miala miejsca na przyklad dekade temu niestety minely.

 

Słowo klucz: niestety. Przypominam, że dekadę temu niestety forum żyło, niestety pojawiało się więcej tematów w dziale różne i niestety nie firmowałeś marazmu swoim nazwiskiem :)

Madrze mowi, polac mu!!!!!!!!!!!111111111

 

[statement]Mnie mozecie przekrecac jak Wam pasi[/statement]

 

:keke:

Odnośnik do komentarza

Chyba nie przyjąłem ostrzeżenia z "honorem", ale martwi mnie to w jakim kierunku zmierza to forum, rozmawiałem przez PW z Perezem, ale postanowiłem jeszcze tutaj napisać kilka słów. Tu nawet nie chodzi o usunięcie ostrzeżenia, ale oto że za coraz to większe "pierdoły" karacie. No i zalecam jakąś konsekwencję w działaniach. Ja dostałem ostrzeżenie za przekręcenie nazwy "Gazety Wyborczej", a Pucek zrobił coś, moim zdaniem o wiele gorszego. Nazwał kibiców Lecha zwierzętami i ostrzeżenia nie dostał, szanujmy się, co?

 

To co zrobili Lechici przed rozpoczęciem się spotkania z Wisłą nie było dobre, może się to komuś nie podobać, ale nazywanie ludzi zwierzętami? Nie lubię Gacka, Pucka, lewaków czy Kaczyńskiego, ale żadnego z nich nie nazwę zwierzęciem, bo to podobnie jak kibice Lecha ludzie. Pierwszy raz odkąd jestem na forum wysłałem na czyjś post raport, ale chyba nie przyniósł on skutku, więc piszę w tym temacie. Jeśli ma być to forum poprawne politycznie i "grzeczne" to Puckowi należy się ostrzeżenie, szczególnie że moim zdaniem zrobił coś gorszego niż ja czy Pitto.

Odnośnik do komentarza

Przyznanie warna za przekręcenie nazwy gazety, a brak warna za nazwanie ludzi zwierzętami? To moim zdaniem absurd i tyle :). Ja zwierzętami nie nazwałbym nawet kibiców ŁKS, którzy na domu Smolarka napisali ŚŻK, to (niestety) ciągle są ludzie. Ich zachowanie podobnie jak te kibiców Lecha mi się nie podoba, ale można swoją opinię wyrazić w bardziej kulturalny sposób, bo na tym forum się wymaga :P.

Odnośnik do komentarza

Lucas,

punkt widzenia często zależy od punktu siedzenia, równie dobrze i Ty w tej chwili napisałeś, coś co bije w me serce,

kibiców ŁKS, którzy na domu Smolarka napisali ŚŻK, to (niestety) ciągle są ludzie.

może i są to ludzie, ale napewno nie kibice ŁKS, tylko conajwyżej "ludzie", którym wydaje się, że są "kibicami" w pełnym tego słowa znaczeniu, po dalsza dyskusje zapraszam do wiadomego wątku,

 

zwierzęta, kibice, kibole, pikniki, etc. itp. pdk, kmwtw, to dla roznych osob znaczenia subiektywne,

 

widocznie dostales subiektywnego warna i wez go na klate, a nie sie jeszcze pograzasz

Odnośnik do komentarza

Smętek, ja tu nie piłem do Ciebie, to po prostu dla mnie jest grupa osób związana z ŁKS i utożsamiam ich z kibicami tego klubu. Tak jak napisałeś jest to bardzo subiektywne i każdy patrzy na to inaczej.

 

No i ja swojego warna już przyjąłem, nie odwołuję się od niego, ale chcę się dowiedzieć dlaczego nie został ukarany Pucek i tylko tyle. Przy okazji wyraziłem swoją opinię o moderowaniu forum, moim zdaniem aktualnie moderatorzy zbyt często i chętnie sypią warnami, ale może ktoś to lubi, ja nie ;).

Odnośnik do komentarza

Lucas,

punkt widzenia często zależy od punktu siedzenia, równie dobrze i Ty w tej chwili napisałeś, coś co bije w me serce,

kibiców ŁKS, którzy na domu Smolarka napisali ŚŻK, to (niestety) ciągle są ludzie.

może i są to ludzie, ale napewno nie kibice ŁKS, tylko conajwyżej "ludzie", którym wydaje się, że są "kibicami" w pełnym tego słowa znaczeniu, po dalsza dyskusje zapraszam do wiadomego wątku,

 

zwierzęta, kibice, kibole, pikniki, etc. itp. pdk, kmwtw, to dla roznych osob znaczenia subiektywne,

 

widocznie dostales subiektywnego warna i wez go na klate, a nie sie jeszcze pograzasz

Moment, moment, nie mieszajmy dwóch rzeczy :).

 

Lucas dostał warna za przekręcenie nazwy Gazety Wyborczej i tutaj post Pucka nie miał żadnego znaczenia. Post Lucasa został zaraportowany, MT uznał, że warn się należy, ja się pod tym podpisuję, bo uważam, iż w obojętnie jakiej dyskusji przekręcanie nazw klubów, gazet czy nazwisk piłkarzy to prymitywna zagrywka, którą trudno nazwać "argumentem".

 

Odnośnie wypowiedzi Pucka - również jest raport, ale nikt tutaj nie siedzi 24h/dobę, żeby w ciągu kilku godzin podejmować decyzję, zwłaszcza przy okazji tej konkretnej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Przy okazji wyraziłem swoją opinię o moderowaniu forum, moim zdaniem aktualnie moderatorzy zbyt często i chętnie sypią warnami, ale może ktoś to lubi, ja nie ;).

Tak troche odbiegajac od tematu, to widac, ze nie jestes zbyt doswiadczony stazem na CMF. Ilosc warnow, jakie teraz sie pojawiaja jest nieporownywalnie mniejsza od tego, co bylo na CMF jeszcze piec - szesc lat temu.

Odnośnik do komentarza

A czy kenijscy biegacze na jakichkolwiek dystansach zachowują się jak zwierzęta, totalnie lekceważąc powszechnie szanowane normy jak szacunek dla zmarłych?

Imo istnieje gigantyczna różnica od rasistowskich haseł pod adresem bogu ducha winnych "kolorowych", a określeniem osób zachowujących się nieludzko zwierzętami.

Odnośnik do komentarza

Tak troche odbiegajac od tematu, to widac, ze nie jestes zbyt doswiadczony stazem na CMF. Ilosc warnow, jakie teraz sie pojawiaja jest nieporownywalnie mniejsza od tego, co bylo na CMF jeszcze piec - szesc lat temu.

Tylko weź pod uwagę, że 5,6 lat temu "ruch" na forum był większy, a co za tym idzie i okazji do karania było więcej. Teraz to wygląda całkiem inaczej i jakoś nie wydaje mi sie, aby miało to jakikolwiek związek z pozornym złagodnieniem MT.

Odnośnik do komentarza

A co z przekrecaniem nazwisk dziennikarzy? ;)

Na przyszłość jasno formułuj swoje raporty. Nie jest naszym obowiązkiem znać wszystkie nazwiska dziennikarzy. Powiem szczerze, że po twoim raporcie nikt nie wiedział o co chodzi i za co raportujesz Qcza.

 

mozna tak publicznie pisac kto kogo zaraportowal?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...