Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za wyłączeniem awatarów i sygnatur i powrot do starego PHPbb!

a może frytki do tego ? ;)

 

z phpBB zrezygnowaliśmy jeżeli dobrze pamiętam ze względu na wielkość bazy, która powodowała crashe,

 

co do sygnatur z grafikami, jak ktoś nie chce to może wyłączyć ich pokazywanie lub też ignorować sygnatury wybranych użytkowników, co rozwiąże problem z rozjeżdzaniem się forum - jeżeli ktoś pracuje na niskiej rozdziałce

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za wyłączeniem awatarów i sygnatur i powrot do starego PHPbb!

A jakies uzasadnienie i cel takiego dzialania? :-k

Symbol starych czasów, focus na content (o matko jaki potworek językowy), itd.

Mi się wydaje, że tu trwa rozmowa jak przystosować forum na nowe czasy :-k

Najwyższa pora przestać żyć przeszłością.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za wyłączeniem awatarów i sygnatur i powrot do starego PHPbb!

A jakies uzasadnienie i cel takiego dzialania? :-k

 

Symbol starych czasów, focus na content (o matko jaki potworek językowy), itd.

Ale my tu o nowych czasach - nie zauwazyles :>?

 

Umiar popieram i nie bede naciskal na sygnatury w podpisach, ale nie byla by to dla mnie tragedia.

Odnośnik do komentarza

Warn z 20 lutego ciągle jest aktywny :>

i powinienes dostac kolejnego, bo takie sprawy w pierwszej kolejnosci zalatwiamy na PW z tym, kto warna wystawil, a zadnego PW od Ciebie nie dostalem

Twój post pokazuje jak działa moderacja tego forum. Zwróciłem uwagę w temacie służbowym, że warn mi nie wygasł, a Ty straszysz kolejnym :lol:. Polecam trochę luzu i dystansu, bo z takimi modami jak Ty (nadgorliwymi służbistami) CMF nie przeżyje drugiej młodości ;).

Odnośnik do komentarza

Warn z 20 lutego ciągle jest aktywny :>

i powinienes dostac kolejnego, bo takie sprawy w pierwszej kolejnosci zalatwiamy na PW z tym, kto warna wystawil, a zadnego PW od Ciebie nie dostalem

Twój post pokazuje jak działa moderacja tego forum. Zwróciłem uwagę w temacie służbowym, że warn mi nie wygasł, a Ty straszysz kolejnym :lol:. Polecam trochę luzu i dystansu, bo z takimi modami jak Ty (nadgorliwymi służbistami) CMF nie przeżyje drugiej młodości ;).

 

To raczej Twój post pokazuje, że nie potrafisz prostej sprawy załatwić. Akurat wyjątkowo nie było żadnej nadgorliwości w poczynaniach Feno, zwrócił ci uwagę co powinieneś zrobić i powinieneś to zrobić a nie pitolić dalej w służbowym. Gdybym był modem za tego posta wynagrodziłbym cię +1.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeden postulat, żeby nie karać (za brak komentarza), a wręcz zachęcać do cytowania materiałów medialnych, bo często wystarczy wrzucić temat do dyskusji, żeby takowa się pojawiła.

 

No ale chyba jednak warto, żeby ktoś kto wrzuca taki materiał jednak się na jego temat wypowiedział, bo potem nam zostają posty Ar Krampoueza, nikt nie wie o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeden postulat, żeby nie karać (za brak komentarza), a wręcz zachęcać do cytowania materiałów medialnych, bo często wystarczy wrzucić temat do dyskusji, żeby takowa się pojawiła.

 

No ale chyba jednak warto, żeby ktoś kto wrzuca taki materiał jednak się na jego temat wypowiedział, bo potem nam zostają posty Ar Krampoueza, nikt nie wie o co chodzi :)

I w tym konkretnym przypadku bylaby to korzysc, bo zniechecalaby (daj boze) do karmienia idiotytrolla.

Odnośnik do komentarza

Materiał tak, ale żeby nie musiał tego cytować, komentować :). Trzeba ludziom pozwolić rozmawiać - nie zatykać gęb, nie karać za dużo. Dobrze byłoby też wymyślić jakiś projekt - może rozgrywki online, żeby przyciągnąć fmowo także. Żeby była jakaś FM-owa rywalizacja między nami. Żeby to forum miało jakąś wyróżniającą cechę.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeden postulat, żeby nie karać (za brak komentarza), a wręcz zachęcać do cytowania materiałów medialnych, bo często wystarczy wrzucić temat do dyskusji, żeby takowa się pojawiła.

A nie uważasz, że jeżeli coś cię zaciekawiło w danym artykule to fajnie by było jakbyś choć w dwóch zdaniach to opisał? Czasem po wrzuceniu linka czy zacytowania treści pozostali użytkownicy zastanawiają się o co autorowi chodziło i o czym tak naprawdę chciałby z nimi dyskutować. Dlatego nie uważam żeby ta zasada była zła.

 

Materiał tak, ale żeby nie musiał tego cytować, komentować :). Trzeba ludziom pozwolić rozmawiać - nie zatykać gęb, nie karać za dużo. Dobrze byłoby też wymyślić jakiś projekt - może rozgrywki online, żeby przyciągnąć fmowo także. Żeby była jakaś FM-owa rywalizacja między nami. Żeby to forum miało jakąś wyróżniającą cechę.

A kto to poprowadzi? Piszesz się na ochotnika?

 

Wybacz, ale czy myślisz, że jeżeli znalazłby się ktoś, kto wyszedłby z taką propozycją to byśmy mu nie pozwolili?

Odnośnik do komentarza

Mnie to zadziwia zmiennosc Pucka - pare tygodni temu chcial to forum zaorac i modlil sie zeby CM Rev otworzylo swoje, a teraz... Ale to taka refleksja tylko :keke:

 

A co do tematu - niestety cierpimy na brak ludzi z wolnym czasem i dobrymi checiami. I to widac tak na scenie, jak i na forum - pewnie, ze fajnie bylo by gdyby ktos to forum animowal, sledzil watki, nakrecal dyskusje, prowadzil ciekawe projekty...

 

Ale jest co jest - ja daje glowe, ze forum CM Rev tez bedzie smetne jak zeszloroczny snieg i cudow sie tam spodziewac nie mozna.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeden postulat, żeby nie karać (za brak komentarza), a wręcz zachęcać do cytowania materiałów medialnych, bo często wystarczy wrzucić temat do dyskusji, żeby takowa się pojawiła.

A nie uważasz, że jeżeli coś cię zaciekawiło w danym artykule to fajnie by było jakbyś choć w dwóch zdaniach to opisał? Czasem po wrzuceniu linka czy zacytowania treści pozostali użytkownicy zastanawiają się o co autorowi chodziło i o czym tak naprawdę chciałby z nimi dyskutować. Dlatego nie uważam żeby ta zasada była zła.

 

Materiał tak, ale żeby nie musiał tego cytować, komentować . Trzeba ludziom pozwolić rozmawiać - nie zatykać gęb, nie karać za dużo. Dobrze byłoby też wymyślić jakiś projekt - może rozgrywki online, żeby przyciągnąć fmowo także. Żeby była jakaś FM-owa rywalizacja między nami. Żeby to forum miało jakąś wyróżniającą cechę.

A kto to poprowadzi? Piszesz się na ochotnika?

 

Wybacz, ale czy myślisz, że jeżeli znalazłby się ktoś, kto wyszedłby z taką propozycją to byśmy mu nie pozwolili?

Oczywiście, że się piszę, jeśli miałbym jakieś wsparcie i zielone światło, bo najpierw musimy sobie przedyskutować całą formułę - czy jakaś wpłata na nagrodę i zmotywowanie ludzi dodatkowo, żeby bywali na meczach (nie jestem za wpłatą, no ale dyskutować można, bo mógłby być Puchar CMF ;-)). Potem poruszyć kwestię drużyn - czy to ma być jakaś sztuczna baza, żeby były równe szanse, no ale przecież z drugiej strony kto w FM-ie gra na nierealistycznych zespołach czy piłkarzach? Lubimy chyba realne zespoły, sterować herosami, Ligę Mistrzów, ale też lubimy lokalne zespoły, więc może jakieś różne ligi takiej gry? Mógłbym rozpisywać terminarze, facebookować czy co tam jeszcze ustalimy, czyli spełniać taką techniczno-nudnawą robotę, ale chciałbym też wiedzieć czy jest pompa na to ;). W zarysie i w ogóle bardzo fajny scenowy projekt na pierwszy rzut oka.
Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz jakąś szerszą wizję jakby to miało funkcjonować to załóż temat w dziale FM 2012 i tam to szczegółowo opisz. Mnie trudno powiedzieć czy jest popyt i czy ludzie chcieliby się w takie coś zaangażować. Tam można sprawę szerzej omówić, bo tutaj ta propozycja za chwilę przepadnie między innymi postami. Opisz też szerzej jak miałoby się odbywać to finansowanie, bo kasa to zawsze drażliwy i ciężki temat.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie podanie linku do źródła to podstawa. Komentarz, choćby jednozdaniowy, też by się przydał. Oczywiście czasem można przymknąć na to oko, bo nawet cytat z artykułu itp. można potraktować jako wypowiedź w dyskusji, ale jeżeli ktoś wkleja coś nowego to warto by było, żeby chociaż napisał dlaczego.

Oczywiście takie rzeczy powinny być łagodnie traktowane. Upomnienia, ostrzeżenia, a blokady na pisanie dopiero w sytuacji gdyby takie działania były nagminne.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...