Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale przede wszystkim gówno warte jest to, że wypowiada się tutaj użytkownik, który ma multikonto i gówno warta będzie każda zorganizowana ankieta, jeśli można sobie zakładać dodatkowe konta. Jeśli to sprowadza się do wniosku, że całe CM Forum jest gówno warte, to mógłbym się zgodzić w wielu aspektach tego wniosku, jeśli jest większym zbiorem, ale zastanówcie się dobrze, bo jeszcze jakiś czas temu nie podzielaliście moich sugestii.

Odnośnik do komentarza

W kolejce zdaje sie jest 3 moderatow, root jest nieusuwalny. W przypadku posuniecia wszystkich modow, ta czworka wystarcza by tymczasowo trzymac dyscypline na forum. To wszystko na temat Twoich wybiegow z gatunku science-fiction. Masz jeszcze jakies pomysly na gre na zwloke i tym samym obrone betonu?

W kolejce? Ja nie widze zadnej kolejki - ktos ustalal jakas kolejke?

Odnośnik do komentarza

To ślij raport. Od tego one są.

Wracając do rozwoju forum. Ile ciekawych tematów było poruszanych w Gawędach. Użytkownikom wygodniej było pisać w Maryniach, niż poświęcić trzy kliknięcia więcej i napisać w odpowiednich działach na forum np:/Polityka, Piłka nożna/.

W normalnym temacie dyskusja mogłaby byś prowadzona nadal, nie rozpraszana przez wpisy nie na temat. Brak świeżej krwi w MT i wśród zwykłych userów, Marynia /przykłady, które podałem/, częściowo przyczyniły się do stagnacji.

Odnośnik do komentarza

Przecież sam Henkel swego czasu zalogowałeś się na CMF właśnie poprzez Facebooka...

Wiem - po czym sie wylogowalem i nigdy do tamtego konta nie wracalem, bo zorientowlem sie, ze powiazan pomiedzy kontami nie ma.

 

Johniss hipokryta ze mnie straszny :lol: Wystosowalem nawet prosbe do MT o skasowanie tego facebookowego konta - prosilem juz, skoncz robic z ludzi idiotow.

 

W takim wypadku, proponuje zmianę przestarzałego regulaminu i ban na każde konto użytkownika. Proszę Cię, czepiacie się o byle gówno a nagle taka sytuacja jest ok?

Gdyby to mialo zalezec tylko ode mnie to juz dawno by dostal bana na oba konta i mogl sobie forum poogladac przez szybke, ale nie zalezy tylko ode mnie. Nie podejme takiej decyzji chocby bez Icona ktorego na forum od wczoraj nie widzialem... i ktory w tej sprawie sie jeszcze nie wypowiadal.

Odnośnik do komentarza

Zaraz miną 24 godziny od czasu bana dla Johnissa. Dwadzieścia cztery godziny ciągnie się przepychanka w sprawie, która już dawno powinna zostać rozwiązana. Oczywiście tak się nie stało. Aktualnie na forum z członków MT są Henkel i Jasonx. Dwie osoby nie mogę nic zrobić. Ba, odnoszę wrażenie, że w przypadku obecności całego MT i tak decyzja by nie zapadła gdyż nie ma Administratora=Icona. Wydaje mi się czy macie związane ręce i czekacie na aprobatę swoich decyzji? Icon powinien odpowiadać tylko i wyłącznie za sprawy techniczne forum. Nie powinien mieć władzy jak dotychczas.

 

Nie podejme takiej decyzji chocby bez Icona ktorego na forum od wczoraj nie widzialem... i ktory w tej sprawie sie jeszcze nie wypowiadal.

Właśnie o tym pisałem...

Odnośnik do komentarza

Nie muszą wszyscy. Może być większość. Jeśli w MT jest sześciu członków to do podjęcia decyzji wystarczy czterech. Icon lada moment bierze ślub będzie miał jeszcze mniej czasu na forum. Niech zajmie się jego stroną techniczną. Poza tym musisz przyznać, że dwadzieścia cztery godziny bez podjęcia decyzji w tak błahej sprawie to bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
w takim wypadku nie widze podstaw do banowania Johnissa za multikonto.

O ile mi wiadomo, to celem dawania bana za multikonto nie jest wycinanie ludzi, którzy się ukrywają po banie pod innym nickiem, tylko karanie osób, którzy występują na forum pod dwoma różnymi nickami, nie wnikając w motywacje, czy chodzi o bana, czy ktoś lubi normalnie porozmawiać na dwóch działających kontach. To wyjaśnienie w pełni pasuje do tej sytuacji i MT ma trudny orzech do zgryzienia - co zrobić z lubianym przez część forum użytkownikiem, który w pełni zasłużył na permbana swoim działaniem, ale z jakiś przyczyn (osobistych?) nie jest jeszcze ukarany.

W takim razie przykład pod rozwagę: mam od paru lat bana na Hyde Park, więc skoro wchodzenie na konto facebookowe na forum będzie bezkarne przy używaniu drugiego konta, to z przyjemnością skorzystam z okazji i skorzystam z dostępu do Maryni. Weźcie to pod uwagę przy okazji rozważań, czy permanentny trolling w Służbowym może być okolicznością łagodzącą przy okazji karania kogoś za multikonto.

 

Swoją drogą, jeśli jest to cokolwiek warte - mnie się działania MT w ogólności, a Fenomena w szczególności, już od dłuższego czasu podobają, poza brakiem zdecydowanej reakcji na wydarzenia ostatnich godzin. To tak słowem wtrącenia, by ktoś z krytykowanych moderatorów nie pomyślał, że nikt tu ich nie docenia.

Odnośnik do komentarza

Weźcie to pod uwagę przy okazji rozważań, czy permanentny trolling w Służbowym może być okolicznością łagodzącą przy okazji karania kogoś za multikonto.

Byc nie moze - i tak jak mowie w mojej opinii Johniss sobie zasluzyl na bana. Tylko, ze juz oczami wyobrazni widze krucjate przeciwko zlemu MT to mam jeszcze ochote pogadac choc to wbrew logice i dawno Johniss powinien stad wyleciec - wbrew pozorom chcemy rozmawiac z niektorymi, ale widac po ludzku sie nie da. Bo mi troll z multikontem jeszcze bedzie w oczy mowil, ze on to wcale drugiego konta nie ma i sie tylko zalogowal za pomoca FB...

 

A teraz robie logout - mam ciekawsze rzeczy do roboty w sobotnie popoludnie niz siedzenie tu.

Odnośnik do komentarza

Henkel, zaczynasz mnie juz nudzic z tym trollingiem. Uzywasz tego slowa w odniesieniu do wszystkiego, majtasz nim na lewo i prawo, kompletnie nie wiedzac co ono oznacza. Zreszta w tym watku Twoich popisow juz bylo wiecej, np. twierdzac, ze warn zostal przyznany za negatywna opinie wzgledem usera (czyli za krytyke, sic!). Wszystko rozchodzi sie o to, ze obiecaliscie liberalizacje na forum, a tymczasem mt stal sie jeszcze bardziej nadgorliwy niz byl.I to w zasadzie wszystko, co mialem do powiedzenia. Mam nadzieje, ze kilku osobom dalo to troche do myslenia. Do zobaczenia za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...