Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, bo to tylko nasza wina i MT opowiada za calezlo.

zamiast podjąć rękawice w temacie, to bronisz się argumentem z dupy.... co zrobiłeś żeby poprawić zaistniałą sytuację ? co zrobiłeś dla forum jako moderator/administrator? patrząć na ostatnie miesiące działalności .... ciężko cokolwiek dostrzec w Twojej działalności jako reprezentanta MT, skoro już podejmujesz się dyskusji, to nie próbuj stosować zagrwek pijarowych w stylu Adama W.

 

A pic bede, jak bede mial na to ochote... bo nic nie musze.

wskaż mi proszę, w którym miejscu napisałem "musisz"

Odnośnik do komentarza

Nie no. Nie banował bym Johnissa za multikonto. Po prostu wykorzystał lukę w regulaminie.

zgadzam sie. Nie było zapisu w regulaminie, że przy banie nie można sie logowac przez fb. Do tego prawo nie działa wstecz prawda Gacek? ;)

Qcz, proszę nie kompromituj się. To, że nie znasz regulaminu (co pokazywałeś wiele razy), nie uprawnia cię do pisania bzdur. Mutikonto jest multikontem w jaki by sposób nie zostało stworzone. Johniss wiedział, że dostał bana i wiedział, że zgodnie z regulaminem może odwoływać się do moderatora, który bana wystawił. Wybrał opcję logowania się przez drugie konto i wtopił. Regulamin nie definiuje jak multikonto ma zostać stworzone. Czy poprzez kliknięcie na "zarejestruj się" czy poprzez stworzenie je via Facebook. Obojętnie jak to konto nie powstało to jest drugie konto Johnissa, a nie Beboka czy SZka i to Johniss ponosi odpowiedzialność za złamanie regulaminu. Koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza

Icon powiedział wszystko odnośnie Johnissa :)

 

Icon, Feno, jasonx - dzięki za lata poświęcone dla CMF :) Przemyślcie rezygnacje, bo imho każdy z Was powinien nadal moderować.

 

Zdecydowanie warto rozważyć pomysł jmk odnośnie głosowania na poszczególne grupy userów, które miałyby stworzyć przyszły MT. MT ma być jednością, a potencjalną współpracę niektórych ciężko sobie wyobrazić. Według mnie zwykła ankieta w której wygrywają kandydaci z największą ilością głosów nie jest najlepszym pomysłem. Wybory powinny wyglądać tak, jak te na moderatorów (czyli na każdego kandydata można zagłosować na "tak" bądź "nie").

Odnośnik do komentarza

kolek23, sądząc po ilości żółci, jaka tu na mnie spłynęła, Twoje zdanie jest w zdecydowanej mniejszości ;) Moja decyzja jest przemyślana i ostateczna. Tak naprawdę, to uważam, że ktokolwiek nie zostanie wybrany do grona nowych administratorów, będzie miał zadanie łatwiejsze, gdy nie ma już głównego prowokatora :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wybierzemy MT w tej samej postaci, to wydaje mi się, że niewiele się zmieni. Znowu po jakimś czasie znajdą się tacy, którzy zaczną trąbić, że ten jest "be" bo go zbanował, a inny jest cacy i powrócimy do punktu wyjścia. Zaczną się przepychanki i kolejne wybory, które znowu nic nie dadzą. Forum powinni rządzić ludzie, którzy mają największy autorytet wśród userów. Najczęściej zasłaniają się oni brakiem czasu i chęcią na moderowanie. Nie obarczajmy ich zatem obowiązkami zwykłych modów, zróbmy z nich Radę Starszych, która mogłaby decydować o najważniejszych sprawach związanych z forum. Moderkę zostawmy ludziom pracujących w ściśle określonych działach, tam, gdzie najczęściej zaglądają, znają tematy i często się w nich udzielają.

 

Kształt władzy wyglądałby tak:

Icon - sprawy techniczne i ewentualnie Rada Starszych

Trzech lub czterech z grupy - Wujek, Gabe, Feanor, Perez, Meler... i dopiszcie ze dwóch jeszcze - Ci tworzyliby Radę Starszych.

Pięciu, sześciu moderatorów działów - tutaj można podawać kandydatury i zrobić wybory podobne do Awardsów.

 

Jeśli zrobimy tylko i wyłącznie ankietę, może być tak, że kolesie wybiorą swojego kolesia, niekoniecznie nadającego się do MT. Jeśli wybierzemy Radę Starszych, która decydowałaby np. o sprawach związanych z serwerem, poważnych banach, zakładaniu nowych działów, szacie graficznej (co wolno, a co nie), i do tego moderatorów zadaniowych, to ryzyko błędu będzie niewielkie. Moderatora zadaniowego można szybko i bezboleśnie wymienić.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Przy maksymalnym podejściu do sprawy mamy w takim razie 11 członków MT. Super opcja. To dobijmy do 12 już, będziemy jak apostołowie. Co to za rada starszych :doh!: Moim zdaniem powinno się ograniczyć MT do max 5 osób. Mają to być osoby którym się "chce" a nie narzekają, że a to czasu nie mają, a to nikt ich do tego nie zmusza i odejdą (ale nie odchodzą). To jest FORUM DYSKUSYJNE, jak nie masz czasu go moderować to zajmij się czymś innym. Ankieta w tej sprawie to też kompletna bzdura bo co to da? Ja dla jaj zagłosuję na Jaha, żeby beczunia była. Najsampierw niech się zgłoszą chętni którzy chcą moderować i stanowić jakiekolwiek zasady. Meler się zgłasza. Dać mu opcję. Wujka na siłę wciskać kiedy i tak dobrze wiemy, że nie ma na to czasu? Bez jaj. Robić męczennika z Henkela? Też nie bardzo. Utworzyć temat ze zgłoszeniami ewentualnymi, wybrać osoby chętne i tyle. Ale puścić to wszystko w samopas bez silnej ręki trzymającej władzę bym się bał. Za dużo mamy na forum osób i mądrali po 3 roku studiów pokroju Gacka którzy zamienią to forum w gruz i zgliszcza.

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam, że liczebność modteamu powinna być mocno ograniczona, spójrzmy na to w ten sposób - w modteamie jest więcej osób niż pojawia się dziennie nowych postów w całym dziale Inne (bez maryni i livescore ofkors). 5 adminów i 5 modów + paru modów tylko do jednego działu to wystarczająca liczba bo neistety czasy kiedy codziennie na forum pojawiały się dziesiątki nowych tematów i postów minęły.

Odnośnik do komentarza

Bez wzgledu na powstanie nowego MT, proponuje otworzyc nowy temat w dziale administracji - "Nieprzyznane ostrzezenia". Mialyby byc tam wpisywane te zgloszenia uzytkownikow, ktore nie zostaly zaakceptowane przez MT. W ten sposob spolecznosc moglaby miec pewnosc, ze dany raport zostal glosowany - unikneloby sie zarzutow o ignorowanie raportow i dosc czestych sporow o to w "Sluzbowym".

Odnośnik do komentarza

A co konkurs na konfidenta?

 

Ja przede wszystkim mam nadzieje, ze skoro Jasona i Dragona nie ma juz w ModTeamie uda się troszkę rozluźnić poślady i tolerować bardziej obsceniczne czy dorosłe tematy. Mam zamiar niedługo założyć np. temat o fetyszach.

Odnośnik do komentarza

Tak, a do tego "wyslane raporty" wraz z rankingiem uzytkownikow, moze jakies podsumowania - roczne/miesieczne?

 

 

Widzieliscie kiedys na jakims normalnym forum podobne szopki?

 

A co konkurs na konfidenta?

Nie chodzi mi o promowanie "konfidentow" (przy okazji - myslenie rodem z PRL-u, gratulacje!), dlatego w takim zestawieniu mialyby byc umieszczanie tylko zglaszane posty, nie ich autorzy.

Odnośnik do komentarza

Dorosły mężczyzna będzie wklejał zdjęcia piersi kobiet na forum o Football Managerze i opowiadał o swoich fetyszach, żeby dowieść swojej wolności i antypeerelowskiego podejścia. Jak ktoś widzi to z daleka, to chyba może pomyśleć, że część składek na serwer powinno się dobroczynnie przekazać na to, żebyś mógł sobie pójść i zapłacić prostytutce za to czy tamto, skoro w realu się nie udaje i trzeba zalewać tym CM Forum.

Odnośnik do komentarza

Nie, przepraszam, to nie jest forum tylko dla mężczyzn, tylko dla każdego kto tutaj sobie zakłada konto. Może przyjść każdy. Ale okej, no... jeśli spotykasz się z kolegami i sobie opowiadacie tam o piersiach, czy sobie pokazujecie na obrazkach, czy sobie jeszcze kupujecie jakieś gadżety w sex shopie i wymieniacie uwagi, to spoko. To nie ma wiele wspólnego z jakąś wolnością na forum i PRL, tylko z seksualnością. Temat o seksualności, dyskusja, artykuły, okej. W każdym takim temacie trzeba mieć jednak wyczucie granicy i pewne podejście. Jeśli to jest jednak pomysł na jakieś pójście do przodu CM Forum, to chyba tylko śmiech pozostaje. Nie jesteście w stanie wymyślić nic wspólnego z Football Managerem, tylko same problemy personalnych rozgrywek, ostrzeżeń, kar i tego jak to teraz, dlatego dokładnie tak jak wykończyliście swoje wszystkie wielkie i legendarne serwisy, tak wykończycie to forum. Wiem gdzie z tego się cieszą :)

Odnośnik do komentarza

Nic nie rozumiesz. Na tym forum rozmawiają mężczyźni. Mężczyźni rozmawiają takze o cyckach. Jeśli tego nie rozumiesz, to kiedyś do tego dorosniesz.

Mezyczyni, mowisz? Ja bez trudu widze tu dzieci i zdziecinniale tresci. Przy okazji - moze zaproponuj obowiazek przesylania odpisu aktu urodzenia przy rejestracji - zeby uniknac kobiet na forum w stu procentach.

 

Wracajac do mojego pomyslu - obecnie przy zaraportowaniu posta (i jego nie zaakceptowaniu przez MT) nie wiadomo, co sie z nim stalo - czy nie zostal glosowany, czy moze nie zostal zaakceptowany. Tylko tyle. Zadnych metod peerelowskich.

Odnośnik do komentarza

@Pucek

 

Yyyy o czym Ty piszesz człowieku? :)

 

Tak - każdy zakłada konto i jestem za wolnością slowa - a szczególnie za wolnością przekazu. I nie uważam, by tak piękna sprawa jak kobiece piersi miała być cenzurowana. Nie jesteśmy wszak na forum magazynu "Gejzer". Kiedyś może zrozumiesz. No chyba, że chcesz wyjść z szafy.

 

A już mieszanie tematów to wybitne stosujesz. Akurat wymiana zdań z Pakoczesiem nie miała nic wspólnego z cyckami, ale widocznie nie ogarniasz.

 

Z Football Managerem? Już wielokrotnie było pisane, że jest to bardziej forum społeczności w większości BYŁYCH lub OKAZJONALNYCH graczy. Szczerze mówiąc ja mam gdzieś czy przyjdą jacyś nowi. Jeśli tak, to tylko tacy, którzy poczują NASZ klimat. Miejsce gimów szukających taktyki do Realu jest na forum CM Rev. Słowem - nowi OK, ale na naszych zasadach. Zmiany na CMF powinny moim zdaniem iść przede wszystkim w stronę liberalizacji wypowiedzi i większego luzu.

 

A już używanie słów "wykończyLIŚCIE" "wykończyCIE" wyraźnie świadczy o Tobie i pozycji, na jakiej stoisz. Pozycji, z której nie powienieneś zabierać głosu.

 

 

@pakoczesiu

 

A czy ktoś broni tu wstępu kobietom? Nie róbmy z CMF Domowego Przedszkola. Naprawdę.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...