Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

@ Fenomen - autorzy celowo to usunęli ze względu na oszczędności dla CPU. Edytor masz w pełnej odpowiedzi.

A można go choćby częściowo przywrócić (np. tylko skrót do linków, umieszczania obrazów, [ b/i/u ] i spoilera), czy w całości jest to uniemożliwione?

 

no to jest czesciowo przywrocone w oknie pelnej odpowiedzi ;)

 

 

brakuje mi przycisku "Odpowiedz" na dole strony... jest tylko u gory...

w pełni przywrócone w pełnej odpowiedzi. ;) a w szybkim mi właśnie o to chodzi, żeby było 4-5 najważniejszych funkcji (te skróty do linków, obrazków). No chyba że:

 

a) Jest to niemozliwe do wprowadzenia,

b) obciążałoby to tak samo jak pełen edytor.

 

A "odpowiedz" mozesz klikać pod dowolnym postem i po prostu wywalić cytowany tekst. Szybko i bezboleśnie ;)

 

brakuje mi przycisku "Odpowiedz" na dole strony... jest tylko u gory...

tylko mi nie działa szybkie cytowanie ?

Jesli masz na myśli, że klikasz, zatwierdzasz i nic się nie dzieje, to nie tylko Tobie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałem napisać, że słuszną linię obrała nasza władza. Otwarcie kilka ciekawych tematów, które fajnie się czyta i w których chętnie się pisze bardzo na plus. Taki topic jak "Przyszłość Roberta Lewandowskiego" jakiś czas temu nie miałby pewnie racji bytu, bo zaraz któryś moderator by zamknął i odesłał do tematu o BVB. A tu się okazuje, że ten topic jest jednym z popularniejszych w ostatnich dniach i pewnie trudno by było o takie zainteresowanie, gdyby był to jedynie wątek w innym temacie. Odejście od restrykcyjnych reguł popłaca więc, jak widać. Od razu ożyło forum, mam takie wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Szkodi, ja nie zajmuję się finansami i nie mam paypala. Dogadaj się z Qczem, na pewno nie przewali Twojej kasy ;)

paypala nie mam, mam moneybookers jakby co i mogę pośredniczyć.

A nie łatwiej poprosić kogoś z rodziny, kumpli z Polski by przelali a oddasz jak będziesz w odwiedzinach w kraju?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...