Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Liberalizacje - ale w dziale FM, a nie dopuszczenie do wylewu Maryni na poważniejsze tematy.

Słowo potop lepiej oddałoby sytuację.

 

A co by się takiego strasznego stało, gdyby wprowadzić nawet do służbowego choć odrobinę

luzu? Przestańcie zachowywać się jak służbiści, bo jak widać nikomu na dobre to nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza

To ślij raport. Od tego one są.

Wracając do rozwoju forum. Ile ciekawych tematów było poruszanych w Gawędach. Użytkownikom wygodniej było pisać w Maryniach, niż poświęcić trzy kliknięcia więcej i napisać w odpowiednich działach na forum np:/Polityka, Piłka nożna/.

W normalnym temacie dyskusja mogłaby byś prowadzona nadal, nie rozpraszana przez wpisy nie na temat. Brak świeżej krwi w MT i wśród zwykłych userów, Marynia /przykłady, które podałem/, częściowo przyczyniły się do stagnacji.

 

A wiesz czemu woleli pisać w Maryni? Bo tam nie ma moderacji.

Odnośnik do komentarza

To ślij raport. Od tego one są.

Wracając do rozwoju forum. Ile ciekawych tematów było poruszanych w Gawędach. Użytkownikom wygodniej było pisać w Maryniach, niż poświęcić trzy kliknięcia więcej i napisać w odpowiednich działach na forum np:/Polityka, Piłka nożna/.

W normalnym temacie dyskusja mogłaby byś prowadzona nadal, nie rozpraszana przez wpisy nie na temat. Brak świeżej krwi w MT i wśród zwykłych userów, Marynia /przykłady, które podałem/, częściowo przyczyniły się do stagnacji.

 

A wiesz czemu woleli pisać w Maryni? Bo tam nie ma moderacji.

No dokładnie.

 

Ghq, rozumiem, że posty-nie-na-temat tak rozpraszały, że wszyscy musieli udać się do Maryni, która jak wiadomo słynie z kultury dyskusji i ogólnego porządku, no i jakże serdecznej atmosfery wzajemnego szacunku. No i posty są tam wreszcie na temat.

Odnośnik do komentarza

To ślij raport. Od tego one są.

Wracając do rozwoju forum. Ile ciekawych tematów było poruszanych w Gawędach. Użytkownikom wygodniej było pisać w Maryniach, niż poświęcić trzy kliknięcia więcej i napisać w odpowiednich działach na forum np:/Polityka, Piłka nożna/.

W normalnym temacie dyskusja mogłaby byś prowadzona nadal, nie rozpraszana przez wpisy nie na temat. Brak świeżej krwi w MT i wśród zwykłych userów, Marynia /przykłady, które podałem/, częściowo przyczyniły się do stagnacji.

 

A wiesz czemu woleli pisać w Maryni? Bo tam nie ma moderacji.

No dokładnie.

 

Ghq, rozumiem, że posty-nie-na-temat tak rozpraszały, że wszyscy musieli udać się do Maryni, która jak wiadomo słynie z kultury dyskusji i ogólnego porządku, no i jakże serdecznej atmosfery wzajemnego szacunku. No i posty są tam wreszcie na temat.

Lindros czytaj uważniej. Pisałem właśnie o rozpraszaniu w Gawędach, nie w normalnych tematach.

 

@Vami: Bez przesady. Nie sądzę, że to wina moderacji. Po prostu wszyscy się starzejemy. Kiedyś potrzebowaliśmy całego forum by móc dyskutować. A dziś? Widzę po sobie. Teraz zaglądam do dosłownie kilku tematów. Z udzielaniem się w postaci pisania jest jeszcze słabiej.

Odnośnik do komentarza

Msciwego fenomena, powiadasz? W takim razie specjalnie dla Ciebie zrobilem zestawienie moderatorow, ktorzy karali Cie warnem (liczba plusikow przy nicku to ilosc ostrzezen od danego moda)

chwila chwila...może ja czegoś nie rozumiem, ale przecież cześć jak nie większość warnów wystawianych jest po jakimś czasie po wspólnej decyzji MT i jest wydelegowany dany admin by go wkleił prawda?Tak jak wczoraj Jasonx wkleił a nie znaczy to, że to była jego osobista decyzja. Tak jak Vend dawał warny po opinii MT a zbierał za to opierdal jakby sam to zrobił. Cały ten ranking jest gówno warty i jako admin powinieneś to wiedzieć ;)

Doskonale o tym wiem. Po prostu staram sie znalezc jakiekolwiek motywy, ktore moga kierowac Johnissem, kiedy nazywa on mnie "msciwym". Wydaje mi sie, ze ilosc warnow od danego moda / admina moglaby byc takim wskaznikiem, bo to pokazuje, jak user "zalazl za skore" adminowi. Szczerze mowiac nie widze innego pomyslu, jak interpretowac ten zarzut Johnissa. Ale ja tam sie nie znam.

Odnośnik do komentarza

Zablokowałem możliwość logowania się przez FB. Natomiast ban za multikonto to formalność, nie wiem nad czym się tu zastanawiać.

 

Po kolei, żebyście dobrze zrozumieli moje intencje.

1. Chciałbym podziękować za ponad 8 lat moderowania CMF. Ostatnio wiele się w moim życiu zmieniło, to forum stało się dla mnie miejscem, na które zaglądam góra raz dziennie i nie mam czasu żeby uczestniczyć w merytorycznych dyskusjach, moderować i jeszcze przepychać się z ludźmi, którzy nie zgadzają się z opinią ModTeamu, który tworzę. Przepraszam Was za to, że niejednokrotnie pewnie się na mnie wkurwialiście, za to że czasem Was olewałem, za to że nie zawsze potrafiłem być miły i grzeczny. Każdy ma jakiś tam obraz mojej osoby, jedni bardzo mnie lubią, inni niekoniecznie. Składa się na to wiele rzeczy, o których nie ma co pisać. W każdym razie chciałbym abyście wiedzieli jedno - przez te 8 lat starałem się wkładać całe serce w rozwój tego forum. Nigdy nie było mi to miejsce obojętne, zawsze dawałem z siebie wszystko żeby to miejsce tętniło życiem. Wychodziło mi to różnie, ocenialiście mnie w różny sposób, ale mam nadzieję, że pomimo różnych spięć i niemiłych sytuacji będziecie mnie pamiętali mimo wszystko pozytywnie.

 

2. Proponuję wotum zaufania do MT. Jeżeli MT go nie uzyska, wtedy proponuję otwarte wybory na zasadzie ankiety, w której wybierzecie tych ludzi, których chcielibyście oglądać w MT. Nie tak jak to było ostatnio, tylko wszyscy będą w jednej ankiecie i do MT wybrani zostaną ci, którzy dostaną najwięcej głosów. Weźmiecie pełną odpowiedzialność za to komu powierzycie władzę. Proponuję kadencyjność i wolne wybory co np. 6 miesięcy.

 

3. Ze swojej strony, jeżeli będzie taka wola użytkowników mogę nadal zajmować się stroną techniczną CMF oraz ogarniać sprawy związane z przyznawaniem statusów "Przyjaciel CMF", pilnować terminowości wpłat, ogłaszać składki. Nie chcę jednak mieć nic wspólnego z podejmowaniem decyzji o przyznaniu warna/bana. Nie chcę już być sędzią, nie chcę aby wśród ludzi nadal panował mit, że jeżeli Icon czegoś nie przyklepie to nie ma szans żeby to się przyjęło na CMF. Tego nie ma i nie było nigdy, ale ten mit niestety funkcjonuje.

 

4. Bardzo mi się nie podoba kierunek w jakim idzie CMF, ale nie czuję się na siłach aby walczyć o powrót do starych czasów. Za niecały rok czeka mnie ślub, później planuję spłodzić kilka dzieci (:D), dodatkowo od 2 kwietnia czeka mnie awans w pracy, a co za tym idzie kolejny nawał obowiązków służbowych. Chciałbym aby w MT zostali Henkel i Dudek, bo moim zdaniem to są najlepiej przygotowani merytorycznie moderatorzy. Dragon, jasonx i Fenomen złożyli rezygnacje, natomiast Feanor nie udziela się od dłuższego czasu. Jesteśmy w sytuacji patowej. Ja deklaruję, że do czasu rozpisania wyborów i wyłonienia nowego MT będę trzymał nad tym pieczę. Z dniem uformowania się nowego MT chciałbym zostać już tylko adminem technicznym. Nie chcę abyście do mnie pisali odwołania od warnów, nie chcę abyście się do mnie na PW skarżyli na czyjąś pracę (no chyba, że na moją ;)). Wybierzcie tych, których chcecie, ale chciałbym abyście zrobili to rozsądnie, a nie na zasadzie pospolitego ruszenia.

 

5. Proponuję termin rozpisania wyborów na 16 kwietnia. Do tego czasu w stosownym temacie wypowiecie się kogo byście chcieli widzieć w nowym MT. Natomiast z początkiem maja nowy MT zacząłby funkcjonować na CMF.

 

6. Tom Buu za multikonto został zbanowany.

 

Ja jestem już chyba za stary na przepychanki czy komuś się należy warn czy nie. Zdecydowanie bardziej wolę ten czas spędzić z narzeczoną, rodziną i znajomymi, zdecydowanie bardziej wolę wolny czas poświęcić na zdobywanie umiejętności, szkolenia w pracy czy też wyjścia do kina, na mecz lub zagrania sobie z starego, dobrego CMa :) Jeszcze raz wszystkim dziękuję za lata współpracy. Czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
6. Tom Buu za multikonto został zbanowany.
Ban za multikonto - niedozwolone na ForumCM jest posiadanie kilku kont przez jednego użytkownika. W przypadku wykrycia takiego stanu rzeczy, natychmiast banowane są wszystkie konta danego użytkownika.

Dlaczego zbanowane zostało wyłącznie konto facebookowe?

 

Czekam na opinie.

Nie podoba mi się to, że tyle osób z obecnego MT ma odejść, ale skoro złożyli rezygnacje, a Tobie brak czasu, to mówi się trudno.

Poza dwiema powyższymi sprawami podoba mi się reszta Twoich propozycji, rozsądne.

 

Dzięki za wszystko, co włożyłeś w to forum.

Odnośnik do komentarza

1. Nie umierasz (prawda? ;) ), więc nie będziemy o Tobie pamiętali, bo tu będziesz (tak, wiadomo o co chodzi) ;).

2. Propozycja rozsądna i powinna zostać wcielona w życie.

3. Jestem za takim właśnie rozwiązaniem.

4. Nie ma co się oglądać na stare czasy, to po prostu przeszłość i nie wróci.

5. Za.

6. Tylko to konto?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wszystko. Oczywiście nie ma innego wyjścia - musisz nadal zajmować się sprawami technicznymi, gdyż najzwyczajniej nie ma nikogo innego, kto mógłby to ogarnąć.

 

Pomysł z wyborami do MT jest ok, nie wiem tylko, czy takie całkowite powierzenie decyzji forumowiczom jest najlepszym pomysłem...

Odnośnik do komentarza

Pomysł z wyborami do MT jest ok, nie wiem tylko, czy takie całkowite powierzenie decyzji forumowiczom jest najlepszym pomysłem...

Ale przeciez tego własnie chcieliscie, nieprawdaz? :> Beton sie rozkruszył, czas dac szanse młodym, którzy na pewna zrobia to lepiej.

Ja tez dziekuje za te 5 lat, w trakcie których miałem zaszczyt byc w MT. Moze nie kazda moja decyzja była słuszna, ale błedów nie robi ten co nic nie robi. W każdym razie kawał serducha tu zostawiłem.

Odnośnik do komentarza

Rowniez chcialem podziekowac za zaufanie, ktorym mnie obdarzaliscie przez te szesc lat, kiedy bylem tu modem / adminem (kupa czasu sie z tego zrobila :-k ). Mam nadzieje, ze jak juz wszyscy ochloniemy, to ostateczna ocena mojego wkladu w rozwoj tego miejsca bedzie adekwatna do ilosci czasu i serca, jakie tu zostawilem pelniac okreslone funkcje.

Co nie znaczy, ze odchodze z CMF, az takiej satysfakcji to co po niektorym nie dam ;) Chyba, ze mnie Johniss zbanuje w pierwszej kolejnosci, jak juz zostanie adminem ;)

Odnośnik do komentarza
6. Tom Buu za multikonto został zbanowany.
Ban za multikonto - niedozwolone na ForumCM jest posiadanie kilku kont przez jednego użytkownika. W przypadku wykrycia takiego stanu rzeczy, natychmiast banowane są wszystkie konta danego użytkownika.

Dlaczego zbanowane zostało wyłącznie konto facebookowe?

Nieprawda, zgodnie z regulaminem oba konta dostaja dozywotni ban

http://forumcm.net/index.php/user/466-johniss/

Odnośnik do komentarza

jeśli to ostateczna decyzja (a tak wygląda) to:

chciałem od siebie podziękować bardzo wszystkim modom, Iconowi. nigdy nie miałem z nim zatargów, pretensji.

osobiście zauważyłem tylko i wyłącznie pracę jaką wkładali w to forum.

 

myślę iż większość, jak nie wszyscy podpiszą się pod tym iż bez Icona to wszystko by padło już dawno temu.

reszta też włożyła w forum dużo... wszystkiego.

 

dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...