Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Rozważyłbym odbanowanie konta głównego Johnissa, bo zapis w regulaminie jednak zostawia drobną niejasność, a jest to pierwszy taki przypadek, więc może warto użyć tylko czegoś w rodzaju strzału ostrzegawczego (powiedzmy 30 dniowe zawieszenie konta). No i już raz w czasie bana (jakieś 2 tygodnie temu, może więcej) Johniss pisał z FB i nikt mu wtedy problemów nie robił, więc ze względu na powyższe IMO MT powinien rozważyć obcięcie kary dla Johnissa (wraz z zastrzeżeniem, że każdy następny taki wybryk kogokolwiek będzie kończył się nieodwołalnym permbanem).

Odnośnik do komentarza

A to dlaczego? Hyde poleciał za multi i jakos nikt nie protestował.

Ale nowy MT pewnie bedzie miał swoje zdanie w tej kwestii.

Z tym, że Johniss nie założył dwóch kont na CMF - wykorzystał tylko błąd (?) polegający na tym, że logowanie się poprzez FB nie łączy się z kontem głównym, a tworzy nowe. Trudno zatem porównywać te dwie sytuacje, prawda? Tym bardziej, że Johniss nie ukrywał, że on to on.

Odnośnik do komentarza

Luka w regulaminie, wykorzystanie błędu - jakby tego nie nazwać, to każdy doskonale wie, że jednym z podstawowych celów tego zapisu było to, aby osoba zbanowana nie miała możliwości wypowiadania się na Forum. Trzeba być wyjątkowo naiwnym, żeby myśleć, że ktoś się będzie bawił w literalną interpretację zapisów regulaminu forum w sytuacji, gdy cel/funkcja tego zapisu jest w danej sytuacji faktycznej jasna jak słońce. Nie po to dostał bana, żeby wrócić na Forum i się wypowiadać ponownie.

Odnośnik do komentarza

Lol, Icon robi rewolucję, a dla niektórych kluczową sprawą jest czy Buczko dostał bana czy nie... Brak mi słów.

 

Icon musisz zostać jako admin techniczny, nie widzę nikogo innego kto mógłby się tym zająć, poza tym jesteś z tematem obeznany i doskonale sobie radzisz. Jeżeli moje zdanie może mieć dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie to proszę weź je pod uwagę.

 

No i jestem jak najbardziej za wyborami powszechnymi na MT, problemem może być jedynie forma w jakiej zostaną przeprowadzone. Po prostu nie jestem przekonany czy ankieta jest najlepszym pomysłem, ale nie wiem niestety jak inaczej to technicznie rozwiązać.

Odnośnik do komentarza

No i jestem jak najbardziej za wyborami powszechnymi na MT, problemem może być jedynie forma w jakiej zostaną przeprowadzone. Po prostu nie jestem przekonany czy ankieta jest najlepszym pomysłem, ale nie wiem niestety jak inaczej to technicznie rozwiązać.

 

A co jako LEGENDA chcesz, aby Twój głos miał podwójne znaczenie w ankiecie, aby Twoje ego zostało zaspokojone? ;)

 

Jest czas zapewne poprzez dyskusje uda wyłonić się jakiś sposób powołania MT.

Odnośnik do komentarza

Raczej chodzi mi o to, żebym jako LEGENDA miał jakoś zagwarantowane miejsce w nowym MT ;)

 

A na poważnie obawiam się, że takie głosowanie zdominowane zostanie przez jakieś sympatie, animozje, gimbusiarstwo (mentalne, nie wiekowe) i inne typowo polskie przywary polityczne. Ale jak mówiłem, nie mam innego pomysłu na chwilę obecną...

Odnośnik do komentarza

A na poważnie obawiam się, że takie głosowanie zdominowane zostanie przez jakieś sympatie, animozje, gimbusiarstwo (mentalne, nie wiekowe) i inne typowo polskie przywary polityczne. Ale jak mówiłem, nie mam innego pomysłu na chwilę obecną...

 

Bo tak będzie. A na początek sprawdziłbym w ogóle czy jest tylu chętnych żeby wypełnić zwolnione miejsca ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no. Nie banował bym Johnissa za multikonto. Po prostu wykorzystał lukę w regulaminie.

zgadzam sie. Nie było zapisu w regulaminie, że przy banie nie można sie logowac przez fb. Do tego prawo nie działa wstecz prawda Gacek? ;)

 

i tak oto tworzymy "falandyzację" regulaminu. Za chwilę nie będziemy karać za linki do kraków.

 

 

Dzięki Icon, Feno, dragon, jasonx.

Odnośnik do komentarza

A na poważnie obawiam się, że takie głosowanie zdominowane zostanie przez jakieś sympatie, animozje, gimbusiarstwo (mentalne, nie wiekowe) i inne typowo polskie przywary polityczne. Ale jak mówiłem, nie mam innego pomysłu na chwilę obecną...

Woz albo przewoz - skoro ludzie negatywnie odnosza sie do MT i jezdza po nim jak po lysej kobyle to ciagniemy to do wyborow, a potem niech sie dzieje wola nieba.

 

To moze oznaczac koniec tego forum, ale takie ryzyko trzeba podjac - inaczej tak czy siak zginiemy.

 

Johnissowi mozecie pomachac na pozegnanie.

Odnośnik do komentarza

A na poważnie obawiam się, że takie głosowanie zdominowane zostanie przez jakieś sympatie, animozje, gimbusiarstwo (mentalne, nie wiekowe) i inne typowo polskie przywary polityczne. Ale jak mówiłem, nie mam innego pomysłu na chwilę obecną...

Woz albo przewoz - skoro ludzie negatywnie odnosza sie do MT i jezdza po nim jak po lysej kobyle to ciagniemy to do wyborow, a potem niech sie dzieje wola nieba.

 

To moze oznaczac koniec tego forum, ale takie ryzyko trzeba podjac - inaczej tak czy siak zginiemy.

 

Johnissowi mozecie pomachac na pozegnanie.

 

CMF przeżyje i tą rewolucję :D

 

:pa: Johniss

Odnośnik do komentarza

Coraz ciekawiej się robi. Miały być lekkie zmiany, a będzie Rewolucja przez wielkie "R". Mało się tu udzielam ale to forum darzę szczególną sympatią (za rok 10 lat). Zastanawiam się teraz nad dalszym wspieraniem forum bo czy jest sens ?

Co do wyborów do MT - najpierw poznajmy kandydatów bo osoby, których ja bym tutaj widział ostatnio nie wyraziły zgody.

 

A co obecnych członków MT - nie żegnać się, jeszcze nie było votum zaufania ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Icon za moderację. Mimo że wielokrotnie Cię opierdalałem na priv ;) oraz miałem chwilę zwątpienia w wiadomej sprawie - zawsze Cię ceniłem. Zresztą doskonale o tym wiesz i na zlocie jeszcze nie jedno obgadamy.

 

W kazdym razie ja jako że na forum i tak przesiaduję godzinami - zgłaszam swój akces do ModTeamu. Miałem takową propozycję nie raz, czas samemu wziąć się za to. Wiadomo, że Gacki i inne Pucki będą przeciw, ale cóż - spróbujmy.

Odnośnik do komentarza

Coraz ciekawiej się robi. Miały być lekkie zmiany, a będzie Rewolucja przez wielkie "R". Mało się tu udzielam ale to forum darzę szczególną sympatią (za rok 10 lat). Zastanawiam się teraz nad dalszym wspieraniem forum bo czy jest sens ?

Co do wyborów do MT - najpierw poznajmy kandydatów bo osoby, których ja bym tutaj widział ostatnio nie wyraziły zgody.

 

A co obecnych członków MT - nie żegnać się, jeszcze nie było votum zaufania ;)

Ja sie nie zegnam, ale tez mi sie szczerze mowiac nie specjalnie chce "pracowac" w takiej atmosferze jaka tu nastala - ale to na dzis, zobaczymy co bedzie... :)

Odnośnik do komentarza

Ja sie nie zegnam, ale tez mi sie szczerze mowiac nie specjalnie chce "pracowac" w takiej atmosferze jaka tu nastala - ale to na dzis, zobaczymy co bedzie... :)

nawarzyłeś piwo, to teraz je wypij

Jasne, bo to tylko nasza wina i MT opowiada za cale zlo.

 

A pic bede, jak bede mial na to ochote... bo nic nie musze.

Odnośnik do komentarza

Wybór całego MT to trochę głupota, bo wybrany zostanie jeden liberał w sensie "luzu na forum", a drugi za sztywnym karaniem i i tak będzie lipa... Moim zdaniem userzy powinni mieć możliwość wyboru jakiegoś lidera MT, który sam ma sobie dobrać zespół do pracy - do zarządzania poszczególnymi działami. Sam też powinien określać wytyczne, regulamin oraz rozliczać "swoich podwładnych", taki lider byłby wybierany jak tu podsunąłeś - na pół roku, z możliwością przedłużenia - wotum zaufania, w przypadku braku - nowe wybory.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...