Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No to mówimy, czy się domyślasz?

 

To co piszesz, to potwierdzenie mojego posta sprzed kilku stron - nie potraficie (nie chcecie?) się odciąć od bandyterki, ale nie chcecie, żeby was z nimi identyfikowali. Tak się nie da. Tinieblador pisał kilkakrotnie, że dostał za poglądy grupy, w której stał, choć poglądów ich nie podzielał, a zależało mu na dobrych zdjęciach - i nie ma o to pretensji, ale wy tego nie potraficie zrozumieć, że jeśli trzymacie w swojej grupie chuliganów (choć jak pisał SZU, to raczej chuligani trzymają was), to nikt nie będzie przebierał wśród was i oddzielał "niewinnych", tylko was potraktuje jako całość.

Odnośnik do komentarza

nie do końca Gabe, nie do końca - generalnie kiedy robię foty to wiadomo, że jak wbijam się tam gdzie jest dym to i przypadkowy kamień może trafić, i butelka coś rozharatać - po "bitwie polsko-rosyjskiej" na Moście Poniatowskiego miałem szramę na pół czoła (której powstawania zresztą nie zauważyłem a o jej obecności dali mi znać pasażerowie z tramwaju swoim przerażonym wzrokiem) a nie byłem po żadnej ze stron a i policja kazała mi kilka razy spierdalać...

ale jak biorę udział w z definicji nielegalnej blokadzie eksmisji, czy jakiejś niezalegalizowanej demonstracji lewicowej to doskonale wiem czego się spodziewać - wpierdol, grzywna a jak ma się pecha to naruszenie nietykalności funkcjonariusza. ale nie będę wszem i wobec płakał, że mnie zła policja bije, jeśli z premedytacją łamię prawo (a to panowie kibice właśnie robicie). nie po drodze mi z nimi, w życiu nie zdecydowałbym się na taką robotę (choć jeszcze trzy lata temu byłem bezrobotnym bez prawa do zasiłku, z niespłaconymi ratami kredytu i komornikiem na koncie, pomieszkującym kątem u znajomych) ale nie mam zamiaru obrażać się na nich za to, że ją wykonują. na mnie też ludzie krzyczą i czasami chcą uderzyć jak robię im zdjęcia...

Odnośnik do komentarza

Ci bandyci stoją tak samo w młynach, więc tyczy się to wszystkich. Jeśli jest bojkot to na mecz nie przychodzą tylko ekipy sportowe, ale i ultrasi, czy zwykli "kibole" z kotła.

 

Tak jak jest na Legii, był bojkot przeciwko ITI to nie przychodziła cała Żyleta, bez wyszczególnionych ekip ultras, czy h.

No, czyli sam przyznałeś, że kibice ślepo popierają zadymiarzy. Chyba koniec tematu.

Odnośnik do komentarza

U nas tymczasem koniec dopingu.

 

A co do rac na Legii. ITI samo sobie nagrabiło. Najłatwiej zrzucić winę na kiboli za swój nieprofesjonalizm. UEFA i PZPN nie mają żadnego taryfikatora i wlepiają te kary na prawo i lewo. ITI przysługuje odwołanie od kar, ale jak widać nawet nie próbowali z niego skorzystać. Może przynajmniej szybciej zdechną :)

 

A no i kolejny przyklad na to, ze mecz bez widowiska przyciąga tłumy. Liczba sprzedanych biletów na Legia - Piast: 800 :D

 

widzów: 15 142

Teza upadła?

Kibolstwo chyba uważa, że pikniki przychodzą żeby popatrzeć na oprawy. A tu zonk, bez żylety, przy kiepskiej pogodzie i marnym przeciwniku mocno zapełniony stadion. Cóż, wychodzi jednak na to, że dla pikników najważniejsza jest drużyna.

Odnośnik do komentarza

U nas tymczasem koniec dopingu.

 

A co do rac na Legii. ITI samo sobie nagrabiło. Najłatwiej zrzucić winę na kiboli za swój nieprofesjonalizm. UEFA i PZPN nie mają żadnego taryfikatora i wlepiają te kary na prawo i lewo. ITI przysługuje odwołanie od kar, ale jak widać nawet nie próbowali z niego skorzystać. Może przynajmniej szybciej zdechną :)

 

A no i kolejny przyklad na to, ze mecz bez widowiska przyciąga tłumy. Liczba sprzedanych biletów na Legia - Piast: 800 :D

 

widzów: 15 142

Teza upadła?

Kibolstwo chyba uważa, że pikniki przychodzą żeby popatrzeć na oprawy. A tu zonk, bez żylety, przy kiepskiej pogodzie i marnym przeciwniku mocno zapełniony stadion. Cóż, wychodzi jednak na to, że dla pikników najważniejsza jest drużyna.

Daj sobie ostrzeżenie za kłamstwo albo przeproś :) Widzów było 9000, mogę to udowodnić wchodząc na dowolny portal sportowy, a nie na oficjalną stronę klubu, czy skąd to wynalazłeś.

Odnośnik do komentarza

U nas tymczasem koniec dopingu.

 

A co do rac na Legii. ITI samo sobie nagrabiło. Najłatwiej zrzucić winę na kiboli za swój nieprofesjonalizm. UEFA i PZPN nie mają żadnego taryfikatora i wlepiają te kary na prawo i lewo. ITI przysługuje odwołanie od kar, ale jak widać nawet nie próbowali z niego skorzystać. Może przynajmniej szybciej zdechną :)

 

A no i kolejny przyklad na to, ze mecz bez widowiska przyciąga tłumy. Liczba sprzedanych biletów na Legia - Piast: 800 :D

 

widzów: 15 142

Teza upadła?

Kibolstwo chyba uważa, że pikniki przychodzą żeby popatrzeć na oprawy. A tu zonk, bez żylety, przy kiepskiej pogodzie i marnym przeciwniku mocno zapełniony stadion. Cóż, wychodzi jednak na to, że dla pikników najważniejsza jest drużyna.

 

fail :)

Odnośnik do komentarza

A skąd te portale internetowe wzięły swoje liczby?

Bo każdy wolny od paranoi człowiek uzna, że jednak bardziej wiarygodne są informacje z oficjalnej strony niż z portali, które często oceniają liczbę widzów "na oko". Dla kibolstwa oczywiście jedyne wiarygodne są liczby wzięte znikąd, byle tylko potwierdzały tezę. To jak przerzucanie się prawicowców po 29.09 liczbami uczestników marszu "Polen erwache!", było 40-60 tysięcy ludzi, "na oko" i oficjalnie, a w zależności od skrajności stanowiska prawicowego polityka słyszeliśmy liczby od 150k do 500k.

 

Czy wyobrażasz sobie, że na zachodzie, na stadionie zespołu, który od paru sezonów jest w czołówce, pół trybun jest puste?

Milan? Inter?

Odnośnik do komentarza

15142 było łącznie z wykupionymi karnetami, tylko, że tych ludzie nie było na meczu ;) 9000 na meczu lidera ligi to by przyszło w przysłowiowym Wodzisławiu a nie w stolicy, aglomeracji kilku milionowej.

Gdzie te rodziny? Gdzie te pikniki? Przecież biletów powinno w piątek zabraknąć, co to marne 30.000 pikników jak bydła już nie ma i jest wreszcie bezpiecznie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...