Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

I jak długo takie sytuacje będą miały miejsce tak długo będziecie traktowani tak, a nie inaczej. I wszyscy kibole będą wrzucani do jednego worka, a policja w wielu przypadkach będzie odpowiadała siłą. 100 pozytywnych akcji można spierdolić jedną taką czy tym co się stało w Katowicach. I bez znaczenia jest teraz kto tam zawinił.

Odnośnik do komentarza

No i jestem przeciwny, ale skala kar powala. Za to samo w parku masz 500 zl maksymalnie, a tu 2 kola i dwa lata zakazu na dwa kluby i repre + stawianie sie na komisariacie w trakcie tych meczow... rozumiem, gdyby rozrabiali po tym spozyciu, ale nic mi o tym nie wiadomo, 51 letni bandyta...

Odnośnik do komentarza

Gdyby dostali za to 50zł, to by machnęli ręką i nadal łamali regulamin. Łamiesz prawo - musisz brać pod uwagę fakt, że może ktoś ci wlepić mandat. A że dużo? Każdy wie, jakie realia panują teraz na stadionach i tylko głupiec decyduje się na tego typu akcje.

 

najlepsze jest to ze z własnym browarem lub pod wpływem wejść nie możesz ale jak już nabijasz im hajs to nie ma nic złego w tym by u nich kupić piwo

 

:picard: Do restauracji też wchodzisz z własnym obiadem i piwkiem?

Odnośnik do komentarza

stadion to nie restauracja

 

Chwala Bogu, ze nie jest bo wiele osob w ogole nie chodziloby do restauracji. Swoja droga stadion ma swoje prawa i jak sprzedaje alkohol niskoprocentowy to raczej dlatego, ze jakis browar placi duzo kasy za wylacznosc sprzedazy. Regulaminy od lat sa olewane, czas karcic tych z flaszka chodza na mecze. To nie A klasa tylko Ekstraklasa. Zakaz wnoszenia swojego alkoholu ma swoj cel i nawet jeśli ktos ma 55 czy 65 lat to powinien wiedziec ze tego nie mozna. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

Niektorzy w odroznieniu do innych czytaja regulaminy i je szanuja. Jak chce się napic wodki to ide do znajomych na mecz, a nie kitram flaszke wchodzac na stadion. Mecz jest organizowany przez organizatora i to organizator narzuca reguly. Jak wchodze na stadion to je akceptuje, a jak nie to w ogole nie ide na mecz zamiast narzekac pozniej ze mi przywalil ktos kolegium czy mandat za cos czego robic nie powinienem.

 

Swoja droga jak w Polsce jest z paleniem na stadionie? Mozna jeszcze palkic czy to już miejsce publiczne gdzie palenie jest zakazane?

Odnośnik do komentarza

czytając wypowiedzi niektórych użytkowników śmiem stwierdzić że będziecie świętymi jeszcze za życia...

 

To nawet nie o to chodzi. Sam czasem łamię prawo. Zdarzało mi się chociażby wnosić alkohol do restauracji czy do klubu, żeby płacić mniej. Wiem, że łamałem prawo, ale gdyby mnie ktoś przyłapał, to bym zapłacił karę i tyle, a nie narzekał, że mnie złapali albo, że w sklepie kupiłem połówkę za 20zł, a w klubie chcieli więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...