Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy kolejny popis inteligencji debili nazywających się kibicami. Kibole hokejowej GieKSy wyłożyli dywan z szali ukradzionych kibicom Zagłębia Sosnowiec na nowej balustradzie Spodka i wszystkie podpalili filmując oczywiście swój bohaterski czyn. Cały taras i balustrady Spodka są zniszczone i nie nadają się do remontu czy czyszczenia. Wszystko trzeba wymienić na nowe. Spodek od prawie dwóch lat jest remontowany, wyłożono na to już ponad 160 mln złotych. Zniszczone przez ogień balustrady nawet nie były jeszcze odebrane.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ab2vhAo6F1I&feature=player_embedded link do filmiku.

 

Bydło. Innego słowa nie znajduję. Ciekawe czy za to również dobrzy bandyci zapłacą :)

 

I ciekawe czy teraz też policja prowokowała :-k

Odnośnik do komentarza

a tak a propos płacenia za swoje wybryki to 168 tys € to też zapłacą kibice ze swojej kieszeni, czy pozwolą złemu ITI pokryć koszty swoich występów?

nie wspominam już o marnych 55 tys. PLN bo to kary nałożone przez Ekstraklasę a jak wiadomo w Polsce przeciwko tru kibicom jest nawet pogoda, więc to pewnie jakaś prowkacja.

Odnośnik do komentarza

Po przeanalizowaniu faktów i rozmowie z osobami, które jechały pociągiem do Gdańska oświadczamy, że informacje podane przez media odnośnie wyjazdu fanów Śląska do Gdańska zostały w dużej części zmanipulowane i wyolbrzymione. Natomiast nie jesteśmy hipokrytami i zamierzamy wyciągnąć wnioski z całego zamieszania…

W niedzielę ze środków masowego przekazu można było dowiedzieć się, że kibole Śląska zdemolowali pociąg, którym jechali do Gdańska. Większość osób, którzy ogarniają wyjazdy nie miało wiedzy odnośnie wydarzeń, które były opisywane przez media, ponieważ na zaproszenie Lechistów w Trójmieście gościli dużo wcześniej. Z przekazu medialnego wyglądało to jakby ten pociąg został totalnie zdewastowany.

Jednak, gdy zaczęliśmy docierać do osób, które podróżowały opisywanymi przez media składami relacje było zupełnie inne. Fakt coś tam się stało, było coś popisanego, ale żadnej demolce nikt nie słyszał. Udało dotrzeć się też do osoby, pracownika PKP, który oglądał niby zdemolowany skład. Tak opisał swoje odczucia odnośnie tej sytuacji:

„Jestem pracownikiem PKP i miałem okazję oglądać rzeczony skład. Moja ocena "obrażeń" pociągu: 3 szyby pomalowane, deska z kibla urwana, trochę śmieci na podłodze. To wszystko. Niekiedy pociąg gorzej wygląda, po podróży z młodzieżą ze szkoły średniej (wtedy o dewastacji pociągu nikt nie napisze). Jak można być tak nieobiektywnym? Najgorsze, że ludzie łykają wszystko jak leci, co jest pokazane w TVN i u innych kreatorów informacji. Skąd ta nagonka na tych kibiców? Nie usprawiedliwiam tych czynów, Ci którzy to zrobili, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności, ale nie wyolbrzymiajmy.”

Odnośnie opisu medialnego kibiców nie ma co dyskutować. Każdy wie czego po niektórych mediach można się spodziewać. Tym bardziej jednak powinniśmy być bardziej czujni podczas naszych wyjazdów ponieważ w wyniku nawet najdrobniejszych incydentów grozi nam zakaz wyjazdowy.

Niby nic wielkiego się nie stało, ale pomalowany przedział i urwana deska z kibla autorom tych zniszczeń chluby nie przynoszą. Wiadomo martwa rzecz nie odda, a każdy nawet taki mały incydent idzie na konto nas wszystkich fanów Śląska. Media wyolbrzymiły, opis poszedł w Polskę i na forach można poczytać jak wielcy patrioci ze Śląska walczyli z pociągiem. Podejmujemy wiele akcji charytatywnych i patriotycznych, aby pokazać pewien wizerunek, a przez takie sytuacje cała ta praca idzie na marne. Wiele osób z naszego grona, które jeżdżą długo na wyjazdy i mają ogólnie długi staż na Śląsku bardzo przejęło się tymi incydentami. Ich konsekwencją będzie prawdopodobnie zakaz wyjazdowy do końca rundy. Mogą ominąć nas wyjazdy do Szczecina i Poznania. Kolejne wyjazdy pociągami będą ogarniane przez pewną grupę ludzi, a kretyństwo odpowiednio będzie premiowane. Dotyczy się to też meczów przyjaźni, na które jeździ wiele osób, za które się potem wstydzić muszą wszyscy kibice Śląska.

Od dłuższego czasu stowarzyszenie Wielki Śląsk organizuje treningi MMA dla kibiców Śląska. Jeżeli ktoś chce się sprawdzić to zapraszamy wszystkich fanów WKS-u na zajęcia ze sztuk walki. Udział w czasami w naprawdę trudnych treningach pokaże bardziej waszą charyzmę, charakter i siłę niż wyżywanie się na elementach martwych, które nie oddadzą.

 

źródło: wielkislask.pl

 

propaganda w tv trwa w najlepsze...

Odnośnik do komentarza

a tak a propos płacenia za swoje wybryki to 168 tys € to też zapłacą kibice ze swojej kieszeni, czy pozwolą złemu ITI pokryć koszty swoich występów?

nie wspominam już o marnych 55 tys. PLN bo to kary nałożone przez Ekstraklasę a jak wiadomo w Polsce przeciwko tru kibicom jest nawet pogoda, więc to pewnie jakaś prowkacja.

 

No tak myślę, że ITI zapłaci za zachowanie swojej ochrony.

Odnośnik do komentarza

Jestem piknikiem? A może używam mózgu i nie idę tępo, bezmyślnie za masą i liderem... jmk, gdybym nie znał tego środowiska i tych ludzi mógłbyś mi tu ciemnotę wciskać. Niestety nie ze mną te numery. Byłem częścią tego środowiska i wiem jak unikać problemów. Kto nie chce konfrontacji przeżyje na każdym wyjeździe.

Szkoda tylko, że jak to piszesz bezmyślne podążanie za masą i liderem nie zawsze wygląda tak jak opisujesz. Chce dopingować, idę do Kotła (gdzie znajduje się większość z tych "prowokatorów, chuliganów i lider[ów]). Jestem wśród nich - wleci ochrona czy policja za jakieś wybryki, to mogę zgarnąć wpierdol za darmo, bo raczej w takich sytuacjach mało się rozglądają. Wracam po meczu tramwajem (sam nie jadę, a chce wrócić do domu), ktoś skacze, ktoś wali w szyby, krzyczy do policji. Zatrzymują tramwaj, chcą użyć gazu a przecież ja nic nie zrobiłem.

 

To nie jest bezmyślne podążanie za masą, ale chcąc dopingować (wiem, że mogę z innych trybun ale jednak to skupisko śpiewających i lepiej się tam czuję) czy zwyczajnie wrócić do domu z meczu mogę wyłapać po łbie. Też używam mózgu i tępo nie idę za tłumem.

 

Napiszę po raz kolejny nie mierzcie wszystkich tą samą miarą i nie oceniajcie tylko po tym, że ktoś nazywa siebie kibolem (w naszej gwarze nie jest to słowo obraźliwe i używane w ten sam sposób co w mediach).

Odnośnik do komentarza

U nas tymczasem koniec dopingu.

 

A co do rac na Legii. ITI samo sobie nagrabiło. Najłatwiej zrzucić winę na kiboli za swój nieprofesjonalizm. UEFA i PZPN nie mają żadnego taryfikatora i wlepiają te kary na prawo i lewo. ITI przysługuje odwołanie od kar, ale jak widać nawet nie próbowali z niego skorzystać. Może przynajmniej szybciej zdechną :)

 

A no i kolejny przyklad na to, ze mecz bez widowiska przyciąga tłumy. Liczba sprzedanych biletów na Legia - Piast: 800 :D

Odnośnik do komentarza

Jak na razie Kuczu to najbardziej trollujesz ty, bo nawet nie chcesz się wysilić na jeden argument. Skutecznie przemilczasz niewygodne pytania i walisz ogólnikami jak w przedszkolu.

 

Zakaz wyjazdowy za mecz u siebie to kpina i chyba precedens w Ekstraklasie. Nie przypominam sobie podobnej sytuacji wcześniej. Było zamykanie stadionów, ale tego jeszcze nie grali. Ciekawe jakim przepisem podpierała się komisja wymierzając taką karę.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, mówicie, że najlepiej jakby kibiców (sory za tekst) wypierdolić ze stadionu, chodzi o tych którzy robią oprawy, ogarniają doping itp. bo to bydło. Myślicie, że bez nich stadiony chociaż w połowie by się zapełniły?

Przeciez my tu cały czas rozmawiamy o bandytach, którzy niszczą czyjes mienie, a nie o ultras.

Odnośnik do komentarza

Ci bandyci stoją tak samo w młynach, więc tyczy się to wszystkich. Jeśli jest bojkot to na mecz nie przychodzą tylko ekipy sportowe, ale i ultrasi, czy zwykli "kibole" z kotła.

 

Tak jak jest na Legii, był bojkot przeciwko ITI to nie przychodziła cała Żyleta, bez wyszczególnionych ekip ultras, czy h.

 

A no i Gabe, nikt chyba tak nie napisał, ale nie trudno dojść do takiej myśli po kilku postach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...