Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że przydarzyło mi się to pierwszy raz, zwracam się z pytaniem do ekspertów. Podczas odpalania FM-a wyskakuje mi "not-well-formed (invalid token) at line 1 of last_saved_game.xml". I gdy wczytuję grę, wyskakuje mi również ten komunikat + "Zapisana gra nie została wczytana". Wie ktoś jak wybrnąć z tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Siemanko Wam, mam pewien pomysł. Otóż opierając się na tym: http://www.fmglive.com/forums/index.php?showforum=146 chcialbym stworzyc taką Polską Superligą, w których stworzono klubowe potęgi w Polsce - chodzi mi o zastąpienie drużyn Naszej Ekstraklasy i I Ligi drużynami wymyślonymi przez nas, w których graliby piłkarze wybrani przez Was (no prawie - wybór dokonany byłby na zasadzie draftu, który obowiązuje na tamtej stronie). :) Ktoś chętny lub chce znać więcej informacji to proszę pisać pod ten numer: 8272490

Odnośnik do komentarza

Ten FM jest najgorszą grą w jaką kiedykolwiek przyszło mi grać... Mając zespół który spokojnie powinien wygrywać mecze z średniakami, ba nawet liderami przegrywam wszystko! I jeśli ktoś mi powie że to wina taktyki to go chyba wyśmieje. W tej grze choćby nie wiem jak ustawić obronę to i tak grają słabo. Gdy się ich wysunie i da pułapki ofsajdowe ani razu nie złapią na spalonym. Gdy da się ich w tyle stoją i nie atakują. Normalnie żal mi jest tej gry...

Odnośnik do komentarza

Ten FM jest najgorszą grą w jaką kiedykolwiek przyszło mi grać... Mając zespół który spokojnie powinien wygrywać mecze z średniakami, ba nawet liderami przegrywam wszystko! I jeśli ktoś mi powie że to wina taktyki to go chyba wyśmieje. W tej grze choćby nie wiem jak ustawić obronę to i tak grają słabo. Gdy się ich wysunie i da pułapki ofsajdowe ani razu nie złapią na spalonym. Gdy da się ich w tyle stoją i nie atakują. Normalnie żal mi jest tej gry...

Mam pewne pytanie. Jak zrobić, aby tracić mniej bramek po akcjach ze skrzydeł? Bo przeważnie to tak tracę bramki :/ a nie mam bladego pojęcia jak odciąć skrzydłowych rywala od takich akcji...

Mam jeszcze jedno pytanie, co ile zmieniać taktykę? Bo z moich obserwacji wynika, że co 4, 5 meczów

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Ten FM jest najgorszą grą w jaką kiedykolwiek przyszło mi grać... Mając zespół który spokojnie powinien wygrywać mecze z średniakami, ba nawet liderami przegrywam wszystko! I jeśli ktoś mi powie że to wina taktyki to go chyba wyśmieje. W tej grze choćby nie wiem jak ustawić obronę to i tak grają słabo. Gdy się ich wysunie i da pułapki ofsajdowe ani razu nie złapią na spalonym. Gdy da się ich w tyle stoją i nie atakują. Normalnie żal mi jest tej gry...

 

W FM'a nie nauczysz się grać w ciągu jednego dnia :) Ja gram od początku serii (wcześniej jeszcze męczyłem Championship Managera, bodajże od części 4) i nadal dowiaduję się nowych rzeczy. Załóż sobie grę tak dla treningu, pościągaj kilka taktyk polecanych na tym forum, delikatnie z nimi eksperymentuj w zależności od rywala z którym przyjdzie Ci zagrać, staraj się zatrudniać dobry skład szkoleniowy i metodą drobnych kroków staraj się odnosić zwycięstwa. Skoro zniesmaczyłeś się już teraz, to spróbuj na początku objąć jakiś mocny zespół, typu Manchester United czy FC Barcelona, jak poczujesz grę możesz zagrać zespołem z Polski i próbować zawojować Europę. Wtedy będziesz już uzależniony i pozostanie Ci objąć drużynę z najniższej ligi angielskiej i zdobyć z nią Ligę Mistrzów. Ja tak już robię po raz nasty i jeszcze mi się nie znudziło ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie ! Mam problem i byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź !

 

 

Otóż planuję formatować kompa lecz nie chcę rzecz jasna tracić mojej drużyny w FM 09. Czy po formacie, już po zainstalowaniu gry na nowo wystarczy przekleić save z przed formatu do folderu dokumenty - sports interactive- Football Manager 09 -- games ?

 

 

Czy jednak muszę przygotować się na stratę rozgrywki ?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...