Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem footbal manager 2008. pożyczyłem od kolegi najnowszą wersję 2009. mam problem bo nie wiem dlaczego nie mogę oglądać meczów towarzyskich. :/ Gdy widze panel przedmeczowy (kto gra z kim) potem naciskam kontynuuj i pojawia się tablica z wynikami. Ale jak mecze towarzyskie się skończą to zaczyna się liga i mecze są. To tak zawsze w 2009??? Czy jest możliwość włącznia meczów towarzyskich? Nawet tych kropeczek...?

 

 

dziekuje za informację.

Odnośnik do komentarza

Hej, najwyraźniej muszę być mocno upośledzony, ale nie potrafię znaleźć edytora do FM'a '09. Wiem, korzystałem z "pomocy" w FAQ'u, używałem opcji "Wyszukaj" w Windows'ie i przysłowiowy ch**. Szukałem wszędzie gdzie są jakiekolwiek foldery Sports Interactive i nie mam bladego pojęcia gdzie mi mogło "wciąć" edytor. Może ktoś wie jak mi pomóc?

Odnośnik do komentarza

C/Program Files/Steam/steamapps/common/FM2009/Tools

 

 

Dziękuję serdecznie! Nawet nie wiesz jak mi pomogłeś. A swoją drogą to ten Steam mnie nieźle wpierdziela. Ale tu by była dłuższa dyskusja. Proponuję też zaktualizować FAQ tą ścieżką.

 

Jeszcze raz dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Mam dwa nurtujące mnie pytania, na które nie znalazłem odpowiedzi.

 

1. Czy w stosunkach z innym managerem, można uzyskać wyższy status niż "uważa, że moglibyście zostać przyjaciółmi" i czy w ogóle lepiej jest starać się mieć dobre relacje z innymi menago czy może prowokować i udzielać negatywnych wypowiedzi.

 

2. Jakie atrybuty asystenta mają wpływ na jego podpowiedzi odnośnie instrukcji dotyczących rywali. Chodzi o kwestie gry słabszą nogą, czy agresywnego traktowania itd. Miałem asystenta - Hans Backe, który dawał mi bardzo dużo podpowiedzi, zmieniłem go na wydawałoby się lepszego Francesco Chinniciego a ten podpowiada co najwyżej odnośnie słabszej nogi i zawsze dotyczy to dwóch najbardziej ofensywnych grajków przeciwnika. Zatem co wpływa na to, co podpowiada asystent i kiedy robi to lepiej?

 

Powtarzam też wcześniejsze pytanie dotyczące trybu TV, może ktoś jednak wie co zrobić aby nie rozpoczynać w tym trybie meczu:

 

Mam problem z wyświetlaniem spotkań. Mianowicie gdy rozpoczynam mecz kierowany jestem do trybu TV, co jakiś czas gdy chcę wyłączyć tryb TV i przejść do 'normalnego' (2d lub 3d) oglądania meczu wyświetla się niebieski ekran (gram pod windows xp) i jedyny ratunek to restart kompa.

 

Jak w ogóle wyłączyć ten tryb TV, żeby się w nim nie włączał mecz? Będę zobowiązany za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich forumowiczów!! Mam nadzieje ze uzyskam niezbedna pomoc od Was by cieszyc sie fm 2009! A wiec moj problem wyglada nastepujaco: Kupilem Fm 2009, wgralem go poprzez steam ktory automatycznie wgral mi łatki 9.1,9.2,9.3. I od początku gry mam oto taki graficzny błąd! ---> http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2dupg1&s=3  Prosze'>http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2dupg1&s=3  Prosze o pomoc! Pozdrawiam!

 

Na pewno rosną Scoutom, więc myślę że trenerom również.

 

 

Trenerom również! Całem usztabowi trenerskiemu!

 

poprawiony link do błędu! http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2dupg1&s=3

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem - musiałem zrobić reinstalkę systemu i na nowej instalacji FM 2009 nie działa mi stary save.

Grałem na patchu 9.3. Sejwy innych graczy mi wchodzą, a wszystkie moje z starego systemu przestają się wczytywać i nic nie mogę zrobić. Fakt, że starego FMa zainstalowałem bez łatek, później wgrałem wszystkie łaty, wrzuciłem jakieś dodatki, typu retain.dll, jakiś mod pokazujący cenę piłkarzy i coś tam jeszcze, ale chyba nie powinno to mieć większego znaczenia. Jeśli ktoś z was mógłby spróbować mojego sejwa wgrać, a jeśli udałoby się to przeskoczyć o jeden dzień, zapisać i odesłać mi, to byłbym bardzo wdzięczny, bo była to moja jedyna gra, a moją Lechijką już miałem ciekawy skład i szkoda byłoby mi od nowa zaczynać. U niektórych takie manewry ze sejwami zadziałały, więc mogłoby pomóc.

Oto link do mojego sejwa na sendspace (76 MB):

 

Lechia.fm

 

Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich forumowiczów!! Mam nadzieje ze uzyskam niezbedna pomoc od Was by cieszyc sie fm 2009! A wiec moj problem wyglada nastepujaco: Kupilem Fm 2009, wgralem go poprzez steam ktory automatycznie wgral mi łatki 9.1,9.2,9.3. I od początku gry mam oto taki graficzny błąd! ---> http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2dupg1&s=3  Prosze'>http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2dupg1&s=3  Prosze o pomoc! Pozdrawiam!

 

Na pewno rosną Scoutom, więc myślę że trenerom również.

 

 

Trenerom również! Całem usztabowi trenerskiemu!

 

poprawiony link do błędu! http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2dupg1&s=3

 

O ile mi się wydaje, w tym miejscu pojawia sie informacja od Steama że wciskająć jakąśtam kombinacje klawiszy, można wejdz do jakiejs społecznosci steama. Spróbuj wejsc w opcje Steama, zakładkę podczas gry i odznacz daną opcję.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie...Nie wiecie może, czy znajduje się gdzieś na jakimś serwerze paczka - mega z logo, kits, faces do FM09? Trochę kłopotliwe jest szukanie tego eszystkiego po kawałku, zwłaszcza jeśli chciałoby się mieć jak najwięcej zdjęć piłkarzy dostępnych w jednym stylu... Pliki się powtarzają, większość jest rozstrzelona w różnych miejscach...Jeśli czegoś takiego nie ma, może ktoś kto posiada to już u siebie spakowałby i wrzucił lin dla mas?:))) Z góry dzięki. Właściwie nie miałbym nic przeciwko, jeśli ktoś zrobiłby coś takiego teraz czy już do następnego FM-a, zapłacić parę złotych (np...15pln). To chyba niewielki koszt za upiększenie gry za pracę włożoną w zebranie materiału... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich forumowiczów!! Mam nadzieje ze uzyskam niezbedna pomoc od Was by cieszyc sie fm 2009! A wiec moj problem wyglada nastepujaco: Kupilem Fm 2009, wgralem go poprzez steam ktory automatycznie wgral mi łatki 9.1,9.2,9.3. I od początku gry mam oto taki graficzny błąd! ---> http://pl.tinypic.co...pg1&s=3  Prosze o pomoc! Pozdrawiam!

 

Na pewno rosną Scoutom, więc myślę że trenerom również.

 

 

Trenerom również! Całem usztabowi trenerskiemu!

 

poprawiony link do błędu! http://pl.tinypic.co...?pic=2dupg1&s=3

 

O ile mi się wydaje, w tym miejscu pojawia sie informacja od Steama że wciskająć jakąśtam kombinacje klawiszy, można wejdz do jakiejs społecznosci steama. Spróbuj wejsc w opcje Steama, zakładkę podczas gry i odznacz daną opcję.

 

 

Możliwe ze masz racje :)! Wgralem przez unilocka i nie mam juz tego problemu! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie dtz Immuners Fm 2009 scouta. Mini scout dziala jak nalezy, a ten glowny scout jest taki blad: Biore Load FM (oczywiscie gra jest wlaczona i save wladowany) i podczas wczytywania wyskauje jakis blad: Microsoft .NET Framework i cos tam ze jakis blad jest (MAM WINDOWS 7 wiec NET framework jest wgrany... biore zamykam to okinko i wyskuje w fm scoucie ze Succefuly loaded FM 2009 9.3.0.Ale i tak nic nieda się nacisnąć i nieda sie uzywac scouta wie ktos o co kaman?

Odnośnik do komentarza

A działało Ci wczesniej? Czasami np CCleaner albo RegDoctor potrafi wyciac frameworka nie wiem czemu.

Jesli działo niedawno zrób odzyskiwanie systemu, albo zrob po prostu update Windy :)

Edyta - teraz zauwazylem, ze piszesz o Windzie 7. Wiec moze to po prostu wina nie do konca dopracowanego Systemu?

Odnośnik do komentarza

Witam jestem posiadaczem footbal manager 2008. pożyczyłem od kolegi najnowszą wersję 2009. mam problem bo nie wiem dlaczego nie mogę oglądać meczów towarzyskich. :/ Gdy widze panel przedmeczowy (kto gra z kim) potem naciskam kontynuuj i pojawia się tablica z wynikami. Ale jak mecze towarzyskie się skończą to zaczyna się liga i mecze są. To tak zawsze w 2009??? Czy jest możliwość włącznia meczów towarzyskich? Nawet tych kropeczek...?

 

 

dziekuje za informację.

zapewne masz zaznaczone w ustawieniach zespołu żeby asystent zajmował się sparingami...:) Zakładka: menedźer/nazwa zespołu/ustawienia i tam odznacz odpowiednią kratkę.

Odnośnik do komentarza

nie uzywalem Cleanera ani nic ale to moze jest jakis scout ktory wyszkuje mi zawodnikow i odrazu odrzuca tych ktorzy niechca przyjsc, bo w grze z tego korzystam ale to nic nie da, asystent odrzuca np takie brozka pawla a naparwde jakos mi przeszedl do lecha i choto tak samo, moze jest jakis inteligentyny scout ktory potrafi znalezc ciekawego zawodnika na dana pozycje ktory bedzie chcial przejsc do polskiej ligi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...