Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie, dlaczego jak sprzedalem zawodnika do innego klubu za 5mln euro i dalem klauzule 7mln euro odkupu. I po 3 sezonach chce go odkupic (jest wart8,5mln euro) za te 7mln klub zada 8,5mln euro i odzuca 7?? Zawodnik caly czas gra w tym samym klubie i nadal mam jak dam transfery i klauzule ze moge go odkupic za 7mln euro. Wie moze ktos cos na ten temat??

Odnośnik do komentarza

skladajac oferte pisala tam tak na dole "ma w kontrakcie klauzule wynosząca 7mln € ktora wynika z umowy odkupienia" i dawalem odrazu cala kwote i odpawiadaja mi ze chca negocjowac i daja mi propozycje 8mln €, ajak skladam ofertye za 7mln € i daje bez negocjacji to odzucaja, odzucili juz 5 razy z rzedu. W wiadomosciach pisza ze pilkarz jest zly na menedzera ze nie pozwala mu odejsc czyli pilkarz tez chce wrocic a oni mi go niechca sprzedac jak mam w kontrakcie zapisana klauzule odkupienia go za 7mln €. i teraz nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza

oki dzie. A czy moglby mi ktos skonstruowac taktyke do realu madryt zebym duzo bramek strzelal i malo tracil i do tego grali pieknie w meczach?? gdzie o to moge zapytac??

Aż tak trudno samemu skonstruować taktykę? :roll: Kolega dragonfly ma racje, Real to samograj i każda taktyka, nawet słaba powinna dać dobre wyniki. Zresztą co z Ciebie za trener, skoro korzystasz z taktyk innych? :P

Odnośnik do komentarza

malo, jak podliczyc caly sezon i jego gre, wiec na jego umiejetnosci to gra bardzo slabo, i tu nie liczymy tylko ligi tylko wsyzstkie rozgrywki a gram we wszystkich, czyli super puchar europy, super puchar hiszpani, lige, puhar hiuszpani, lige mistrzow i klubowe mistrzostwa swiat, wiec jak na tyle rozgrytwek to bardzo malo

 

to teraz jak by ktos mi mogl powiedzec cos na temat mojego wczesniejszego pytania??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...