Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

w sezonie 2011/2012 w Liverpoolu wprowadzono zarzad komisaryczny i odjeto im 9 pkt, ceny pilkarzy spadly, a mam chrapke na Torresa i Mascherano. moje pytanie brzmi: jak dlugo potrwa taki stan? czy musze sie spieszyc z transferami? mam marzec, transery chce zaklepac w okienku w lipcu (teraz nie mam kasy).

Odnośnik do komentarza

Gwiazdora? Nierealne...z powodu nie-wzrostu reputacji ligi; sprowadzisz dobrych, lepszych niż teraz graczy, ale nigdy gwiazda do Ciebie nie przyjdzie. Urok polskiej ligi... Może się zdarzyć jakaś starzejąca się gwiazda (np. do mnie przyszedł Soldado - 33 lata bodajże, ale żadna wielka gwiazda z niego przecież:/).

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jedno pytanie.Gram Lechem Poznan.Jest poczatek sezonu.Strzelam duzo bramek ale tez duzo trace.I z tym wiaze sie moje pytanie.Co zrobic zeby nie tracic tyle bramek?Najczesciej bramki dla przeciwnika podaja w takich oto sytuacjach:

1.

a)srodkowy przerzuca pilke nad moim bocznym obronca ktory przewaznie jest troche "wychylony"

b)skrzydlowy dosrodkowuje na dlugi slupek

c)dlugi slupek mojej bramki zamykaja dwaj gracze przeciwnika natomiast znajduje sie tam "tylko" prawy obronca.

 

2.

a)strzal przeciwnika obroncy ledwo wybija pilke i zawsze napastnik doskoczy do niej pierwszy i laduje pilke do bramki z bliskiej odleglosci.

 

Taktyka 1-4-3-2-1

Odnośnik do komentarza

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2eo8wn6&s=3

 

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=htsmrr&s=3

 

Tylko mi sie wydaje ze to nie jest problem bocznych obroncow.Oni zdaza wrocic tylko przy dosrodkowaniu przeciwnik ma przewage liczebna 2na1.Czyli tu jest problem skrzydlowego.Ale nie chcialbym go cofac zeby nie ucierpial na tym atak.W sumie od zadan Defensywnych jest Bandrowski(bardzo) i Murawski(srednio).I oni w srodku pola graja dobrze ale w pole karne sie nie cofaja przy dosrodkowaniach.Ma ktos jakis inny pomysl?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...