Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

transfer -->pilkarze

 

mam tutaj znani pilkarze w twoim regionie swiata (europa bo gram sobie wisla) ale mialem wczesniej caly swiat.. tylko cos musialem przestawic gdzies jakos ;] nie wiecie jak to przestawic na all the world?

 

dzieki

 

 

:shock:

 

a zeby byla jasnosc bo zle wpisalem

 

menadzer ---> szukaj ---> pilkarze - i tu mam ta cale tabele pilkarzy - a nad nimi po lewej stronie napis "znani pilkarze w twoim rejonie swiata(....)"

ale wiem ze moze byc caly swiat - ino jak to zmienic?

 

:shock:

Odnośnik do komentarza

A nie dajesz aby czegoś również i zawodnikowi za podpisanie kontraktu?

Hmm np. grałem tottenhamem i kupiłem Pavela Pogrebynaka za 11M € i cała kwota na raty na 24miechy, budżet miałem 5M€ z kawałkiem i całość mi zjadło :/

 

 

hmm daje za podpisanie kontratku ale raczej nie aż tyle, a to idzie z budżetu transferowego?

 

 

Odnośnik do komentarza

może ma ktoś jakiś "złoty środek" na to, by rozegrać jakąś długą karierę, bo ja grałem już wieloma różnymi klubami z większości lig i za każdym razem jest to samo: nowa kariera, kilka dni, nowa kariera, itd. Najdłuższą karierę rozegrałem Arsenalem Londyn (1,5 sezonu). Możecie mi coś poradzić?

Odnośnik do komentarza

Hmm, zauważyliście może spadek szybkości działania gry w stosunku do 2k8? Na średnim kompie(2x2GHz+4gb ram) starsza wersja działa diabelnie szybko przy 30 ligach na dużej bazie(i po 10 sezonach póki co spadku nie widać), a 2k9 ślimaczy się znacznie wolniej przy 16 ligach... Ja o czymś nie wiem i SI tak straszliwie zawaliło optymalizację???

Odnośnik do komentarza

ho, ho, grałem w Blue Square North,, 2. lidze czeskiej, białoruskiej, Serie C2, Segundzie B Division, 2. lidze irlandzkiej, najniższej portugalskiej, 3. Dywizji szkockiej... wszystkie kariery kończyły się po kilku meczach w lidze...

 

w takim razie reprezentacja z drugiej setki rankingi FIFA, bez bomboniery Profa i z zasadami HC, nie masz prawa narzekać :P

Odnośnik do komentarza

ho, ho, grałem w Blue Square North,, 2. lidze czeskiej, białoruskiej, Serie C2, Segundzie B Division, 2. lidze irlandzkiej, najniższej portugalskiej, 3. Dywizji szkockiej... wszystkie kariery kończyły się po kilku meczach w lidze...

 

w takim razie reprezentacja z drugiej setki rankingi FIFA, bez bomboniery Profa i z zasadami HC, nie masz prawa narzekać :P

 

no bez bomboniery to może nie (nie wiem czy jest jakaś reprezentacja z drugiej setki rankingu FIFA, którą bez bomboniery dałoby się rozpocząć karierę), ale muszę przyznać ciekawa propozycja, tylko że samą reprezentacją, to by były zbyt długie przerwy między kolejnymi meczami

Odnośnik do komentarza

Fajnie jest puścić grę na urlop i zacząć po kilku sezonach, jak jest już sporo regenów do odkrycia i zmiany w składach lig i drużyn. Miło jest w tym czasie prowadzić reprezentację, ja w 08 tak grałem DRK i szło mi całkiem fajnie ;)

Bo faktem jest, że grając któryś raz, automatycznie ściąga się tych samych graczy.

 

A w 09 sam nie potrafię zagrać dłużej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...