Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

Mam dwa pytania odnosnie FM-a 09 :

 

1.Podobno na patchu 9.3 Real Madryt(jako komputer)przewaznie wygrywa lige.(blisko 100 pkt w kazdym sezonie)Czy to jest prawda?

 

2.Czy jezeli  bede gral polska druzyna i zdobede mistrza kraju nie bede gral w (elminacjach) LM?(patch 9.3 gra orginalna).

 

 

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
http://sortitoutsi.net/forum/index.php?sho...p;#entry597515 

 

Zgralem sobie ten plik(facepacki) i co z nim zrobic?Sa tam zdjecia zawodnikow z roznych lig wiec jakie stworzyc foldery.

 

Moje dokumenty-->Sport-->?i co dalej

 

Prosze o pomoc.

 

 

 

Z gory dziekuje.

 

Pozdrawiam

 

C:\Documents and Settings\User\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics\Face

Odnośnik do komentarza
Mam problem z wyświetlaniem spotkań. Mianowicie gdy rozpoczynam mecz kierowany jestem do trybu TV, co jakiś czas gdy chcę wyłączyć tryb TV i przejść do 'normalnego' (2d lub 3d) oglądania meczu wyświetla się niebieski ekran (gram pod windows xp) i jedyny ratunek to restart kompa.

 

Jak w ogóle wyłączyć ten tryb TV, żeby się w nim nie włączał mecz? Będę zobowiązany za pomoc.

 

 

Naprawdę nikt nie wie jak pomóc?

Odnośnik do komentarza

Witam... już spotkałem się z podobnym problemem no ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na niego.

Football manager 2009 is running dangerously low on memory. please quit and free up some memory...

 

 

Mam 2gb ram i na dysku C 10gb wolnego a na partycji z gra około 40gb wolnej przestrzeni. Powiększałem pamięć wirtualna, reinstalowałem gre, wrzuciłem patche, bez patchy próbowałem. winą sejva tez to nie jest bo je usunąłem z dysku. Po prostu przy właczaniu gry nawet do panelu startowego nie ładuje gierrki ylko bład i do widzienia.

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem aczkolwiek gram Lechem noi korzystam z treningu Tuga ale gwiazdki przy trenerach są po 2-4 czyli mało a po tym patchu 9.3.0 się pozmieniało i nie wystrczy zatrudnić trenera z 18 kondycji i bedzie już 7 gwiazdek na silę tylko nie wiem jak teraz jest a znacie jakiś sposób na obejścię limitów przyjmowanych trenerów? Bo nawet 1 niemoge zatrudnić musiałem wsyztkich zwolnić co nie było dobrym posunięciem więc wczytałem grę ale nie wiem jak zrobić wiadomo mam w składzie takie talenty jak Lewandowski i szkoda żeby sie zmarnowały bo przy 2 gwiazdkach nie będzie żadnych efektów tych treningów ;/

Odnośnik do komentarza
Witam... już spotkałem się z podobnym problemem no ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na niego.

Football manager 2009 is running dangerously low on memory. please quit and free up some memory...

 

 

Mam 2gb ram i na dysku C 10gb wolnego a na partycji z gra około 40gb wolnej przestrzeni. Powiększałem pamięć wirtualna, reinstalowałem gre, wrzuciłem patche, bez patchy próbowałem. winą sejva tez to nie jest bo je usunąłem z dysku. Po prostu przy właczaniu gry nawet do panelu startowego nie ładuje gierrki ylko bład i do widzienia.

 

9.3.0? :>

Odnośnik do komentarza
Witam... już spotkałem się z podobnym problemem no ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na niego.

Football manager 2009 is running dangerously low on memory. please quit and free up some memory...

 

 

Mam 2gb ram i na dysku C 10gb wolnego a na partycji z gra około 40gb wolnej przestrzeni. Powiększałem pamięć wirtualna, reinstalowałem gre, wrzuciłem patche, bez patchy próbowałem. winą sejva tez to nie jest bo je usunąłem z dysku. Po prostu przy właczaniu gry nawet do panelu startowego nie ładuje gierrki ylko bład i do widzienia.

 

9.3.0? :>

 

Jak pisałem przy patchach dalej bład wyskakuje.. ale odziwo przy 9.3 da się grać. dziwne. a kurcze przez pół roku grałem i nic się nie działo, btw. oryginała mam żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
http://sortitoutsi.net/forum/index.php?sho...p;#entry597515 

 

Zgralem sobie ten plik(facepacki) i co z nim zrobic?Sa tam zdjecia zawodnikow z roznych lig wiec jakie stworzyc foldery.

 

Moje dokumenty-->Sport-->?i co dalej

 

Prosze o pomoc.

 

 

 

Z gory dziekuje.

 

Pozdrawiam

 

C:\Documents and Settings\User\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics\Face

 

Zrobilem tak i nie dzialaja facepacki :(

 

 

Ma ktos inny pomysl?

Odnośnik do komentarza

Wg Sefko1 wygląda to tak na 9.3.0:

ddm = determination + discipline + motivating

 

strength, aerobics

 

fit * 9 + ddm * 2

>= 270 -> 7

>= 240 -> 6

>= 210 -> 5

 

goalkeeper

 

gk * 2 + ddm

>=90 -> 7

>=80 -> 6

>=70 -> 5

 

tactics

 

tac * 2 + ddm

>=90 -> 7

>=80 -> 6

>=70 -> 5

 

ball control

 

tec * 6 + men * 3 + ddm * 2

>=270 -> 7

>=240 -> 6

>=210 -> 5

 

defense

 

def * 8 + (tac + ddm) * 3

>=360 -> 7

>=320 -> 6

>=280 -> 5

 

attack

 

att * 6 + tac * 3 + ddm * 2

>=270 -> 7

>=240 -> 6

>=210 -> 5

 

shooting

 

tec * 6 + att * 3 + ddm * 2

>=270 -> 7

>=240 -> 6

>=210 -> 5

 

set pieces

 

(att + men + tec) * 3 + ddm * 2

>=270 -> 7

>=240 -> 6

>=210 -> 5

 

example:

 

 

strength, aerobics

fit 20 + ddm>= 45 =7

fit 19 + ddm>= 50 =7

fit 18 + ddm>= 54 =7

fit 17 + ddm>= 59 =7

 

goalkeeper

gkp 20 + ddm>= 50 =7

gkp 19 + ddm>= 52 =7

gkp 18 + ddm>= 54 =7

gkp 17 + ddm>= 56 =7

gkp 16 + ddm>= 58 =7

gkp 15 + ddm>= 60 =7

 

tactics

tac 20 + ddm>= 50 =7

tac 19 + ddm>= 52 =7

tac 18 + ddm>= 54 =7

tac 17 + ddm>= 56 =7

tac 16 + ddm>= 58 =7

tac 15 + ddm>= 60 =7

 

defense

def 20 + (tac+ ddm)>=67 =7

def 19 + (tac+ ddm)>=70 =7

def 18 + (tac+ ddm)>=72 =7

def 17 + (tac+ ddm)>=75 =7

def 16 + (tac+ ddm)>=78 =7

def 15 + (tac+ ddm)>=80 =7

 

Example

 

Some people have difficulty understanding the way I presented it, so here's an example:

 

Open Meulensteen in the data editor:

det=18 dis=18 mot=18

ddm=18+18+18=54

tac=15

att=18

def=12

 

Tactics Rating:

15 *2 + 54 = 84 -> 6 star

 

Attack Rating:

18 *6 + 15 * 3 + 54 *2 = 261 -> 6 star

 

Defense Rating:

12 * 8 + (15 + 54) * 3 = 303 -> 5 star

 

In a game where a coach (here I used Reulensteen as an example) has those stats, that's the training star rating they will get, as computed above. Depending on your luck, you might get a better or worse Reulensteen than the default setting.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...