Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Mam trzy pytania:

 

1. Załóżmy, że wysyłam scouta do określonego kraju i ustawiam mu filtr, aby szukał graczy do 18-go roku życia. Jak później sprawdzić, jaki filtr został ustawiony?

 

2. Czy wszyscy zawodnicy wyszukiwani przez scoutów automatycznie będą pojawiać się w wyszukiwarce piłkarzy (menadżer-szukaj-piłkarze)?

 

3. Czy kupno na raty uszczupla fundusz transferowy? Nie wiem, bo raczej nie zdaża mi się korzystać z tej opcji. Czy zatem jest jakiś limit, do którego można kupować graczy w formie ratalnej? Czytałem, że zbytnie szaleństwo może doprowadzić klub do problemów finansowych, ale czy zarząd może jakoś za wczasu nas ograniczyć?

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jak kupujesz na raty (24 miesiące) to ci zabiera tylko połowę kwoty . Lecz musze ci powiedzieć że nie warto z tego korzystać, bo sam się na tym mocno przejechałem w ostatniej grze ... I tutaj mój problem :

 

Gram Valencią i jestem w czerwcu 2009, i niestety wpadłem w lekkie długi, przez następny sezon będę tracił ok. 4,5 mln na miesiąc, niestety po zakończeniu sezonu nie dostałem nic za miejsce w lidze (3) na co bardzo liczyłem :/ . I tutaj mam pierwsze pytanie, czy w lipcu/sierpniu dostane jakieś peiniądze ? (gram pierwszy raz w Hiszpanii) Ile najwięcej można mieć na minusie ? I co jeszcze możecie mi poradzić żeby zarobić trochę pieniędzy ?

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

WitamMam pytanie.Jesli w sezonie 2008-09 na transfery zostanie mi zalozmy 30 mln.To to pieniadze "przejda" na sezon 2009-10?Zaraz bede mial styczen i musze wiedziec czy wzmocniac teraz czy na drugi rok. :) Z gory dzieki.

Zapomnialem mam jeszcze inne pytanie oprocze tego wyzej.Chce kupic lewego skrzydlowego i jak myslicie ma znaczenie ktora noga lepiej gra?Czy jest to bez roznicy.

Odnośnik do komentarza

@ Maciek_novy

Powinny przejść na nowy sezon, nie zmarnują się, a zarząd powinien coś jeszcze dorzucić.

Ja zawsze wybieram albo obunożnego skrzydłowego albo z mocniejszą tą nogą na którym ma grać skrzydle, bo u mnie ci zawodnicy mają za główne zadanie dośrodkowywać w pole karne. Ale jeśli u Ciebie dużo schodzą do środka i strzelają na bramkę to którą nogę ma mocniejszą nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Nie rejestracją, a wyrejestrowywaniem. W momencie gdy do meczowej osiemnastki dałeś gnojka z rezerw zabierał on numer zarejestrowanemu zawodnikowi z pierwszego składu (niezależnie od tego czy ten młokos zagrał czy nie).

Przez to bardzo źle się gra w tej lidze :/

Odnośnik do komentarza

Czy ten błąd nadal występuje w grze z patchem 9.3.0? Bo szczerze mówiać nie zauważyłem. Zawsze zgłaszam na listę jedynie graczy powyżej 19-go roku, nawet tych, których prawdopodobnie nie użyję. Wielu z podstawowego składu jest poniżej tego wieku i nigdy nie zauważyłem jakichkolwiek problemów. Mówię oczywiście o lidze hiszpańskiej.

 

Mam jeszcze dwa pytania:

 

1. Czy jest możliwość, aby otrzymać raport scouta odnośnie gracza z własnej drużyny? Scoutów mam prawie z samymi 20-tkami, ściagam zawodnika przez nich poleconego, asystent twierdzi, że to średni gracz, a po dłuższym czasie okazuje się, że scouci mieli jednak racje.

 

2. Załózmy, że dostaję ofertę transferu mojego zawodnika. Naciskam przejrzyj ofertę i odrzuć. Pojawia się lista, na której mogę wybrać powód odrzucenia oferty. Czy ma to jakikolwiek wpływ? Jeżeli zaznaczę, że oferta jest niesatysfakcjonująca, jest szansa, że będę dostował lepsze oferty?

Odnośnik do komentarza

Czy ten błąd nadal występuje w grze z patchem 9.3.0? Bo szczerze mówiać nie zauważyłem. Zawsze zgłaszam na listę jedynie graczy powyżej 19-go roku, nawet tych, których prawdopodobnie nie użyję. Wielu z podstawowego składu jest poniżej tego wieku i nigdy nie zauważyłem jakichkolwiek problemów. Mówię oczywiście o lidze hiszpańskiej.

 

Mam jeszcze dwa pytania:

 

1. Czy jest możliwość, aby otrzymać raport scouta odnośnie gracza z własnej drużyny? Scoutów mam prawie z samymi 20-tkami, ściagam zawodnika przez nich poleconego, asystent twierdzi, że to średni gracz, a po dłuższym czasie okazuje się, że scouci mieli jednak racje.

 

2. Załózmy, że dostaję ofertę transferu mojego zawodnika. Naciskam przejrzyj ofertę i odrzuć. Pojawia się lista, na której mogę wybrać powód odrzucenia oferty. Czy ma to jakikolwiek wpływ? Jeżeli zaznaczę, że oferta jest niesatysfakcjonująca, jest szansa, że będę dostował lepsze oferty?

Ad 2. Z moich spostrzeżeń, w sytuacji kiedy odrzucisz oferte z powodu jej niesatysfakcjonującej wysokości, w wiekszości przypadków klub złoży ponownie minimalnie lepszą.

 

Z regoły każda opcja ma mniejszy lub większy wpływ na dalszy rozwój sytacji.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...