Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie - wcześniej przy klikaniu w ikonkę fm'a albo steam'a tylko migała klepsydra przy kursorze, a dzisiaj skasowałem steam.exe z listy procesów(choć nie było żadnych śladów, że steam działa\jest włączony) i odpaliłem go od nowa - od godziny jest: Łączenie z kontem steam: <nick>... Poratujcie mnie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie treningu młodego piłkarza. Mam juniora PA ~ 180, 17 lat. Obiekty sportowe i szkółka juniorów 15, trenerów jeszcze się nie dorobiłem zbyt dobrych. Jak mam prowadzić tego młodego zawodnika żeby go dobrze wytrenować ? Trzymać go w pierwszym składzie i wstawiać do jakichś mało znaczących meczów czy może wysłać go do klubu filialnego ? Jakieś pomysły mile widziane.

 

Drugie pytanie odnośnie zarządu klubu. A dokładnie czy można zostać członkiem zarządu ? Kiedyś gdzieś czytałem że po iluś tam latach pracy w klubie dostaje się taka propozycje. Czy to prawda i ile trzeba być w danym klubie ?

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Piszę w sprawie takiego skromnego pomysłu. W związku z objęciem funkcji prezesa Realu przez Florentiono Pereza w klubie znalazły się ogromne pokłady pieniędzy. Gra nie przewiduje zmiany prezesa w Realu... przynajmniej z tego co sprawdzałem nie przewiduje na łatce 9.0.3, a tym bardziej takich finansowych inwestycji.

 

W takim razie zastanawiałem się czy nie użyć edytora czasu rzeczywistego po zakończeniu pierwszego sezonu Realu Madryt i zmienieniu prezesa a także mega zastrzyku gotówki w postaci co najmniej 150 mln euro, które jak dotychczas zostały wydane. Co o tym myślicie? Czy to raczej oszustwo waszym zdaniem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jakie atrybuty decydują o tym, że gość będzie efektywnie wykonywał rzuty rożne/wolne? Decyzje mają wpływ na to czy coś innego? Bo mam takiego typa Leandro Salinas i od półtora roku wykonuje stałe fragmenty tak katastrofalnie, że aż żal patrzeć na to. Zazwyczaj trafia w mur (nawet przy rzutach rożnych w tego rodzynka, który stoi przy narożniku). Ale mam też takiego Białorusina Alexey Ignatenko i on potrafi nawet w jednym meczu dwa raczy ukłuć z wolnego...

Odnośnik do komentarza

Rzuty wolne - rzuty wolne i strzały z dystansu, rzuty rożne - rzuty rożne i dośrodkowania. Sam jestem ciekaw co bierze jeszcze udział, ale wydaje mi się, że mogą to być, tak jak wspomniałeś, decyzje, a także przewidywanie. Może opanowanie (ew. koncentracja)? W końcu trzeba zachować zimną krew, tu liczy się precyzja :). Wydaje mi się, że na tym się kończy lista atrybutów, które mogą brać w tym udział.

 

Jak widać, Salinas ma bardzo niskie strzały z dystansu- tu upatrywałbym przyczynę niepowodzeń. Atrybuty mentalne, które wymieniłem także ma słabe. Ignatenko na pierwszy rzut oka wydaje się być lepszym wykonawcą rzutów wolnych.

Odnośnik do komentarza

Ignatenko znacznie odbiega od Salinasa tylko w decyzjach i ustawianiu się. Wolne jak wolne, ale rożne to jest katastrofa, kaplica i amen. Dośrodkowanie 19, Rożne 20 a kaleczy że strach. Wywalę go z listy wykonawców na parę meczów i poeksperymentuje z innymi grajkami bo mam szczerze dosyć tego "króla stałych fragmentów" :P

 

Edit: Hahaha jak na złość strzelił z wolnego. Ta gra mnie wykończy :]

Odnośnik do komentarza

Chyba to Salinas odbiega od Ignatenki w decyzjach, ustawianiu się (która wg mnie tu nie gra roli) i przewidywaniu. Daj wykonywać rożne Ignatence, powinien nawet robić to lepiej. Wydaje mi się, że pewny udział w tym mogą mieć takie atrybuty jak: decyzje, przewidywanie i opanowanie. Ma któryś z nich ulubione zagrania związane z wolnymi?

 

Najlepiej, gdyby ktoś jeszcze wypowiedział się w tej kwestii i poparł swoje stanowisko screenami profili piłkarzy :P

 

FM 08? Tak nawiasem mówiąc to nieźli gracze to są. Newgeni? Który to rok? Screen jest troszkę mały, nie mogę na 100% stwierdzić tego sam :D

Odnośnik do komentarza
Chyba to Salinas odbiega od Ignatenki w decyzjach, ustawianiu się (która wg mnie tu nie gra roli) i przewidywaniu. Daj wykonywać rożne Ignatence, powinien nawet robić to lepiej. Wydaje mi się, że pewny udział w tym mogą mieć takie atrybuty jak: decyzje, przewidywanie i opanowanie. Ma któryś z nich ulubione zagrania związane z wolnymi?

 

Najlepiej, gdyby ktoś jeszcze wypowiedział się w tej kwestii i poparł swoje stanowisko screenami profili piłkarzy :P

 

FM 08? Tak nawiasem mówiąc to nieźli gracze to są. Newgeni? Który to rok? Screen jest troszkę mały, nie mogę na 100% stwierdzić tego sam :D

 

Odbiega w sensie, że jest lepszy, no ale wiadomo ocb :P Mam jeszcze kilku piłkarzy w składzie z wysokimi rożnymi i wolnymi i tak jak wcześniej pisałem zobaczę komu to będzie najlepiej wychodzić

 

Nawiasem mówiąc to Fm'07 ale kwestia SFG pewnie się nie zmieniła więc napisałem w tym temacie bo większa szansa na odp ;) Newgeni, obecnie kwiecień 2016

Odnośnik do komentarza

Sprawdzaliście może jak wygląda wasza sytuacja z reputacją klubu ? Ja tak sprawdzam Wisłe. Przed ostatnią kolejką ligową miałem reputacje 6018, a w połowie czerwca już 5966. Wie ktoś co może powodować taki spadek reputacji ?

 

Mieliście może problem z aktualizowaniem rankingu UEFA ? Chodzi mi o ranking, w którym wiadomo kto ile drużyn ma w pucharach. Właśnie się zorientowałem ( po 2 sezonach ;/ ) że to coś u mnie szwankuje ;/

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie obserwacji przez scout'ów danych regionów. Prowadzę Warte Poznań i mogę tylko wysyłać ich po Europie, o Afryce czy Ameryce nie ma mowy. Tu moje pytanie co trzeba zrobić aby to zmienić ? Ja myślałem, że chodzi o reputację ale zmieniłem sobie ją na maksa, żeby sprawdzić i nic to nie daję. Jeśli ktoś wie co robić i napiszę, będę wdzięczny .

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie obserwacji przez scout'ów danych regionów. Prowadzę Warte Poznań i mogę tylko wysyłać ich po Europie, o Afryce czy Ameryce nie ma mowy. Tu moje pytanie co trzeba zrobić aby to zmienić ? Ja myślałem, że chodzi o reputację ale zmieniłem sobie ją na maksa, żeby sprawdzić i nic to nie daję. Jeśli ktoś wie co robić i napiszę, będę wdzięczny .

 

Wyslanie scouta do takiej afryki troche kosztuje... a z wlasnego doswiadczenia wiem, ze Warta klubem zbyt bogatym nie jest ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...