Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.07.2020 o godzinie 15(w grze) gra mi wywala z komunikatem o crash dump. Pójście na urlop czy nawet emeryturę nie pomaga. Ktoś znalazł sposób na obejście tego czy ten save się już nie nadaje do kontynuacji?

na 9.03 mi sie jeszcze to nie pojawilo ;P

Ale na 9.02 dzialalo usuwanie z folderu z gra w moich dokumentach calego folderu crash damps. Jesi to tez nie to wczytujesz dana gre, zapisujesz jako nowy save - odpalasz ten nowy i smigalo ;P

Odnośnik do komentarza

Szlag mnie najjaśniejszy trafi. Od niedawna gram na najnowszym patchu i zauważyłem, że ciągle jest to samo z bramkami wpadającymi w końcówce meczu. Najwięcej pada ich tak po 90 minucie. Paranoja. Nie pomaga granie na czas, zmiana ustawienia, nastawienia na defensywne, danie świerzego obrońcy. Po prostu jak bramka ma paść w tej 92 czy 95 minucie to padnie i nic się nie da zrobić. Tylko dlaczego w prawie każdym spotkaniu? To jest tak niesamowicie wkurzające, że odechciewa się grać. Niedawno grałem z Interem (gram Torino).

Do 88 minuty było 3:2. W ciagu następnych kilku minut padły dwie bramki dla Interu i jedna dla mnie - 89, 91, 93, 95 minuta! To ma być realizm? <lol> Albo z CFR Cluj, wygrałem 3:2. Ostatnia bramka Cluj w 92 minucie, moja w 96!

 

Inna rzecz to bramki padające w pierwszej minucie drugiej połowy. Czasem po kilkunastu sekundach. To wygląda tak jakby jedna drużyna nie zdążyla jeszcze na boisko wybiec. ;P

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanko. Co zrobić z niepotrzebnym zawodnikiem? Tzn. jest stary, w ogóle nie gra, za dużo zarabia. Nie zgadza się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem, gdybym to ja zerwał kara=20 mln PLN na co nie zgadza się zarząd, nikt nie chce go kupić nawet za przysłowiową złotówkę.

 

Jeszcze jedno. Dostałem info ze zazwqodnik X nie lubi Y. Jak mozna to zalagodzic?

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam pytanko. Co zrobić z niepotrzebnym zawodnikiem? Tzn. jest stary, w ogóle nie gra, za dużo zarabia. Nie zgadza się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem, gdybym to ja zerwał kara=20 mln PLN na co nie zgadza się zarząd, nikt nie chce go kupić nawet za przysłowiową złotówkę.

 

Jeszcze jedno. Dostałem info ze zazwqodnik X nie lubi Y. Jak mozna to zalagodzic?

 

1. Spróbować zaoferować mu mniejszy kontrakt (przeważnie i tak się nie zgodzi :) ) - innego wyjścia w takiej sytuacji nie ma

2. Pozbyć się jednego z nich

Odnośnik do komentarza

Gram na łatce 9.1.0 . Czy u Was, na innych łatkach, po paru latach (powiedzmy po 4) następuje sytuacja, w której bogate kluby (gł. te z ligi włoskiej oraz hiszpańskiej) płacą niebotyczne sumy za zawodników, którzy są o wiele mniej warci? Np. kupiłem sobie newgena za 7 mln ojro. Po sezonie gry, w którym nie wykazał się niczym specjalnym (a wręcz zawodził) dostaję ofertę z Barcelony - daję cenę zaporową 60 mln ojro i oni się na to zgadzają. Dodam, że gracz ten nie ma jakiegoś wybujałego potencjału, a i obecnych umiejętności nie wyceniłbym na tyle. Gdzie tu realizm? Po paru sezonach gry, nie trzeba martwić się o finanse klubu, bo jedna taka sprzedaż ustawia nas na co najmniej 2-3 sezony, a takich grajków można sprzedać ze 5 w jednym sezonie. TRAGEDIA !!!

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mam jedno małe pytanie, czy jeśli dokonam instalacji patch'a będe musiał ponownie wpisywać klucz? Nie mam na laptopie internetu a dzwonienie po raz drugi na tę ich aktywacje może mnie dobić.

 

Inna sprawa jest taka że pirat zainstaluje sobie gre doda crack'a i może grac, ja za gre płace i mam problemy Nie żyje walka z piractwem.

Odnośnik do komentarza
mam sobie trenera i przykladowo. jak mu dam do poprowadzenia taktyke to ma 5*, jak wyłącze taktyke i dam mu do prowadzenia trening defensywny to tez ma 5*. ale jak juz razem mu dam do trenowania te obie rzeczy to ma po 4*. czemu tak sie dzieje tzn bardziej mnie interesuje czy jest jakas reguła, bo czasem dokoptowanie drugiego treningu nie obniza poprzedniego a czasem tak. no i jak to jest czy zeby miec swiety spokoj to tzreba miec tylu trenerów ile treningów (9). mam w posiadaniu sprytny kalkulator, w ktorym wklepuje staty trenera i pokazuje ile gwiazdek bedzie mial, no ale to chyba sprawdza sie tylko jak prowadzi jeden trening bo inaczej cały ten kalkulator bierze w łeb

 

Trenerowi spadają gwiazdki bo (jak jest zresztą wspomniane w poradach) zawsze radzi sobie gorzej jeśli ma więcej obowiązków. Jeśli jednak dostaje dwa działy opierające się na najwyższych z jego atrybutów* to ta zmiana może nie być na tyle duża żeby zabrać tą gwiazdkę. Kalkulator tego rzeczywiście nie uwzględnia, jeśli masz duży klub zatrudniaj jednego trenera do jednego treningu ;)

 

*to niejasne sformułowanie - chodzi o to że trener z Defensywą i Atakiem 20 ma większe szanse na utrzymanie gwiazdek niż 20 i 18.

Odnośnik do komentarza

witam , mam pytanie : gram Korona Kielce i w rundzie jesiennej wygralem wszystkiew mecze , natomiast po przerwie zimowej , w pierwszych 5 kolejkach 3 porazki i 2 remisy......

wiem ze zespol jest fatalnie przygotowany , rozegralem 8 sparingow. Gdzie popelnilem blad w przygotowaniach ??

 

z gory dzieki za odpowiedz

Ps. to jest moja pierwsza stycznosc z seria

Odnośnik do komentarza

1. postaraj sie ich wyciągnąć na taką kondycję, żeby połowa składu nie miała statusu zmęczony po każdej kolejce, nawet kosztem utraty punktów z ogórkami

 

2. wejdź w profil asystenta => opinia o rozm. motywacyjnych i staraj sie tak dobierac rozmowy, zeby morale rosło (oszczedna krytyka przede wszystkim)

 

no i na bieżąco usuwaj niezadowolenia pojedynczych piłkarzy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...