Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

CYTATPrzed meczem motywuje garaczy (np. for fans ) lecz tylko gdy rozpoczyna się mecz znika to a wiadomo bez motywacji daleko nie zajedziemy to samo jest w przerwie wybieram ocje motywacji a po rozpoczeciu 2 połowy znika

Rozumiem, że widzisz problem w tym, że nie możesz motywować zawodników w czasie trwania 1 i 2 połowy, a tylko przed meczem i w przerwie?

Jeśli tak to wszyscy mają ten problem, bo pogadankę z kopaczami można przeprowadzać tylko przed meczem i w przerwie

 

Nie właśnie chodzi mi o to że nie moge przed meczem ich zmotywować i w przerwie meczu. Wybieram cokowiek do motywacji a po rozpoczęciu meczu znika to, koniec 1 połowy sprawdzam i jak zwykle piłkarze byli nie zmotywowani.

Odnośnik do komentarza

od mojego pytania juz 2 strony byly dodane innych pytan. Wiec chcialbym zapytac jeszcze raz jakie powinni umiejetnosci miec trenerzy, asystent i scauci zeby b. dobrze wytkonowali swoje zadania. Wiec prosze jeszcze raz o jak najszybsza odp. Chce zaznaczyc ze nie umiem angielskiego i chcilabym jakis latwy do zroumienia sposob

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien problem z aktywację FMa. Zaznaczam, że szukałem już w tematach poświęconych problemom technicznym i aktywacji.

Otóż ostatnio sobie kupiłem tę wspaniałą grę. Ale nie mogę jej aktywować. Po wpisaniu klucza aktywacyjnego wyskakuje mi bład o numerze -821.

Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Proszę o dosyć szybką pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czy zarząd może od razu postanowić zbudować nowy stadion, zamiast rozbudowywać starego? Chyba awansuję do Premiership, a mam stadion na 4000 z czego 500 siedzących :) i nie wyobrażam sobie, że będą stopniowo rozbudowywać ten koszmarek.

 

DIvio - > You are receiving an Error [-821]

 

Scenario: Install and activate with activation code on Steam and it works then launch the game, SoftAnchor asking to re-enter activation code.

 

Fix: You need to delete the certificates and re-activate the game

 

1) On receiving the error, please uninstall the game

2) Please navigate to the following directory:

 

XP users: C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataSports InteractiveFootball Manager 2009 Certificate

Vista users: C:Program DataSports InteractiveFootball Manager 2009 Certificate

 

3) Please ensure that it is the certificate directory you are located in

 

4) Delete all content

 

5) Reboot the machine

 

6) Re-run the installation programme and retry activation - ensuring you have 'verified' your key using the following website: http://keylookup.fm2009.softanchorinsight.com

Powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
od mojego pytania juz 2 strony byly dodane innych pytan. Wiec chcialbym zapytac jeszcze raz jakie powinni umiejetnosci miec trenerzy, asystent i scauci zeby b. dobrze wytkonowali swoje zadania. Wiec prosze jeszcze raz o jak najszybsza odp. Chce zaznaczyc ze nie umiem angielskiego i chcilabym jakis latwy do zroumienia sposob

 

Przecież już Ci dragonfly odpisał. Wszystko znajdziesz tutaj, a jak masz problemy z angielskim to spróbuj poszukać w goglach[/b] albo popatrz do instrukcji.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Proszę o szybką odpowiedź w miarę możliwości. Mam zainstalowaną łatkę 9.0.2. Ściągam sobie 9.0.1, bo potrzebna mi ona do grania z kolegami w sieci. Czy po tym jak zainstaluję 9.0.1, łatka 9.0.2 nie usunie się? Boję się, że nagle wszystkie sejwy na 9.0.2 nie uruchomią się.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Proszę o szybką odpowiedź w miarę możliwości. Mam zainstalowaną łatkę 9.0.2. Ściągam sobie 9.0.1, bo potrzebna mi ona do grania z kolegami w sieci. Czy po tym jak zainstaluję 9.0.1, łatka 9.0.2 nie usunie się? Boję się, że nagle wszystkie sejwy na 9.0.2 nie uruchomią się.

 

Nic się Tobie nie usunie,będziesz miał wtedy 2 łatki

Pozdro

Odnośnik do komentarza

pytalem wczesniej.. ale bez odpowiedzi.. wiec cytuje: "nie wiem czy i Wam, ale otrzymujac nowego juniora, widzimy twarz wygenerowana przez komputer (facegen'a). kolor skory, wlosow, ale kiedy ten sam junior jest na murawie.. nie jest to ze soba zgodne. o ile kolor skory sie zgadza, to blondyn na "zdjeciu" nie jest blondynem na murawie.okazuje sie ze jest standardowo brunetem....."

 

a moze to nie jest blad...?

jak u Was to wyglada?

Odnośnik do komentarza
od mojego pytania juz 2 strony byly dodane innych pytan. Wiec chcialbym zapytac jeszcze raz jakie powinni umiejetnosci miec trenerzy, asystent i scauci zeby b. dobrze wytkonowali swoje zadania. Wiec prosze jeszcze raz o jak najszybsza odp. Chce zaznaczyc ze nie umiem angielskiego i chcilabym jakis latwy do zroumienia sposob

 

 

Ehhh, chłopie. No ale dobra, mała podpowiedź do linka z angielskim wyjaśnieniem i może zajmiesz się grą:

strength - siła

aerobics - hmm, nie wiem co to znaczy :)))

goalkeeper - bramkarz

tactics - chyba taktyka

ball control - panowanie nad piłką

defence - obrona, ewentualnie defensywa

attack - gra ofensywna

shooting - napier... znaczy się strzelanie

set pieces - uogólniając, gra bez piłki

 

ddm = determinacja+dyscyplina+motywacja

i pierwszy przykład od góry, czyli dobry trener siłowy powinien mieć cechy wg wzoru:

fitness (czyli trening siłowy)*9 + ddm*2

W zależności od uzyskanego wyniku masz określoną ilość gwiazdek dla treningu - max.7

Teraz myślę, że sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Grałem sobie w FM 09, skonczylem, zasejvowałem. Odpalam dzisiaj FM09. Wyskakuje mi błąd zaraz po reklamach o treści:

not well-formed(invalid token) at line 1 of last_saved_game.xml

Nie chodzi mi już o save'a tylko o fakt, zebym mogl pograc.

 

Ile razy jeszcze zadasz to pytanie? To z całą pewnością nie przyspieszy faktu uzyskania odpowiedzi.

Gdyby ktoś znał odpowiedź pewnie by napisał. Za następne zaśmiecanie dostaniesz 3 warna...

Żeby nie było, że nikt nie ostrzegał!!!

 

 

;)

Edytowane przez bart3k
Odnośnik do komentarza

Witam.

1. Gram Lechią Gdańsk. Jak objąłem klub, na koncie było coś około pół miliona złotych. No to zorganizowałem kilka lig towarzyskich, i już po pierwszym sezonie budżet klubowy wynosił 15 mln złotych. Jednak jest kłopot. Teraz już żadne drużyny nie chcą grać owych lig towarzyskich. Wcześniej grałem z takimi jak na przykład Austria Wiedeń, czy Anderlecht Bruksela. Fakt, że honorarium musiałem im wypłacić około 300 tys złotych. Jednak teraz takie drużyny chcą grać tylko za pieniądze w okolicy 1 mln.

2. Dla próby zorganizowałem kilka pojedynczych meczów towarzyskich z Arką Gdynia. Szacunkowy zysk z takiego spotkania miał wynieść 400 tys złotych. Oczywiście stadion był pełny, ale tych czterystu tysięcy złotych na koncie nie uświadczyłem.

 

O co w tym teraz chodzi?

Odnośnik do komentarza

Witam

Panowie zainstalowalem patcha 9.3 ale mi sie nie podobal i musialem odinstalowac fm zeby go usunac teraz zakonczylem instalacje i wyskakuje mi blad : COULD NOT UDE DATABASE LOCATION / C:/PROGRAM FILES/ SPORTS INTERACTIV/FM 2009/ UPDATES /db/ 920 -REVERTING TO THE DEFAULT LOCATION

 

czy kto wie o co moze chodzic jak mam sobie z tym poradzic ??

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Witam.

Grałem sobie w FM 09, skonczylem, zasejvowałem. Odpalam dzisiaj FM09. Wyskakuje mi błąd zaraz po reklamach o treści:

not well-formed(invalid token) at line 1 of last_saved_game.xml

Nie chodzi mi już o save'a tylko o fakt, zebym mogl pograc.

 

Ile razy jeszcze zadasz to pytanie? To z całą pewnością nie przyspieszy faktu uzyskania odpowiedzi.

Gdyby ktoś znał odpowiedź pewnie by napisał. Za następne zaśmiecanie dostaniesz 3 warna...

Żeby nie było, że nikt nie ostrzegał!!!

;)

 

:google:;)

 

Podpowiedź - pod google jest link ;)

 

Witam

Panowie zainstalowalem patcha 9.3 ale mi sie nie podobal i musialem odinstalowac fm zeby go usunac teraz zakonczylem instalacje i wyskakuje mi blad : COULD NOT UDE DATABASE LOCATION / C:/PROGRAM FILES/ SPORTS INTERACTIV/FM 2009/ UPDATES /db/ 920 -REVERTING TO THE DEFAULT LOCATION

 

czy kto wie o co moze chodzic jak mam sobie z tym poradzic ??

Pozdrowki

 

Zainstalować patcha 9.2. Zresztą to nie błąd, tylko info (pewnie chciałeś załadować starą grę?)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...