Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam taki problem bo zainstalowałem Fm 2009 na laptopie a wcześniej grałem na PC, więc skopiowałem save na lapka i jak chce teraz na nim załadować gre to wyskakuje mi błąd z bazą danych, że nie istnieje dla tego zapisu baza danych i sie gra wyłącza. Skopiowałem cały folder Sports Interactive z moich dokumentów. Pomoże ktos?

 

Baza danych na laptopie musi być identyczna z tą która miałeś na PC. To znaczy jeśli grzebałeś powiedzmy edytorem w tamtej bazie danych, sejw na nowej bazie się nie uruchomi.

 

To w takim razie jak przenieść bazę danych z pc na laptopa? czy da się wogule

 

No po prostu skopiuj tą bazę danych na jakąś pamięć przenośną/płytę i podmień z tą na laptopie.

Odnośnik do komentarza
Zwiększ pamięć wirtualną?
Jak to zrobić??...
Może mi ktoś pomoc?....Bo chciałbym pograć a nie mogękwasny.gif.....

więc: Mój komputer-> Właściwości-> Zaawansowane-> (na samej górze) Wydajność-> Ustawienia-> Zaawansowane-> (na dole) Pamięć Wirtualna-> Zmień. i dla danego dysku ustawiasz.

Mam ten sam problem :/

Ile Fm potrzebuje tej pamięci, bo mam 4Gb ramu(korzysta z trzech bo Viśta 32 bitowa)? Łata 9.3.0, przed chwilą zwiększyłem pamięć wirtualną do 6,5 gb i nadal to samo...

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien problem. Otóż zainstalowałem sobie FM'a 2009 PL. Gdy włączam kreator menedżera wyskakuje mi coś takiego:

http://img268.imageshack.us/my.php?image=dziwne.jpg http://img268.imageshack.us/img268/4324/dziwne.th.jpg

Chodzi mi o to "-1" zaznaczone na czerwono.

U mojego brata w tym miejscu jest numer aktualnej bazy danych(zainstalowanego patcha)

 

Gdy już stworzę drużynę pojawią się coś takiego:

http://img192.imageshack.us/my.php?image=dziwne2.jpg http://img192.imageshack.us/img192/4529/dziwne2.th.jpg

Chodzi mi o to zaznaczone na czerwono. Mój brat ma obok flagi swoje imię i nazwisko oraz nazwę drużyny, a ja same cyfry :/

 

Próbowałem już na Patchu 9.1. i 9.2. Mój brat ma 9.1.

 

Czy ktoś wie w czym tkwi problem i jak go rozwiązać ??

Odnośnik do komentarza

witam, mam problem z "Vetr Revolution Fake Patch v.3.1"

 

a mianowicie skopiowałem tam gdzie trzeba czyli:

 

 

1) Wchodzimy do katalogu

Football Manager 2009\data\updates\update-802\db\802\

2) podmieniamy katalogi "lnc"

3) pliki team_japan.ddt i team_poland.ddt wrzucamy do folderu EDT)

4) odpalamy grę (jeżeli FM jest włączony to należy go wyłączyć

i włączyć jeszcze raz)*

 

i zorbilem wszystko jak w instrukcji i nie mam pełnych nazw zespołow itp cry.gif

 

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

W takim razie, może robię coś nie tak.

 

Te pliki, które mam wrzucić mam spakowane w folder "Data". W "Data" jest folder "db", w którym jest folder "800", a w nim 2 foldery "edt" i "lnc".

 

W folderze gdzie mam zainstalowaną grę mam "Data", a w nim m.in. "db". W "db" mam folder "900", a w nim folder "edt" i "lnc" oraz inne pliki.

 

W takim razie co i gdzie mam skopiować/podmienić żeby wszystko działało poprawnie ?? :/

Odnośnik do komentarza
W takim razie, może robię coś nie tak.

 

Te pliki, które mam wrzucić mam spakowane w folder "Data". W "Data" jest folder "db", w którym jest folder "800", a w nim 2 foldery "edt" i "lnc".

 

W folderze gdzie mam zainstalowaną grę mam "Data", a w nim m.in. "db". W "db" mam folder "900", a w nim folder "edt" i "lnc" oraz inne pliki.

 

W takim razie co i gdzie mam skopiować/podmienić żeby wszystko działało poprawnie ?? :/

 

TO spróbuj

Odnośnik do komentarza

Siemka, mam problem z wypożyczaniem młodych zawodników do innych klubów. Jako że maja oni ok. 21-23 lat więc nie mogą grać w U-19 a w seniorskiej drużynie graliby niewiele chciałem ich wypożyczyć do jakiegoś słabszego klubu ale oni nie akceptują takiego "transferu". Szkoda żeby się zmarnowali więc czy istnieje jakieś edytor który pozwala wypożyczać zawodników z jednego klubu do drugiego na określony czas, powiedzmy na rok? Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
W takim razie, może robię coś nie tak.

 

Te pliki, które mam wrzucić mam spakowane w folder "Data". W "Data" jest folder "db", w którym jest folder "800", a w nim 2 foldery "edt" i "lnc".

 

W folderze gdzie mam zainstalowaną grę mam "Data", a w nim m.in. "db". W "db" mam folder "900", a w nim folder "edt" i "lnc" oraz inne pliki.

 

W takim razie co i gdzie mam skopiować/podmienić żeby wszystko działało poprawnie ?? :/

A grasz na bazie z 9.00? ;> Czy na update lub 9.3.0? Jak na jakimś apdejcie to

dokumenty/Sports Interactive/Football Manger 2009/db i dalej tak jak zrobiłeś.

 

A jak na czystej z patcha to folder w ktorym masz Fm'a/data/updates/upadate-930/db/930/i dalej jak zrobiłeś

Odnośnik do komentarza
Hej,

od dwoch sezonow mam problem z nastrojem w zespole. Zarzad ciagle jest zaniepokojony nastrojem w zespole, niektorze zawodnicy skarza sie prasie, ze morale nie jest najwyzsze. Co robic w takiej sytuacji?

 

Mieć honor i złożyć rezygnację. :rotfl:

 

A tak na serio kilka meczów sparingowych ze słabszymi rywalami (wysokie wygrane) i morale trochę wzrośnie. No i traktuj zawodników po "ludzku", szczególnie wymierzając kary i wypowiadając się w mediach :>

Odnośnik do komentarza

Witam.

Kolo 3 dni  temu zaczolem swoja przygode z fm09 (wczesniej gralem w championship manager 4) i jestem malo doinformowany ze to tak ujme w kliku sprawach,dlatego zwracam sie do bardziej doswiadczonczych ludzi:

1.Chcialbym wgrac herby,twarze i kilka innych graficznych rzeczy,lecz czy po wgraniu owych rzeczy utrace mojego save???(wlazylem naprawde duzo pracy w moj klub i szkoda mi to utracic) Acha gram na patchu 9.3.0.

2.W championship 4 nie bylo takich problemow jak tu,chodzi mi o kondycje moich graczy co zrobic zeby byla czaly czas miedzy 95-100%?Dawac im odpaczac po meczu np.2dni czy narzucic jakis specjalny rezim treningowy?

 

Prosze o wyrozumialosc,jestem dosc wiekowym graczem i pamietam jeszcze  czasy CM 98/99 :P.ALe prosze o szybka odpowiedz dotyczaca grafiki po te dziwne herby sa dobijace.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Gram w Football Manager 2009 i zaciekawił mnie ten oto update: http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/All-Players-Free.html czyli wszyscy piłkarze na wolnym transferze. Niestety, nie poradziłem sobie z wgraniem tego cuda... tak jak w instrukcji, wypakowałem plik do folderu "db" w "Moje dokumenty" oczywiście folder gry...i nic...mam pytanie... czy należy coś jeszcze odznaczyć, lub zmienić w opcjach gry? ...lub może inaczej, co zrobić, by te uaktualnienie działało? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...